Çok ciddi yardıma ihtiyacım var erken boşalmayla ilgili?

birleşme esnasında çok ciddi erken boşalma sorunu yaşıyorum doktora vs gitmek hiç istemiyorum bu konuyla ilgili. bikaç şey denedim ilişkiden bir iki saat önce boşalıp ilişkiye girdim yine erken boşalma oluyor. ilişki esnasında diyorum ilkini hemen olayım 2. ye devam edeyim bu seferde sertleşme sorunu oluyor. önerebileceğiniz bişeyler varsa çok memnun olacam gerçekten çok sıkıntıya girmeye başladım :/ (boyut kalınlık olarak sıkıntım yok)

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• ilkini hemen olma bilader çok fazla kafa kısmını çıkartma ve sürtme sinirlerin en yoğun olduğu yer ucu biliyorsun birde erken boşalacan diyelim hemen soğuk su ile ıslatman da isteği köreltir ama sertlik gitmez 2. posta içinde bir 5 dk dinlenmeden sonra devam et o sırada da partnerine mastürbasyon falan yapabilirsin sende istek gelene kadar

0|0
    0|0
    • söylediklerin mantıklı zaten kafasını çok çıkarmam ama dediklerini kulak arkası edicem teşekkür edeirm

• olur merak etme bir de kafanı pek odaklama boşalacam olayına

• sanırım o da var takıntı oldu artık iyice bende

Kızlar Ne Diyor 1

• biz doktor degiliz

0|0
    0|0
    • ozaman cinsel sağlık kategorisi nye var sitedeki doktorlar içinmi? ciddi bir yardım istedik yardım etmeyecekseniz yazmayın lütfen.

• yardımda buluna bılırsın aslın :)

• ya havle.

Erkekler Ne Diyor 4

• Boşalmaya odaklanmaman lazım sürekli cinsel organın partnerinin içinde olursa boşalma olur tabii ki. O yüzden sevişme var zaten sevismeye ağırlık vermen lazım. Bir de aklına ilişki, eesnasında alakasız şeyler getir o da etkili oluyor.

0|0
    0|0
    • başka şeyler düşünmek bu seferde sertleşme problemi olmaz dimi vay anasını paranyoak olduk ya iyimi

• Yok sertlik problemi olmaz merak etme

• Fazla mastürbasyondan dolayı... Onu bırak sonra düzenli bir ilişkin olsun farklı ten her zaman böyle tepkiler göstertir. Ancak öyle düzeltebilirsin ha bunları yapamam dersen doktora git.

0|0
    0|0
    • düzenli ilişkim var ama bu bende öyle bir sıkıntı hali yaratmaya başladıki neredeyse kendimi çekmeye başladım düzenli bir cinsel yaşamım da olmayacak yakında bu gidişle :/

• O zaman doktora git sende başka sorunlar var düzenli bir ilişkin kız arkadaşın varsa bu baya anormal bir durum hacı.

• valla en son çare o da işte malesef türk milleti doktorları pek sevmiyoruz

• geciktiriciler var, sprey prezervatif filan. penis kelepcesi de var

0|0
    0|0
    • onların zararı yokmudur acaba kimyasal zamanla iyice hissisleştirmesin de

• kelepçe kullan o halde, kimyasal yok. geciktirmek için elle sıktığını varsay. eğer bu tür ürünleri kullanmak istemiyorsan doktora git derim. erken boşalma sorunu çözülebilen bir sorun çünkü.

• Fazla masturbasyon yapıyorsan onu bırakmalısın

0|0
    0|0
    • yok alakası yok gerçekten fazla yapmıyorum

• O zaman çaren doktor kardeşim

Yükleniyor...