Evin içinde sütyen takmalı mıyım takmazsam sarkar mı göğüslerim?

Göğüslerim 75B cup ve dimdik.
Göğüslerimin destekli sütyen içinde büyümeyeceklerini düşünüyorum çünkü sütyen sıkıştırıyor onları.
Bu yüzden evin içinde sütyen takmamaya başladım dünden beri. Öyle daha rahat büyürler diye.
Sizce doğru mu yapıyorum? Göğüslerim böyle daha rahat mı büyür yoksa kısa sürede sarkarlarmı?
( Desteksiz sütyenim hiç yok bu arada hepsi destekli. Çünkü dışarı çıkarken büyük gözüksünler istiyorum )

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• sakın yapma öyle sarkarlar büyür belki ama sonrada sarkık onun çaresine bakarsın küçük daha iyi büyüyecek zaten ileride evlenince flan neden büyümesini istiyosunki göğüste şekil önemli küük olsun ama şekli güzel olsun

0|0
    0|0
    • Ama destekli sütyenin içinde de büyümezler ki :(

• Büyük daha seksi

• evet ama evlenincede sarkacak büyük olunca küçük olsa dahada iyi tam kıvamına gelecek bide böyle düşün

Erkekler Ne Diyor 8

• B cup çokta küçük değil birde dikse harika görünüyor olmalı emile emile büyür onlar tam C olmaz ama destekli C yeparız :)

0|0
    0|0
  • Sudyen onlari havada tutmaya alistiriyor gibi dusn. Koylu kadnlarn hep sarkik cunku hep bosta duruyor
    Birde en sevdgm tip seninki ;)

0|0
    0|0
  • buzla masaj yap

0|0
    0|0
  • :D nedir bu vücut takıntısı

0|0
    0|0
  • masaj yap kanks ya da erkek eli değerse büyürler

0|0
    0|0
  • rahat bırak evde yalnızsan

0|0
    0|0
  • ya nie sarksın aşağı çeken birimi var dışarda işte destekli tak evde rahat bırak oda bir organ sonuçta

0|0
    0|0
  • takma elınle bol bol sık cek :D buyut basket topu gıbı olur 3 luk atrız :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Fazla serbest bırakma yerçekimini sevdimi havanın kokusunu istemezler.

0|0
    0|0
  • sarkar.

0|0
    0|0
  • Hayır sarkmaz

0|0
    0|0
  • canım benımde kucuk evde cıkarmıyorum cnku kucuk gorunce bıle uyuz oluyorum buyuk gozukmesı hosuma gıdıyor bence buyumeyı engellemez yanı :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...