Arkadaşlar vajinamın içinden aldığım bir darbe sonucu ( detaya girmeyeceğim :)) ) kan aktı. ağrısız ve acısız bir şekilde 15 saniye kadar sürdü?

Rahim ciddi bir zarar görmüş olabilir mi? çocuk olmasına engel bir durum oluşmuş mudur sizce? hiç ağrı olmadı. olayın üzerinden de 4-5 ay geçti ama hala aklıma geliyor korkuyorum. bakire değilim bu arada. yani kızlık zarı muhabbeti yapmayın lütfen. ciddi cevapları bekliyorum.

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• içinde bomba mı patladı o nası bişi içerden darbe almak :)
    önemli bişi olsa acı olurdu gibi geliyor

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Çok geçmiş bence. Sorun olduğunu düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Bu kadar endişe edip buraya yazmak yerine doktora niye gitmiyorsun? nasıl bir darbe aldıysan ciddi sorunlara yol acmıs olabılırsın..

0|0
    0|0
  • Kazara sert bir cisim yaralamasi olmustur bence iyilesmistir cocuk olayina zarar vermez bence sonrasinda cinsel ilişki esnasinda aci ya da kanama oldumu tekrar

0|0
    0|0
    • hayır.

• Ic yuzeyde kucuk bir yaralanma olmuştur oda gecmis belliki bence dert etme bir keresinde eski kiz arkadasimla bir fantazi esnasında soda sisesi benzer bir kazaya sebep oldu ama orasi ne kadar narin olsada bir okadar saglam oluyor merak etme

• kızlık zarı yırtık olsa bile yinede yırtıktan dolayı ve darbenın şiddetine göre... Olayı tam açmamışsın ama bir sıkıntı olmaz.. partnerin biraz zorlamış :) geçici birseydir... bu söylediğime inan benim branşımdır..

0|0
    0|0
  • emin ol çoktan iyileşmiştir.. ama esas merak konusu o darbenin nasıl olduğu :)

0|0
    0|0
  • yeşil sahalara ara verdin demek:)

0|0
    0|0
  • 4 5 ay geçmiş neden gitmedin doktora ya allah korusun ya öemli bişeyse acil git doktora istanbuldaysan bir hoca tavsiye edebılırım

0|0
    0|0
  • ( vajinamın içinden aldığım bir darbe sonucu ) ... en heyecanlı yerinde diziler biterya öyle merak ettim o detayı :D

0|0
    0|0
  • doktora gıtsen kesın bır bılgı alabılırsın bence

0|0
    0|0
  • Yumurtaliklarda bir catlama olmustur,
    Kesin sonuc jinekoloji baksin,
    Muayene şart

0|0
    0|0
  • 15 saniye süren darbe :) ne bu tren kazasına mı maruz kaldın :)

0|0
    0|0
    • darbe değil kanama 15 sn sürdü

• el cevap çocuğun olur. ama darbelerden de koru. hayır erkek olsan futbol oynarken top çarpmıştır diyeceğim de öyle bir şey de pek mümkün değil

• çocuk olmasına engel bişy olmamıştırda zarın daha iç tarafındaki kenarlar biraz hassas ya işte darbeden dolayı yırtılma gibi bişy olmuştur

0|0
    0|0
  • Zevk alıyor musun mastürbasyon yaparken?

0|0
    0|0
  • ne ile yaptın mast. onu söyle bari ona göre bişeler diyelim

0|0
    0|0
  • birşey olmaz ne ile tatmin olmaya çalıştıysan ki darbe aldığına göre braz hard olmuş:)) tahriş etmiştir fakat çoktan iyileşmiştir.. ilşki esnasında ya da vibratör kullanırken acı ya da kanama olmuyorsa sıkıntı yok...

0|0
    0|0
  • "Vajinanın içinden aldığın darbe" söylerken bile ürperdim..:D nasıl oldu o iş?

0|0
    0|0
    • karşındaki kişi öküz olursa...

• Çok derine gitmediyse bişi olmaz. Zaten serviksten geçecek kadar soktuysa (artık ne soktuğunu sormuyorum:D ) helal olsun. Bırakta parçalasın yani uterusu falan..:D

Kızlar Ne Diyor 2

• Iliski sırasında oldugu icin dikkat etmen oneririm. Adam rahmine zorlamis muhtemelen bişey yoktur ama bu tarz zorlamalarda kan geliyorsa dr a gorun derim rahmini yirtarsa bırak cocuk olmasını hastaneye yetistiremezlerse kankkaybından gidersin. Yaşanmış şeyler bunlar

0|0
    0|0
  • onu bende yaşadım o an oldu bikac gün ağrı oldu geçti çocukta oldu

0|0
    0|0
Yükleniyor...