Gerçekten çok önemli cevaplarsın sevinirim :/?

Vajinal bolgede yani daha dogrusu klitorisin biraz alt bolgesinde sivilce gibi bisey cikmis bilmiyorum bezede olabilir baska biseyde ama yani sivilce gibi gozukuyor :/ bu normal mi? Sizede hic oldumu.. canimi cok acitiyor k. bakmayin boyle acik acik yazdim ama cok canim aciyor gercekten :( nasil bir krem tavsiye edersiniz? ya da tavsiye ettiginiz baska bisey var mı kizlar ?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Büyük bir olasılık ile enfeksiyon kapmışsındır... krem önermek yerine seni jinekolog bir meslektaşıma gitmeyi öneririm.. böyle sivilce gibi basit birsey düşünme... Eğer cinsel ilişkiye girmişsen ve partnerin de bir enfeksiyon varsa o bulaşmıştır.. ya da malum havaların sıcak olmasından dolayı günlük çamasırında oluşan bir bakteri den dolayı kaynaklanmıştır... Dikkatlice bak eğer sivilceden öte halk dilinde çıban bası gibi sert ve içi dolu sanki patlıcak gibi olursa acil kont. git. Bu tarz durumları bizim Türk kadınları hafife alıyor ama bilmiyorlar o sivilce gibi düşündükleri şeyler ileride daha farklı ve ciddi rahatsızlıklara neden oluyor iyi aksamlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kulanma talimatlarına uy:)

0|0
    0|0
  • amanınnnn bir doktora git kanka her ilecı kullanma en kıymetli hazinen orası sonuçta

0|1
    0|0
  • geçerrrr

0|0
    0|0
  • ilişkiye girdiğin kişiden hastalık kapmış olabilirsin, ama görmeden yorum yapamam

0|0
    0|0
    • Iliskiye girmis olsam neden cikmis oldugunu bilirdim.

• :) inanmak cok zor tabi

• hadi hadi yeme bizi sen varya :)) bak bir daha prezervatif kullansın aids falan bile olursun, ya da git sağlıklı birine ver. d

• Hemen doktora git doktordan utanma

0|0
    0|0
  • nasl oldu yaaaaa

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum sabah kalktigimda agri vardi oyle iste bilmiyorum.. kimsede ciddiye alip cevaplmazski zaten :( anneme sormak istemiyorummm

• Hayir bunun icin doktora gidilmez :),

• bnce git sonra pişman olma

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...