Meme asimetrisi var bende bir bakar mısınız lütfen :(?

Şu linkteki 2inci resimdeki gibi göğüslerim :(
www.kozmetikcerrahi.com/resimler5/tubuler.jpg
Görsel olarak ciddi cevap verin sizce de çirkin değil mi?
Erkekler özellikle cevap versin, ama sapıklaşmadan.
Ben estetik bulmuyorum aynaya bakınca moralim çok bozuluyor...
Kızlar aranızda bu sorunu aynı boyutta yaşayan var mı?

0|0
10|25

En İyi Erkek Görüşü

• zaten aynı olmaz ki elbet birinde değişiklik olur bazısında cok belli olur bazısında az pek kafaya takacak birşey yok. bişey yapmak istiyorsan gögüs hareketleri yapabilirsin tek elle hangi taraftaysa biraz toparlamasına yardımcı olur en azından.

0|0
    0|0
    • cogu kadinda az fark var ama bendeki cok ya :( takiyorum iste aynada gördükce bakmamaya calisiyorum hatta... gögüs hareketleri iyi gelir mi gercekten

• tesekkür ederim tavsiyen icin :)

• bişey değil :)

Erkekler Ne Diyor 24

• Tabiki güzel durmaz ama yaşın kaç ya da işin var mı bilmiyorum yani yaptıracak durumum yok demişsin sanırımda zaten acelesi yok ileride kendi paranı kazanınca da yaptırabilirsin büyütülecek bir şey değil bence

1|0
    0|0
    • 23 yasindayim okuyorum daha... dogal yöntem yok mu? büyük olani kremle sporla kücültsem kücük olanida masajla falan büyütsem olur mu ki? kafama takmamak elimde degil gercekten... aynaya bakmasam bile hissediyorum tek tarafin daha agir oldugunu, sanki sadece tek tarafimda gögüs varmis gibi hissediyorum.

• spor yapsan küçülsün diye ikisi birden küçülür büyütmeyi de bilmiyorum yani zor olur gibi. İlerde yaparsın yani niye üzesin ki kendini ya da bir doktora git mantıklı bir çözümü olacaktır belkide

• peki sagol

• buna yapılcak tek şey ameliyat
    başka bir çaresi yok
    saçma sapan doğal diye ödem oluşturma işlerine girme daha büyük sıkıntılar çekersin
    zor iş geçmiş olsun diyeyim

1|0
    0|0
  • profosyonel yardım almanız gerekiyor burasi bunu tartışmak ya da fikir alışverişi yapılacak ideal bir yer değildir bence..

1|0
    0|0
  • Simetrik organlar tam eşit olmaz. Sorun yapma bence.

0|0
    0|0
  • Hangi erkek takcakki bunu sadece görüntüsü biraz kötü

1|0
    0|0
    • görüntüsü kötü iste, böyle bir kusurum var :( özgüvenimi etkiliyor bu... hergün giyinirken farki dengelemeye calisiyorum aynaya bakinca üzülüyorum mutsuzum bedenimde :(

• Eşin problem etmez ama giyim konusunda haklsın. Meslek sahibi olduğun zamanda ameliyat yap yani senin açından iyi olur

• haklisin :(

• kimsenin ki aynı değil. sen kafaya takmışsındır ondan öyle görünüyordur

0|0
    0|0
    • yemin ederim gözümde büyütmüyorum en az resimdeki kadar fark!

• bende gercegi var ama cirkin...:(

• :)) üzülme diildir

• teknoloji gelişti.

0|0
    0|0
  • evet biraz fark var ama bence sorun etme bu kadar. dua et sağlığında bir sorun yok en azından estetik bişey var. ileride eşin isterse bir müdahale falan yaptırabilirsin.

0|0
    0|0
  • Herkeste var galiba bu durum

0|0
    0|0
    • ya resime bir baksana :( o kadar fark cok az kadinda var, normalde cok az bir asimetrilik olur ve fark edilmez bile ama bendeki :((

• Yapacak birşey yok :/ Barışık ol kendinle

• Olabilsem keske gercekten kolay degil benim icin bu.

• Kendi gogsunu gormemiz lazm burada bir suru cizim var. Gercekte nasil duruyor bilemeyizki. İlk kez karsilastm bu dedigine

0|0
    0|0
  • kafaya takılcak bişey değil bence dert etme kimse bunun için seni sevmekten vaz geçmez şahsen benim sevgilimde böyle olsa lafını bile açmazdım

0|0
    0|0
    • ne kadar iyisin keske herkes senin gibi düsünse... ben bu yüzden evlenmeye cinsellige bile sicak bakamiyorum cekiniyorum acikcasi yasamak istemiyorum..

• okuyorum kafami okula yoruyorum yeterince zaten ama bunada takiyorum malesef...
      peki kafama takmamaya calisirim..

• Bu normal değil bence bir doktora gitmelisin

0|0
    0|0
    • bir kac yil önce gitmistim yapin böyle demisti doktor...

• tamam görüntü olarak hoş durduğu söylenemez ama kendinle barışık olup takmazsan bence daha iyi olur senin için

0|0
    0|0
    • yapamiyorum bunu ama kendimle barisik olamiyorum :(

• ama sürekli aynı şeye takıldıkça vücudunun diğer güzel yanlarını görmeyip artık sürekli göğüslerinin şekilsizliğini düşünüp kafayı yeme evresine girersin. çok bir şey değil. sadece diğer yanlarının güzelliği altına gizle oranın asimetrikliğini

• haklisin

• fark büyükse iyi gözükmez

0|0
    0|0
  • bişi olmaz dun dedık ya d yıne sormus d kocan sorun ederse amelyıat yoksa alısır gozu

0|0
    0|0
    • ben sormadim ki dün o_O

• Yani böyle benim gibi sorunu olanlar kafasina takip burada soru sorabilir tabi :D

• aa benımkı de a sımıterık deyıp d doru d

• Iç güzelliğin önemli olan ve abartilacak bisi yok ;)

0|0
    0|0
    • gercekten böyle mi düsünüyosun lafin gelisimi ic güzellik daha önemli demen? :)

• Annem iyi teşekkür ederim. Dediğimi unutma memenle evlenmicek ona aşık olmucaz süt veriyorsa cocuguna ne mutlu sana olcak

• Rica ederim. Bu dediginde haklisin tabi...

• fark çok büyükse küçük olana estetik yaptırabilirsin

0|0
    0|0
    • ama ameliyattan korkuyorum :( hem babama ne derim gögüslerimi yaptircam mi? para da lazim..

• babana diyemezsin ama annene diyebilirsin seni anlayacaktır fazla pahalı bir operasyon değil ki senin sadece tek memene yapılacak

• Adet Zamanı da Aynı mı?

0|0
    0|0
    • ayni, hatta büyük olani biraz daha büyük oluyor fark daha büyük oluyo

• Sol Göğüs Kasları Gelişmemiş Olabilir Ama Estetiği Boşver Doğal Olan İyidir...

• Üzgünüm bence mutlaka bir estetisyene git :( hem bu özgüvenin için de önemli.

0|0
    0|0
  • Biri büyük diğeri küçük mü

0|0
    0|0
  • benziyor la :D şaka bir yana sıkma canını ne olucak huyun güzel olsun
    www.bursaport.com/resimler/62000/63394_3.jpg

0|0
    0|0
  • Estetik değil lakin senin gözüne battığı kadar bana batmıyor.

1|0
    0|0
    • gercekten mi?

• Erkekler farklı görüyor.

• beni cok rahatsiz ediyor ama... kiyafet giyerken hep sorun dikkat etmem gerekiyor farki kapatmaya calisiyorum falan... bikini zaten giyemiyorum.

• yok be okadar uc bir örnek olduğunu düşünmüyorum seninkinin sen abartıyor olabilirsin

0|0
    0|0
    • Yemin ediyorum en az resimdeki kadar fark! :( düsüncen?

• ama ilerde evlenirsem özgüvenim düsük olur cinsellik istemiyorum bu yüzden :(

• Sen ozguvenin simdiden kaybetmisin tamam kendini guzel gormeye bilirsin ama seven erkek icin senin kusurlarin zaten yok sayacaktir simdiki gencler senim yas gurubun erkekler gogus takintilari var ama o gogusleri tasiyan kizi onemsemiyi unutuyorlar sen kendine guven ve neseli dur cinsellige gelince sen goguslerinde zevk aliyormusun?

• Senin de söylediğin gibi estetik durmuyor, ama surat çevirip bakılmıyacak gibi de değil. Abartıp üzme kendini.

0|0
    0|0
    • kendimi kusurlu hissediyorum gögüslerimden dolayi... üzülüyorum, hatta bu yüzden evlenmekten bile vazgecebilirim cinsellik yasamamak icin...

• Kimimizin burnu yamuk oluyor, kimimizin dişi. Bu yüzden üzülebiliriz ama abartmamak en doğrusu. En azından senin kusur dediğini, sadece sana özel olanlar görecek. Çenesi yamuk olanlar ne yapsın? :)

• Oda dogru tabi...

Kızlar Ne Diyor 10

• Asimetri her kadında az ya da çok mutlaka vardır zaten. Bu işaret ettiğin resimdeki ciddi bir asimetri ve cerrahi bir müdahale gerekir.
    İlerisi için sorun olacağını düşünme. Henüz doğurmamış kadınlarda süt bezlerine zarar vermeden yapılabilen bir ameliyatla normale dönebilir.

1|0
    0|0
    • güzel bilgi verdin tesekkür ederim

• Rica ederim ameliyat hakkında bilgi almak istersen özelden yazabilirsin.

• Göğüs egzersizleri ile diğerini de küçültebilirsiniz...

1|0
    0|0
    • nasil peki? olur mu gercekten?

• Evet ikisi de küçülürler... Siz egzersiz ile diğerini küçüğüne yakınlaştırabilirsiniz, elinizden gelen budur... Dilerseniz cerrahi müdahele...

• Peki sagol tekrar :)

• çok büyük fark yoksa sorun değilm fark varsa silikon taktır

1|0
    0|0
  • Estetik ameliyatı yaptırabilirsin.

1|0
    0|0
    • Korkuyorum ama... ilerde hamilelikte emzirme döneminde sorun olmaz mi ki yaptirsam?

• sagol canim

• Rica ederim

• aynı sorun bendede var gerçekten çok kötü duruyor.

1|0
    0|0
    • öyle mi :( peki sen kendinle barışık olabiliyormusun veya bişey yapmayı düşünüyormusun?

• boşandım

• canım fazla özel soru sorma burada

• Eşit değildir zaten herkeste biraz fark vardır, bence çok takma. Bak angelina jolie göğüs kanseri olmamak için komple aldırdı silikon şekli yaptı. Çok rahatsız olursan ilerde eşin de isterse tek göğüs silikon yaptırabilirsin

0|0
    0|0
    • herkeste var fark evet, ama bendeki cok büyük fark... angelina jolie de yine para var en iyi sekilde silikon yaptirdi estetik görünüyo yine..

• Bikini falan giyerken sıkıntı oluyor mu?

• hemde cook :( bikini giyemiyorum bile... kapali mayo giyorum dekoltesiz, icine de disardan görünmeyecek sekilde sütyen takiyorum sütyenin tek tarafina destek koyuyorum dengelemek icin baska türlü olmuyo :((

• Hic bir kizin gogusleri esit olmaz sadece sende olan bir sorun degil bu. Herkesde var bazilarinda cok belirgin son iki arasinda olmadigin surece problem yok.

0|0
    0|0
    • resimdekine bir bakarmsiin ikinci resimdeki gibi diyorum cooook fark var, cogu kadinda azicik fark oldugunu bende biliyorum -_-

• baktim evet, cok rahatsizsan doktora gitmeni onerebilirim sadece canim.

• iyi de bu bir çok bayanda öyle hemen hemen her bayanın bir gögsü büyük diğeri küçüktür. bunda takacak bir şey yok. fark çok fazla olmadıktan sonra.

0|0
    0|0
    • resime iyi bak lütfen, cogu bayanda ufak tefek fark vardir tabi normal bunu bende biliyorum ama bende ki fark cok büyük, ikinci resimdeki gibi kafama takmamak elimde degil!

• tamam canım kızma :) ama dikkatini çekerim 2 deki gibi. 4 deki gibi olsaydı tamam fark fazla ama 2 deki çok fazla değil. ama seni çok rahatsız ediyorsa bir doktora gidip fikir alabilirsin.

• Goguslerinden biri daha mı büyük?

1|0
    0|0
    • Evet hemde cok fark var :( paylastigim linkteki ikinci resimdeki gibi fark var, en az o kadar...

• Ben içgiyimde çalıştım 2 ay kadar. Gogusunde asimetri olan çok musteri gelirdi. Baya var bu tarz sıkıntı yaşayan.

• Vardir dogru... ve bende malesef bunlardan birisiyim. En azindan elim ayagim tutuyor görüyorum falan deyip moralimi düzeltmeye calisiyorum fazla yardimci olmasada.

• 1. resimdeki gibi benimde ya :(

1|0
    0|0
    • yalniz degilim demek ki var ayni sorunu yasayan... sende benim gibi kafana takiyormusun böyle? :( napmayi düsünüyorsun?

• bazen takıyorum diğer göğsüm mükemmel ölçüye sahipken diğeri beni mutsuz etsede genel olarak göğüsüm mükemmel duruyor

• sanslisin böyle düsünebiliyorsan... benimde bir gögüsüm tam mükemmel büyüklügü sekli ama öbürü herseyi bozuyo :(

Yükleniyor...