Prezervatifli İlişkiden zevk alabiliyor musunuz ?

Sevgilimle 2 kez prezervatifli ilişkiye girdim fakat ne biliyim tam olarak zevk alamıyorum. Bunu onada söyledim fakat mecburuz bir kaza filan çıkabilir diyor. Tamam herşey güzelde prezervatif olmadan korunma yöntemleri yaygınlaşmalı bence. Rahat rahat cinsel hayat bile yaşanmıyor. En güzel anda bile bir engel var : prezervatif. Sanki sevgilimle değil prezervatifle sevişiyorum.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• En güzel doğum kontrol hapı yasmin. Alın kullanın. her gün aynı saatte alsın bir sorun olmaz. Ama almayı unutursa hayırlı olsun baba oldun kardeşim derim. Kısaca durum böyle. Partnerine güveniyorsan böyle bir yolu seçebilir. Hap biraz kilo aldırır ama en güvenlisi yasmin benim bildiğim. Aklınızda olsun.

0|0
    0|0
    • zavallı kadıncagzın hormonal duzenını dusunmeyın dımı? hap ta happ

• yasmin diyorlar ama, her bayan yasmin kullanamaz. Ayrica doktora gitmen gerekiyor, kan tahlili yaptiriyorsun kan degerlerine göre sana uygun dogum kontrol hapi yaziliyor. Kilo da yapiyorsa zaten hapi degiştirmesi gerekiyor cünki ona uygun degildir.

• 3 aylık iğneler var. Ama tavsiye etmem. Ya da en temizi mirena gibi intrauterine aletler. Spiral diye geçiyorlar.

Kızlar Ne Diyor 2

• ben de hoşlanmıyorum hiç prezervatiften, hatta başlarda kullanmamak için çok uğraştık ama bi süre sonnra mecbur kalıyoruz.. ilaç da kullanmak istemiyoruz, geri çekme de rahat değil, o yüzden mecburi prezervatif..

0|0
    0|0
    • geri çekme derken ?

• Tamam da prezervatif takınca dildodan ne farkı kalıyor ? Veya bizim için şişme mankenden ?

• ben de hiç hazetmiyorum ama istenmeyen sonuçlar olmaması için mecburi bi şey

• Sevgilin doğum kontrol hapı kullanmaz mı? Ben Myralon alıyorum, hiçbir yan etkisini görmedim.

0|0
    0|0
    • Hapın yan etki yapmasından korkuyoruz.

• Bir de doğum kontrol hapı kilo aldırmaz, sadece fazla yemek kilo aldırır. En fazla vücudun su tutmasına sebep olabilir ya da iştahı açabilir pek çok başka ilaç gibi.

• doğum kontrol hapları kemiğin kalitesini düşürür, bu sıkıntıyı en bariz çene kemiğinde hissedersin. yakında dişeti çekilmesi yaşarsan nedeni belli.

Erkekler Ne Diyor 5

• link

lınktekını ızle snde anlarsın meseleyı hafız ama 57. sanıyeye dıkkat et

0|0
    0|0
  • tabikide hayır. alanda yoktur sanırım. şafak sezer'in dediği gibi et ete değmeli aga

0|0
    0|0
  • posetı sadece pazarda tasımak ıcın kullanacaksın

0|0
    0|0
  • geceiktiricili kullanırsan kadın için daha uzun zevkli oluyor

0|0
    0|0
  • Alıyorlardır heralde

0|0
    0|0
Yükleniyor...