Kızlar bekaretini verdiği fakat ayrıldığı erkeği unutabilir mi? Evlilik hayatlarında hatırlarlar mı?

Aşağıdaki hikayeye göre, Aynı durumu yaşayan bayan arkadaşlar ne düşünüyor?

Burada lütfen ilişkileri devam eden arkadaşlar cevap vermesin, anlamı olmaz.

Teşekkürler.

"Hikaye: Gencin bakire bir nişanlısı varmış.Pek çirkin bir adam, kızı kaçırıp tecavüz etmiş. Buna rağmen oununla evlenmiş Güzel bir evlilik hayatı sürmüşler. Nihayet kadının ölüm hali yaklaşınca, kocasına samimi olarak şöyle tenbih ve itirafta bulunmuş: “Evlenmek istediğin zaman, bakire olmayanla evlenme! Çünkü kendisi pek çirkin olduğu halde, bana tecavüz eden o adamın muhabbeti, bunca zamandır kalbimden çıkmadı. Sen yakışıklı olduğun halde, o tadı sende bulamadım"

Güncellemeler:
öncelikle hikaye hikayedir bu kadar çok hikayeye takmanıza gerek yok. hikayelerde abartı olmazsa ona hikaye denmez.

önemli olan ilk aşkı yaşadığı ve aşık olduğu kişi, kendisini inciterek aşağılayarak terketmiş.

yinede onu yaşarken ona aşık ve ilk seks olduğu için onu unutamama olur mu? bu ilk bu hikayedeki kadar etkili midir?

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• hikayeye cevabım: kendisine tecavüz edene muhabbet duyan kişinin ruh sağlığı yerinde değildir, ihtiyacı olan evlilik değil terapi olabilir. böyle bir hikayenin paylaşılması bile sapkın ruhlu insanlara kendilerini sevdirmek adına tecavüz edebilecekleri gibi tehlikeli bir mesaj verebilir ve umulandan çok başka ve sorumluluğu çok ağır olan yerlere gidebilir.

soruya cevabım: eğer zorla ayrılmadılarsa hatırlamaz, canı unutmak istemese zaten ayrılmazdı o adamdan. erkekler her beraber olduğu kadını aklına mıhlıyor mu ki?

3|0
    0|0
    • Güncelleme yaptım. Hikaye benim değil. link verilebiliniyor ise link veririm. veya size nasıl ulaştırabileceğimi söyleyin size linki ulaştırayım.

• ben de hikaye sizin demedim ki... ancak bu tarz hikayelerin zaten düşünce yapısı hastalıklı olan insanlar üzerinde ne kadar beklenmedik etkiler yapabileceğini anlatmaya çalıştım.

Kızlar Ne Diyor 8

• bu hikaye senin eserin mi? bence fazla film seyretme. fena etkileniyorsun. Tecavüzden tecavüz eden hoşlanır tecavüze uğrayan değil.

1|0
    0|0
    • Güncelleme yaptım. Hikaye benim değil. link verilebiliniyor ise link veririm. veya size nasıl ulaştırabileceğimi söyleyin size linki ulaştırayım. Bu kadar hakaretvari olmanıza gerek yok. Rüzgar gibi geçen geçiyor. Sen geçeni unuttunmu unutmadınmı ona cevap ver.

• metezom neyin kimin fantezisi? :) tööbe tööbe...

Anlamak yada anlayamamak. yapacak birşey yok...

• sen anlatamıyorsun. kendinle çelişiyorsun. şu hikayeni ( ! ) yüksek sesle oku bakalım ne yazmışsın. sana zahmet güncellemeni de okuyu ver.

• nasıl yani kadın tecavüzcüsüyle geyik mi yapıyor anlamadım

ne muhabbetini sevmiş

adı üstünde tecavüz

ne demek bu ya

biri sana istemeden her istediğini yapacak

senin kafayı sıyırdıgın yetmeyecek

birde bir gün biri ile evlenmek istersen adam diyecek senin sogan zarın yok ben mikroskopta

sogan zarı incelerdim ilkokulda iken ne yapıcaz boşol boşol boşol

babasının evine göndeericek

babasıda onu linç ettirecek öfff

ne diyorsun sen ya

0|0
    0|0
    • Lütfen hedefe bakın. Hikayeye niye fazla takıldınız anlamadım. Hikaye dediğim gibi abartı olmazsa hikaye olmaz. Güncellemeyi dikkate alın. Tamamını okuduktan sonra cevaplayın lütfen.

• yemişim ilk sexini ya

hayatını kararıyor kızın

sen ona sex mi diyorsun

o TE-CA-VUZ

• En zor şey derdini anlatamamakmış. Bırakın hikayeyi siz ana konu hakkındaki düşünceni söyleyin. Hikaye ana konunun olma ihtimalini savunan bir yargı içeriyor. Siz hayır öyle şey olmaz veya doğrudur. ne kadar daha sonra kendisinden ayrılsak bana kelek atsada onunla yaşadığımız ilk seksi unutamıyorum diye cevap vermenizi bekliyorum. herkes hikayeye taktı. Hikaye tuttu soru güme gitti.

• oha ne alaka ya bence o kadında da bi sapıklık warmış bunun başka açıklaması yok. muhabbeti aklından çıkmamışmış kadın kesin sapık kesin, adamdan aşağı kalır bi tarafı yok yani

0|0
    0|0
    • Bencede :)) Fakat sizde sadece hikayeye tekılmışsınız.

Önemli olan ana konu hakkında bir yorum yapmamışsınızki.

• o zamn normal bi insan böyle düşünmez diye yanıtliim soryu ki normal bi insanım :)

• ilk aşık mı tecavüz deyip duruyorsun ya

0|0
    0|0
  • Bu hikaye çok mantıklı. Tecavüzcüye aşık olduğunu sanmak çok yaygın bir durum nedense.

0|0
    0|0
  • Ne kadar saçmasınız

0|0
    0|0
    • Sizde en az benim kadar...

• en azından senın gibi burda tecavüze teşvik anlamında hikayeler anlatıp ,milletı şaşırtmıyoruz

• Anlamak yada anlayamamak bütün mesele bu

• böyle bi şeyin yaşandğını hç düşünmüyorum baştan sona saçmalık.

0|0
    0|0
    • sordğun soru bu hikayeyle aşağılık bi hale gelmiş sadece şöyle sorsaydın belki anlam kazanırdı.kadınlar ilk defa isteyerek birlikte olduğu erkekleri unutablr mi deseydn benm cevabm da şu olablrdi bence unutulmaz derdm ben yaşamadğm için tam bilemiyorum

• Haklısın bencede hikayeyi hiç anlatmamak lazımmış. acemilik işte, ne bileyim yarım yamalak okuyup cevap yazılacağını?

• hikayede stockholm sendromunu görüyoruz..

ayrıca yok öyle en iyi hangisiyse o akılda kalır haliyle..

eskisi de kuyruk acısı olarak kalır..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 0|0
    1|0
    • +1 süpermiş

herkes gibi sizde hikayeye takmışsınız...

• hastalıklı beyinlere hoşgeldiniz. tecavüz bir suçtur. suçlu da tecavüzcüdür zevk alan da tecavüzcüdür.

• Rüzgar gibi geçtin gittin ama anlamadım söylemek istediğini ...

• güldüm, fıkra mı bu?

3|0
    0|0
  • sonra da adam karisini bogarak mi oldurmus o anda?

1|1
    0|0
    • Süper soru. fakat cevap değil.

• cevap zaten soruda var... tenin istemiyorsa neden evli kaldin ah saf kadin...

• sonuçta kız adamı şeyinde taşımıyor ya. unutur. nokta.

1|0
    0|0
    • Ama biz erkeğiz. Kadın ruhu farklı çalışıyor olabilir. Mesela bende ilkle ilgili o kadar diye düşünüyorum.

• iilk zamanlarunutmaz sonra rerörerö olur.

• hikaye bunlar hikaye..

0|0
    0|0
  • demekki hatırlandığı kesin...ama önemli olan iyi mi,yoksa kötümü hatırlandığı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...