Genital bölgemde düğüm şeklinde birşey var bütün kızlarda olur mu bu ?

arkadaslar genital bölgemde boyle dugum seklınde bısey var fındık büyüklüğünde yaklasık bır aydır.. hıc agrımıyor.korkmuyorumda hastnye gtmeyi düşündüm.snra bişey yoktr diyerek gtmedm.15 gün önce siddetli karın agrsyla hastaneye kaldırıldım orda bütün tahlillerim yapıldı bastan asagı kontroller.hiç bsy cıkmadı.idrar yollarında ilthp varmıs.ama o dugum olan yeri doktora soylemedım.tahlillerimde temizdi.bazı arkdslrm bizdede vardı ama gecti diyorlar sizdede hiç böyle bişey oldu mu?

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Söylesen iyiydi yapılan tahliller farklı olurdu o şikaytin için , ayrıca ben o düğüm dediğin şeyi pek anlayamadım ...

1|0
    0|0
    • hani böyle yag bezesi olur ya.. onun gibi bsy . fındık buyuklgnde gozle goruluyr yanı.. haklsn bende dusundm baska tahlıller yapılırdı dıye

• Sanmıyorum kötü bir şey çıkacağını ama yinede tedbirli olmakta fayda var ...

• bakalım artık herseyin hayırlısı..

Erkekler Ne Diyor 3

• Birşey sorsam rahatsız eder miyim acaba?Kızlar baksın demişsin de?

0|0
    0|0
  • bende olmadı

0|0
    1|0
  • hemen doktora git

0|0
    0|0
    • ben erkeklerin sacma sapan cevap vermeleri yüzünden kızlar yazsn dedm.cnku cok alcakca cevaplar gelyr.. ee bsy cıkmadıkı tahlıllerde gayet iyisin kan degerlerin hersey iyi dediler

• Doktora itibar etmeyip burdaki cahil cuvanaların dediğine göre mi kafanda fikir olcak

• ben kızlarda aynı sorunu yasayan varmı dıye sordm yoksa burdakıler daha iyi anlar değil

Kızlar Ne Diyor 8

• Hazir doktora gitmissin, neden soylemiyorsun? Gidip kontrol ettirmeni tavsiye ederim.

1|0
    0|0
    • o an unuttum o gunde ciddi sancılarım vardı

• Aile hekimleri pratisyendir. Genel tiptan anlarlar. Her ne kadar ciddi bir durumda mudahale etme yetiler olmasa da seni yonlendirebilirler. Doktorlarimizi kucumsemeyelim lutfen=). Gecmis olsun simdiden.

• ne kucumsemesı? yonlendrmelerıne gerek yok.zaten ben gıdecegm yerı blyrm.yoksa doktrlardan olmasa dunyanın hali perişan.yonlendrcekse ben dırek doktra gıder tahlıllerımı yaparm o yuzden oyle soyledm.bide hastane yonunden usengecm ugrasamıyrm.tesekkur ederimm sağol..

• Düğüm nedir anlamadım ben

1|0
    0|0
    • yag bezesi gibi.biz düğüm dyrz demekki herks için farklı söylenıyr:)

• Hmm o zaman doktora git ama önemli bir şey olduğunu sanmıyorum

• bende sanmyrm hani beni rahatsz etmyr ama o oldgndan beri geckkmelerim oldu misal 38 gundr regl olmadm :S hararet falan oluyr.farkettim yani.2 defadr böyle oluyr bakalım bi.mutlaka doktra gtcem cok sagol

• Kontrol ettir uzman bir doktora

1|0
    0|0
  • Nasıl bir şey?

1|0
    0|0
  • buradan sormakla bir yere varamazsın doktora git. kimse buradan sana ne olduğunu söyleyemez...

0|0
    0|0
    • ben zaten burdakılere göre hastaneye gidip gtmeyecegme karar vermemki.sadece sordum sizde böyle bsy yasadnzmı diye.istesydm daha once gıderdm.korkmadgm ıcın gtmedm.bakalım bi süre daha oyl kalırsa giderm.yag bezesdr dedm belki

• bencede git :) görünen bölge olmadığı için sorun etmyrz sanırım :) olsun önemli. rica ederm :)

• haklısın..

• kıl dönmesi falan olabilir mi?

0|0
    0|0
    • kıl donmesı acıtıyr mu? ben hc yasamadımda :S bu hıc agrtmyr ıste hc hıssetmyrm agrısını falan.yanlıs anlamayn hani gözle görülen bi şişlik . böyle fndk buyuklgnde genıtal bölgenın uzernde :S buraya yazdgm gıbı doktrla nasıl konuscm blmyrm :SS:S ama acımadgı ıcınde ıste sorun etmyrm

• ben bi arastrym netten falan.olablr o ihtmali hc dusunmedm sagol :)

• bak bakalım

• ilk defa duyuyorum böyle birşey umarım kötü bi durum yoktur :/

1|0
    0|0
    • umarııım:)ya inş bsy yktr

• aynen bendede vardı doktorada gitmedim kendilinden gecti benim ama seninde böle olucak diye bişey yok doktora sölemeliydin

1|0
    0|0
    • ozaman aklıma gelmedi.beni hcte rahatsz etmyr.blmyrm anlamadm gıderm

Yükleniyor...