Aşkınızla evlendiniz. Gerdek gecesinde bakire olmadığını öğrendiniz. Aşkınız biter mi? Ne yaparsınız?

Tabi burada önemli olan detaylar.

1-Evlilik öncesi cinselliği yaşamadınız.

2-Siz seviyorsunuz, onun da o ana kadar sizi sevdiğini düşünüyordunuz fakat bu gerçekle belki sadece kendine tutunacak bir dal aradığı ortaya çıktı. Belki de "bu kerizi bir şekilde kandırırım" diye düşündü.

3-Açıklaması şöyle "üniversitede sevdiğim kişi ile önceleri analdan birlikte oluyorduk yine analdan yapacak diye başladık fakat bakireliğimi kaybettim. Daha sonra bana haddimi bildirmek benim hayatımı karartmak için benimle birlikte olduğunu söyledi. Ayrıldık."

4-Eski sevdiğinden hayvan diye bahsediyor. Pişman denebilir belki. Belkide anal ilişkinin sonucu erkek için övgüde kabul edilebilir.

Sorularınıza göre genişletebilirim.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ey Allahi bilip onun emrine itaet etmeyenler kendini avrupali sanan hatta insan sayan insan gorkemli hayvanlar ne ucun Rabbimizin kanunlarina karsi geliyorsunuz? Tevratda Incilde Kuran-i Kerimde zina etme deye yazildigini bilmiyormusunuz? Universitede okuyup kendini akilli sanan cahiller . Rabb diyor ki benim kanunlarima karsi gelenlere uzun omur verecegim cunki onda gelecek ezaplari dahada artacak. uzayda hic bir kanun olmadigini biliyorsunuz amma yerde kanun var cekim kanunu oldugu gibi bu dunyaninda 2 esas kanunu var gunah ve gunahin cezasi olarak olum Rabbin yer icin 10 kanunu var .ey adi kiz olub icinde fahise olanlar siz ne etsenizde care yoktur olum kapilari derin ve sonsuz ve siz ey erkek gibi gorunen anasi fahiseler kardesinize annenize sahip cika bilmeden nasil kendinizi rahat hiss ediyorsunuz? ihtiraslariniza kandiniz kendinizi salehlik yolundan didergin saldiniz . sevgilinizle yapdiginiz rezilligi baskasida ablalariniza yapiyordu.yalan sarapidan icdiniz gunahi gormeden sevdiniz Rabbin saltanatindan surgun edildiniz golge gibi gecen omrunuzde eglendiniz olumu fark etmediniz derin lanetlerimi yagdiriyorum ustunuze her isde ugursuz olacaksiniz her bir eglencenizde size buyuk felaketler ve hastaliklar ugrayacak Rabbin sozune guldugunuz icin ve ona kufr etdiginiz icin caresi bilinmeyen hastaliga yakalanacaksiniz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kadınlar her yattığının hesabını daha sonraki erkek arkadaşına vermek zorunda değil. siz daha önceki yattığınızla olan bitenler için daha sonrakine hesap veriyor musunuz? özür dileyip, pişman olduğunuzu söylüyor musunuz?

ufacık bir zar parçasıyla hayat kararmaz. erkeğin ard niyetiyle hayat kararır.

0|0
    0|0
  • yalan söylemesi çok kötü ama anlatsaydı sen birlikteliğini sürdürür müsün?

0|0
    1|0
    • İlk baştan söylese dürüstçe evet :)

• "bi bedel ödetmeli pişman etmeli sevgiye zararvermeden" intikam güdülüyorsa sevmiyorsundur. sevgiye zarar vermeden intikam alınmaz.

• intikam değiliki tarafta huzurlu olsun dye vicdan rahatlatması. biri yalan söyledi cezamı cektm diyebilmelibiri affediyor amabbi karsılık ödetmiş olmalı anladın? insan psikolojisi bu farketmeden bazı kurallar üzernden işliyor

• Pardon ama bakire olmayan bir kızla evlenmek neden kerizlik olsun ki kız belkide pişman olmuş ya da olmamış özgür yaşamak istemiş olamaz mı? ama şu an onu unuttu sana baglı sana aşık bu yetmez mi? bekaret neden bu kadar önemli küçücük bir parça büyük bir hayatı bitirmeye yeter mi?

1|0
    0|0
    • "Hikaye: Gencin bakire bir nişanlısı varmış.Pek çirkin bir adam, kızı kaçırıp tecavüz etmiş. Buna rağmen oununla evlenmiş Güzel bir evlilik hayatı sürmüşler.Nihayet kadının ölüm h?li yaklaşınca, kocasına samimi olarak şöyle tenbih ve itirafta bulunmuş:“Evlenmek istediğin zaman, bakire olmayanla evlenme! Çünkü kendisi pek çirkin olduğu h?lde, bana tecavüz eden o adamın muhabbeti, bunca zamandır kalbimden çıkmadı.Sen yakışıklı olduğun h?lde, o tadı sende bulamadım" Buna ne demek lazım?

• "bir kadını bir erkeğe baglayan bir gece değil bir kalptir" Bir bayanın böyle düşünmesi çok güzel. Öbür türlü bu duruma benzer bütün ilişkilerde erkek her sarılmasında acaba onu hatırlatıyormu böyle sarılmam diye strese girer mazallah.

• Ne yani bekaretin önemi sadece stres mi?sadece düşünce mi?insanlar neler yaşıyorda ilişkilerini bitirmiyor bu birkaç düşünce nedir ki?

Erkekler Ne Diyor 4

• Kendi bakış açım'da sevgi bitmez ama saygı biter. benim ilişkilerimde de saygı sevgi kadar ön plandadır ve devam edecek olursak emin ol ot gibi bir hayat olurdu. dedigin gibi evlenene kadar kendimi eşim'e saklayacagım ve eşim aynısını yapmamış olacak ve önce anal'dan sonra normal ilişki yaşayacak ki bence normal önden yaşanan ilişki de isteksiz yaşanmaz. bir kere öyle pat diye girmez. dedigin gibi "bu kerizi bu şekilde kandırırım" konusu baskın görünüyor bana. eğer gerçekten böyle birşey olsa evlilik öncesinde söylemeliydi.

0|0
    0|0
  • Benim için mesele kadının bakire olup olmaması değil, o durumu anlatmaması, ve şayet erkek anlayışlı biri ise o kızın kafa yapısı insanı şüpheye düşürür.!

İş gelip ilk geceye kadar dayanıyor ama, o geceye kadar söylememiş olması insanı çok rahatsız eder. Fakat bununla beraber söylemeyen kadının karşısındaki erkeğin yapısıda önemlidir. Kız gerçektende karşısındakinin anlayışlı olabileceğine kanaat getirememiş ve içinde saklamışta olabilir.

1|0
    0|1
  • Alıntıdır...

sallamation

Adam gibi tanımadan evlenilirse böyle olur. Kurgu yanlış bir kere.

Verilebilecek en güzel cavaptı...

0|0
    0|0
  • adam gibi tanımadan evlenilirse böyle olur. kurgu yanlış bir kere.

1|1
    0|0
    • Çok doğru verilecek en güzel cavap bu olsa gerek...

• Söyleyip söylememe kararı sonuçta belli.

Nasıl olacaktı? Mesela

Benimle evlenirmisin? - Evet !

Bakiremisin? - Hayır !

• yahu sen evlenmeden önce tanışmıyor musun insanla. direk gidip evlen benimle demiyorsun ya. tanışırken öğrenilecek şeyler bunlar.

Yükleniyor...