Cinsiyet değişikliği...Sevdiğiniz kişinin önceden cinsiyet değiştirdiğini yeni anladınız ne yaparsınız?

sevdiğiniz kişinin önceden cinsiyet değiştirdiğini yeni anladınız ne yaparsınız?

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• onu terk ederdim ve bu zamana kadar nasıl durumunu anlamadım diye kendimi affedemezdimD:

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• bunu anlamamak için aptal olmak lazım herhalde bülent ablanın görüntüsü hala erkekden bozma olduğunu bağırıyor resmen

0|0
    0|0
    • link bu kisiyi taniyorsundur :) sana cinsiyetini degistirdigini söylemese ve hamile olmasa :)) anlamassin. Ayrica bu gibi nice insanlar var, link burda da anlasilmiyor mesela. Demek istedigim şu ki herzaman "bozma" oldugu görülmüyor

• öyle dema ama bülent abi konusunda herkez aynı şeyi düşünür ama öyle insanlar varki raporunu görsen anca inanırsın

• temam öyle demeyrum :))

• onu terk ederim :)

1|0
    0|0
  • kendi kafamı kırarım !

0|0
    0|0
  • Şuan düşündümde gerçekten kötü bir durum ayrılırdım galiba bilmiyorum !

0|0
    0|0
  • iyi kanka olurduk :))

1|0
    0|0
  • Arkama bakmadan kaçardım

0|0
    0|0
  • benden uzak olsun

0|0
    0|0
  • Buda mi gol degil.

0|0
    0|0
  • Şutlarım :(

0|0
    0|0
  • başımı taşlara vururdum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kuşkusun şüphesiz başka hiçbir alternatif yok hacı.. :) anında game over.. :) bu yaştan sonra bide trvlemi çıkacaz tövbe tövbe.. :) ama aklı başında bir insan hemen anlar olayı. ses tonu.. hareketleri fiziki olarak fark edersin. :)

0|0
    0|0
  • psikolojim bozulurdu, bi daha kimseyle sevgili olamazdım.. bu arada bırakırdım tabiki onu (:

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • oooo sertt ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...