Sevgilim biseksüelmiş :( artık sadece kızlardan değil bide erkeklerden de kıskanacam :(( ?

birbirimizi çok seviyoruz bir kaç gündür benden uzak duruyo kötü davranıyor en son bugün söyle özür diledi kötü davrandığı için sonra biseksuel olduğunu söyledi bir tepki veremedim. Senden baskası olmayacak dedı soz bıseksuellık te yok dedı ama ınanasım gelmedı sonucta bu bır hastalık nasıl olacak kı? bir tedavi yöntemi var mı acaba? yardım lutfen

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• Tüm yorumları okudum öncelikle... Bazıları kötü anlamda kendi homofobik düşüncelerini sana empoze etmeye çalışmış ve sende bunları kabullenir gibi olmuşsun... Ben bu duruma düşmene üzüldüm açıkçası... Eğer içinde olduğun durumla ilgili gerçekçi bilgiler almak istiyorsan o durumu yaşayan birini dinlemen gerekli, o duruma karşı düşüncesi olan birini değil... Yani sevdiğin adamın özelliğine karşı olan senin ona olan duygularına hiç mi hiç önem vermez... Ben senin tüm sorularına yanıt verebileceğimi düşünüyorum çünkü bende biseksüel bir erkeğim... Sevgilinin söylediklerini yani sana verdiği sözleri yerine getirme ihtimali çok çok yüksek... Benim bile düşüncelerim bu yönde, bir kız arkadaşım olsa da hayatımı ona adasam, erkeklerle işim olmasa diye düşünüyorum... Biseksüel olmanın bir hastalık olmadığını ve tedavi diye boşuna kendini yormamanı tavsiye ederim... Senin tedavi diye düşünüp yapabileceğin tek şey onu sevip, onu olduğunca kabullenmek, kendine sımsıkı bağlamak... Bence sevgilinin biseksüel olduğunu sana itiraf etmesi çok önemli bir olay... Bu sana çok verdiğinin göstergesidir... Bu yönünü gizleyip evlenerek eşlerini aldatan bir sürü erkek var ama o sana itiraf etmesiyle kendi önüne engel koymuş... Eğer bir gün benimde kız arkadaşım olursa bende kesinlikle bu yönümü ona itiraf edeceğim.. Dediğim gibi, beni sevsin, beni yalansız tanısın, ben kendine iyice bağlasın ki erkekleri unutayım... Haa, biseksüel bir erkek, erkekleri aklından tamamen atabilir mi, bana göre çok zor, çünkü yapımız böyle... Ancak aklımızda olması yapacağımız anlamına gelmiyor... O seninle yaşayacağı birliktelikten, evlendiniz diyelim, seninle yaşayacağı cinsel birliktelikten alacağı zevkle inan erkeklere o ilgisi sönme noktasına gelecektir... Bu bir tür cinsel doyum olayı... Ha bir erkekle doymuş, ha bir kadınla... Fazlası fantezi olur ancak sen onu kendine bağlarsan, aranızda yalana gizliye yeriniz olmazsa ben gayet mutlu olabileceğinizi düşünüyorum... Onu olduğu gibi kabullen ve destek ol :)

2|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 19

• o bir hastalık değil
    aklını alırsan başkasını düşünemez

0|2
    0|0
    • peki nasıl bişey bu bilmiyorum ben öğrenmek için yazdım zaten

• açıkça izah et durumu bende açıkça yazayım. ama gizlisin ben sana mesaj atamam

• ben atarımm sımdı

• insanda mide olur ama sende yok galiba

0|0
    0|0
    • sende cok varya

• kıyaslama bile yapamazsın emin olm
      cünkü sevgilim olsa kıza ilgisi olsa o anda biterdi.

• ya 4 aydır zaten uzak duruyomus öyle şeylerden bende hayatına girince iyice çeki duzen vermiş kendine ama böyle birşey var dedi bilmeni isterim

• biseksüellik bir hastalık değildir... başka kadın olsa senin yerinde bunu duyduğuna sevinir sonuçta sevgilini 2erkek 1 kadın fantazisine ikna etmen çok kolay.

0|1
    0|0
    • Ne 2erkek + 1 kadın bana gore deıl ben sevınmıyorum gerek yok

• klasik olmak iyidir hergün baharatlı yenilmez fazla kaçar

• o senin düşüncen iyi günler.

• Huhaha kim la bu adam diyormuşun koptum :p

0|0
    0|0
  • Ben bu cinsel sapkinliktir ve eger senin fikrine cok zit durumsa ordan kac uzaklas. Ayrilmaktan korkmayin. Ama sana uygun sorun yoksa devam edersin. Ben gay may sevmem mesela. Cevrende de onun yuzunden sende kotu itibar goreksin

0|0
    0|0
    • Ben kimseyi dislamam dislamadimda bugune kadar ama sevgilim olunca farkli oluyo biraz

• Tatlim bu dedign baska bisy. Yani irk din olayi degil. Cinsel biseydir

• risk 2 ye katlandı Allah kolaylık versin

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
    • kimseden değişmesini isteme değişmez

• ben istemedim zaten kendısı bunu bana soyledı benım ne kadr sert oldugumu bılıyo bu konularda o yuzden kendı ıstedım ben hıc bırsey demedım ayrılacaöm bıle demedım

• siz bilirsiniz artık yapa bilirmisinz güçlümüsünüz okadar

• Vay Arkadaş :D

Millet Adam Gibi Adam Delikanlı Adam Ama Yalnız :D

Elin İbinesi Taş Gibi Kızı Kendine Aşık Ediyor Bir De Biseksüelim Diyor :D:D

Ondan Sonra Eller Günahkaar :D:D

0|0
    0|1
    • basta oyleyım dese olmazdı bıde dısardan gayet normla gorunuyo

• Yazıktır Valla :D

Çocuğa Da Sana Da Acıdım :D

• senden ayrılmayı planlıyor bellıkı

0|0
    0|0
  • Tedavisi var fitil. Kimden kapmış acaba bu "hastalığı" vah vah.

0|0
    0|0
    • Hastalık senin beyninde be kuzum diyecektim de şu cevabınla tahtaya sürülecek aklın olmadığını fark ettim bebeğim. Hemen de sinirlenmişsin :)

• senin cok beynin varya ondan fikirlerı de böyle oluyo. eminm salaklıgı senden kapan cok olmus. çocuk falan yapma bebeğim olurmu neme lazım senin gibilerin olması biraz fazla kaçar.

• Tamam bebeğim sakin ol, geçti, acımadıı.

• Ahahahahah

0|0
    0|0
  • kısa zaman sonra ayrılırsınız buna hazırlıklı ol

0|1
    0|0
  • knk giy jartiyeri ona unutulmaz bir gece yasat sonucu gor :)

0|0
    0|1
  • nedur u kızların çektigi. taş gibi kızlar ibnelere takılıyor:)

0|0
    0|1
    • başta bilseydim uzakta dururdum şimdi onu sevıyrm ve yardım etmek ıstıyorum

• Bu paylasmak nasil bir dudunce yaa igrenc

• bu dediklerim kulagına küpe olsun. birgün hatırlarsın.

• cok komık olur cıdden sen su cocugumu kesıyosun he :D

0|0
    0|0
    • Aynen ben derim üstelik aşırı kıskancımdır :D artık hangi kızla konusuyon demıyom zaten kim bu herif diyorum :))

• takıyorum ama acıkcası iğreniyorumda ama 4 aydır uzak duruyrm dedi yemin etti seviyorum iste ona yardım etmek istiyorum baktım olmuyor zaten geri adım atarım ayrılırım. aklıma gelmezi sevgılım kalksın askm soz sana ne kızlara nede erkeklere bakmıcam demesı :)

• abi allah yardım etsin o nasıl bır durum ole ya hayırlısı

• 0|0
    0|0
    • üzürdilerim kusuraba bakma yanlış vido attım yanlışlamaya gerçekten çok özürdilerim

• Sıkıntı değil yaa ne olacak :))

• aktifmiymiş pasifmi:)

0|0
    0|0
    • aktifmiş :)

• Iyide gizlisin nasil yazacam ozelden kendini acik et bari

• tamam ettim

• bir sektirsin ordan diye espri yapcam ama trajikomik bir olay, arkadaş düzeleceğine dair umudum yok. Bence insanların ne söylediklerinden ziyade uzmanlara sor sen en iyisi ve bence bu durumda yaşanması çok zor. İyi düşün. Ama kurtarabilirsen cennetliksin yani.

0|0
    0|0
    • oda istiyor normal olmayı bu yuzden bende yardım etmek ıstıyorum onun ıstegı olmasa yanasmam ona bıle

• tesekur edeım ıns

• Rica ederim.

• Ulan adam gay sen hala neyin pesindesin ne midesiz bisisin yahu

0|1
    0|1
    • neyın pesındeyım senın gıbı ınsanlar gıbı kalkıp dıslayayım o hayatına devam mı etsın

• Zihniyet sapik bisi yapmasina gerek yok

• ben istemediğim sürece yapamaz zaten

Kızlar Ne Diyor 5

• Allah yardımcın olsun :)

0|0
    0|0
  • ayrılmayı nie denemiyorsun acaba

0|1
    0|0
    • çunku seviyorum oda seviyor ve bunu oda yapmak istemiyor zatn ayrılsam boyle devam edecek ama ayrılmasam bidaha yapmıcam dedi ustelık 4 aydır da yaptıgım hıc bırsey yok dedı

• Hastalık değil cinsel tercih

0|1
    0|0
    • işte değiştirsek bu cinsel tercihi olmuyomu anasını satım bırını sevdım oda bozuk cıktı

• ayrılma eğer bir yanlışını görürsen ayrılırsın ben olsam öyle yapardm :)

• işte bende yeni duydum hem biraz onlar hakında bilgi almak için hemde ona zamn tanımak istedim baktım bir gelişme yok ayrılırım. düşünse ulan erkeklerden kıskanıyom onu :) tam bir trajedi

• psikoloğa götürmeyi dene o. O aklıma geliverdi bilmiyorum valla :d

0|0
    0|1
  • ya ne diyimki sana. erkekkkkkkkk mi bulamadn ibneyle taklıosn.

2|0
    0|1
Yükleniyor...