Genetik saç dökülmesi ilacı cinsel isteksizlik yapıyormuş. Saç mı cinsellik mi?

Soruyu daha önce uzun uzun yazdım ama sanırım bir sorun oldu ve baştan yazmak zorundayım, o yüzden kısaca yazacağım. Genetik saç dökülmesi varmış, kan testi yaptıracağım ama asıl nedenin genetik saç dökülmesi olduğunu söyledi doktor ve LYS'den sonra tedaviye başlayacağım. Minoxil kullanacağım ancak daha etkili ama daha ciddi bir tedavi var ki yan etkileri de cinsel isteksizlik ve ileriki yaşlarda çeşitli problemler, iyi yanıysa testosterona bağlı prostat hastalıklarının vs. riskini de düşürmesi. Hiç cinsel deneyimi olmamış bir adamım ve benden hormon fışkırdığını söyleyebilirim ama yine de sanırım o ilaçla ciddi etkilenebilirim, o yüzden ilacı kullansam bile hemen kullanmamayı düşünüyorum sanırım. Yani sizce saç mı cinsellik mi?

• Saç
    78% (7)75% (3)77% (10)Oy Ver
  • Cinellik
    22% (2)25% (1)23% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Yeni bir şey gelmiş, soruyu göndermeden önce arama yapıp yine de sorup sormak istemediğimi soruyormuş ve ben onu görmeyip sayfayı değiştirmiştim. Ondanmış sorunun gözükmemesi.

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer dediğin ilaç benim tahmin ettiğim ilaçsa şu an adını hatırlamıyorum ama o ilaç libidoyu düşüren bir ilaç.Bırakınca da etkisi geçiyor zaten.O ilacı kullanma derim.

0|0
    0|0
    • Propecia(Finasteride)? Neden kullanmamamı öneriyorsun peki?

• Valla saçsız de depresyon olacak. :/ Neyse, ben doktorumla bir sonraki konuşmamda uzun uzun konuşurum bunu. Teşekkürler.

• sonuçta daha dökülmez şimdilik idare edersin.sonra yeni bir teknoloji çıkar merak etme.Rica ederim.

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu knuyu benden iyi kimse bilemez heralde :D kellik kaderse cinsellikten sıyırın bari

0|1
    0|0
    • Öyle de işte kadınlar beni beğencek mi? Kaç kadın kel seviyor ki? Ne bileyim onlar sevse ben kendimi sevebilecek miyim, psikolojik problemler vs. Biraz önce duştan çıktım, psikolojik olarak da çöktüğümden giderde saç kalmıyorken saç kaldı. :/

• kel erkekler çekici olur

• renktaş içime su serptin ya bende ne yaptıysam durduramadım saç dökülmesini kelleşiyorum 2 3 seneye kadar kelim :D

• Eğer kendini böyle iyi hissetmiyorsan tedaviye gir. Cinsellikte çok da problem olmaz herhalde.

1|0
    0|0

• Saç .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...