Bazen burdaki soruları görünce neydim ne oldum diyorum ..

eskiden cinsellik kısmında günde bir kaç soru sorardım ve de tahrik edici sorular olurdu bunlar .. ama 4 5 aydır nerdeyse bakmıyorum bile bu kısma :) cs de ilk sıralardaydım şimdi nerelere düşmüşüm :)

sanırım içimde cinselliğe dair bişiler bitmiş gibi .. belki de bıktım bilmiyorum ama eski zamanlarımı bazen de özlüyorum .. sanırım ben tekrar eski günlerime dönmek istiyorum ve bunun için yani isteklerimi arttırmak için ne yapabilirim ? ( isteksiz diilim ama yine de eskisi kadar istekli diilim )

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• Seni gerçekten sevecek , bir anlık heves için değilde uzun süreli sevecek birini bulman gerek.Sadece yatakta değil , hayatın her anında seninle ilgilenecek biri.O zaman aldığın zevkte , bulunduğun icraatta anlamlı olucaktır.Umarım istediğin gibi birini bulursun.Bol şans :)

0|0
    0|0
    • bulmuştumda kaçırdım herşey onda başka güzeldi .. inşallah yine onu bulurum :)

• öyle ama onun gibisini de asla bulamıyıcam biliyorum .. hayırlısı ya RABBİM kim bilir ne çıkarıcak karşımıza .. teşekkürler uzun zamandır hiç bu konuda bu kadar olumlu düşünememiştim sayende bi tebessüm edebildim :)

• Rabbin çok daha iyilerini karşına çıkacakrak buna emin ol.Sen yeterki gözlerini kısıpta onları atlama yeter.Hayat boyu mutluluklar dilerim..

Erkekler Ne Diyor 15

• Sorunun temeline inmek lazım.Moralini bozan seni üzen birşey mi oldu peki son günlerde?

0|0
    0|0
  • Ow kahramanın dirilişi yeniden sinemalarda, sonunu düşünen kahraman kız, aslına bakarsan sonunu düşünen kahraman olmaz :((

0|0
    0|0
  • o dönem aktif cinsel hayatın olduysa ondan kaynaklanmış olabilir. Esas soruna gelince istersen özelde söyleyeyim belki burdan olmaması gerekir. Ark gönderiyorum ekle söyledkten sonra istersen silersin. Bu arada level 3 olmadığım için ark olmadan özel mesaj gönderemiyorum.

0|0
    0|0
  • seni heyecanlandıracak maceralara atılabilirsin, unuttuğun duyguları sana yeniden yaşatacak ortam ve durumu en iyi sen bilirsin ona göre hareket et bence. İçin geçmeden kurtar bedenini

0|0
    0|0
  • bunu yapmak çok zor değil ama iyiki uzun zamandır girmiyorsun, bende defalarca hesap sildim tekrar girdim, ama bu kez silmeyeceğim hesabıımı... iyi uzun zamandır girmiyorsun dedim ya yaklaşık 4 5 aydır cisellik bölümündeki seviyede iyice alçaldı... yani girseydin cinsellikten soğurdun... sorununa gelince bu gerçekten kolay, en başta ufak şeylerden keyif almayı denemekle başla...

0|0
    0|0
  • yani ks ye soru sorduğunda mı canlanıyor ısteklerın. atıyorum evlisin gece eşinle beraber olucaksın , eşin bir oru sordu vce sen cevabı burada mı bulacaksın dırekt.

bu nasıl bir , soru nasıl cevap verilir...

0|0
    0|0
  • reelist oluyorsun bu daha iyi!

0|0
    0|0
  • çok kolay çözümü ...ulş

0|0
    0|0
  • p*rno izle

0|0
    0|0
  • üzüldüm senin adına ;)

0|0
    0|0
  • çok kolay bana ulaş:DD

0|0
    0|0
  • yeni tenler yeni nefesler lazım sana eskiler sıkmış anlaşılan :)

0|0
    0|0
  • al şu gazozu yavrum iyi gelecek :)

0|0
    0|0
  • azdırıcı şeyeler yapmaya çalış :)

0|0
    0|0
  • eczaneye git. mavi haplardan al. sonra buraya gel :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• boşver en güzeli. sürekli cinsellik düşünmek çok da sağlıklı değil bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...