Regl dönemindeki ilişkide hamile kalmak mümkün mü?

arkadaşlar ben bundan 3 ay önce deliler gibi aşık olduğum sevgilimin evinde kalıcaktım gece için beni sevdiğini düşünüyodum çünkü evlenelim die ayaklarıma kapanan biriydi ama ben istemiyodum herneyse o gece bu şerefsiz tüm yalvarmalarıma tüm ağlamalarıma ve çığlıklarıma rağmen bana saldırdı hayvan herif o gün regl dönemimdeydim ilk günydü içime boşaldımı bilmiyorum ama birden bire üzerimden kalkıp peçeteye sarıldığını biliyorum o günden sonra onunla bi daha görüşmedim ve çok fazla kilo almaya başladım aynaya bakınca kendimi hamile gibi görüyorum karnım çıkmış bide sanki göğüslerimin kahverengi kısmının rengi koyulaştı adetlerimi düzenli oluyorum mide bulantısı vs. yok ama ilk 3 ay hamilelik üzerine adet olunabiliceni duymuştum regl dönemindeki birleşmede hamiile kalmak mümkünmü içime boşaldımı hiç bilmiyorum böle bi ihtimal varmı yardım edin kafayı yiycem

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• Senin kafayı yemene gerek yok gideceksin şikayetedeceksin bu aşağılık mahlukatı o düşünsün gerisini. Sakın korkma net ve açık şekilde istismara uğramışsın, mağdur birisin. Emin olmak isitiyorsan eczanelerde satılan testlerden al ve dene ama kesinlikle bu hayvanın yaptığının altında kalma. Bir erkek olarak nefret ediyorum böyle cani hemcinslerimden. Kendisinin annesi, kardeşi yok mu. zorla güzellik olmaz bilmiyor mu? Kesinlikle cezasız kalmamalı.

2|0
    0|0
    • yapamam suçlu benm ne bk yemeye gittin demezlermi adama

test alamam burası köy gibi bi yer herkez duyar

• piskolojik destek alıyorum zaten ama bunları anlatamadım ilk defa burda anlatıyorum

köy gibi bi yerde yaşamıyorum üni okuyorum zaten ben bi daha hiç kimseye güvenpte evlilik kararı alamam

• yapmasaydın etmeseydin keşkelerle seni töhmet altında

bırakmak ateşe körükle gitmek demektir.Şuandan itibaren

sana destek olmak gerek.Yani suçlayıcı kınayıcı yorumlar

yazmak seni incitir.O nedenle geçmişe sünger çek..Bir tanıdık

vasıtasıyla(bayan olmasına dikkat et)hamilelik testi temin edebilir

sin lakin gebe olmadığından eminim.Adetliyken içeriye boşalsa

bile hamile kalınmaz..Döl tutma kabiliyetin o dönemde yok zaten.

döllenme gerçekleşmez!..

Erkekler Ne Diyor 19

• Öncelikle geçmiş olsun.Malesef kadınları seks objesi gören tipler var.Üstüen görme denen olay adet kanaması değil.Sen eğer düzenli adet görüyorsan eskisi gibi sorun yok demektir.Zaten adet döneminde ilişki olmuş.Ordanda kurtarıyorsun.

1|0
    0|0
    • çok teşekkürler

• bu durumumu bilen biriyle görüşmem özür dilerim

• Benle yüzyüze görüş demedim zaten.Kafandan atman gerek sorunu.

• Kader ammada ağlarını örmüş be

sen evli olmadığın bir adamın evine kalmaya gidiyorsun cesarete bak! Hem evlenmek istemiyosun hemde evine gidiyosun

reglinin ilk günü

tüm yalvarmalarına, ağlamalarına ve çığlıklarına rağmen sana saldırıyor (!) (kızlığımı bozdun diye regl kanamanı bahane ederek çocuğu kandırmış olmayasın?)

regl halindeyken ilişki ve üzerinden 3 ay geçmişken hemde düzenli adet gördüğün halde hamile olduğunu düşünüyosun(!)millet tedavi olur yumurtaların çatlama dönemini ultrasonla baktırır bi dolu bi boş yapar bi sene hamile kalamaz ama sen baya doğurganmışsın. nerdeyse üzerine ceket atsalar hamile kalıcan

sakın evlenelim diye yalvaran sen olmayasın hatta şimdide hamileyim diye?

Ha bana günahımı alıyosun diyosan adamın evine gitmeyecektin bu bir, madem gittin ve resmen tecavüze uğradın gidip şikayetçi olacaktın bu iki!

1|1
    2|0
    • kardeş katılıyorum sana...

• sen benm neler yaşadıklarımı bilemezsin ben daha 19 yaşındayım evlenelim dediğinde kucana atlıycak halim yoktu 4 senedir beraberiz 15 yaşımdn önce bekaretimi kaybetmiş olma ihtimalim nedir sence adet kanamasıyla bekaret kanamasını ayırt edemiycek kadar cahilsin sanırım bekaret kanımı ayırt edicek fırsatım olmamış olabilir ama girmeden kan gelmeside mümkün diil bunu biliyorrum emnm oda biliyodur

daha çok açıklama yapabilirim sölediğin herşeye açıklamam var haklı olduğun tek konu benim ona gvnmem

• Hamile kalman mümkün değil çünkü adetliyken

senin fallop tülerinde rahimde yumurta(ovaryum)

yok..Yani döllenme gerçekleşmez..Zaten bir önceki

yumurtan atılıyor adetle..EE hamile kalman mümkün

mü sence?..Kendi anatominizi bile tanımıyorsunuz?..

Psikolojik travma geçirdiğin için hormonların aşırı

salgılanıyor...Kilo alman da sinir stres kökenli..

Obeze bağlamış vücut ...Unutmaya bak olayı..Ama

birdaha sonradan pişman olacağın şeyi yapma..

Ortam hazırlama..İstiyorsan sonuna kadar ver...

İstemiyorsan pişmanlık duyman sızlanman saçma!

0|0
    0|0
  • normal koşullarda adet görürken hamile kalmak hemen hemen mümkün değil. hamileykende adet görülmez. arada kan gelebilir ama adet değildir..

1|0
    0|0
  • ezcaneden cubuk al tek cizgi yırtın 2 cizgi ayvayı yedin

2|0
    0|0
  • regl döneminde hamile kalınmaz bildiğim kadarıyla açıkçası tam hayvanmış kanlı kanlı içinemi girdi ya ıyyyy

1|0
    0|0
  • suç senin..hiç boşa erkeğe ..ok atmayın..Yüzyıllardır

bilinen kabul görümüş birşey bu.Ne zaman bir erkekle

yalnız kalınamayacağını öğreneceksiniz siz kızlar?.

Kendinizi korumaktan acizsiniz üstüne üstlük nasıl ve

neyinize güvenerek aynı ortamda yalnız kalabiliyorsunuz?

Senin bu olaya hem kel hem fodül derler...Geçmiş olsun.

0|0
    2|0
    • yorumlara bakarsan suçlu olduğumu kabul ediyorum zaten benm onunla tam 4 yıllık bi ilişkim vardı 4 yıldır ilk kez güvendm ve çok pişman oldum zaten ama artık geri dönüşü yok keşkeler malesef bi halta yaramıyo ben intihar etmeyi bile düşünüyorum suçun bende olduğunu çok iyi biliyorum

• hata..Kızlar için hata!..Kızlık zarına ve hamile kalmaya evlilikten önce

olmamasına karşıysan ki yorumlarında bunlara değer verdiğini kapalı

birtoplumda yaşadığını belirtiyorsun o zaman sen kendinin hocası

olacak kendini sen yönetecektin.Seni yargılamıyorum.Cahilsin..Gen

çlik hatası bu..Ama o kadar olaylar oluyor türkiyemde tecavüz cinsel

istismar vs..hala siz kızlar nasıl güvenebiliyorsunuz erkeklere?.Olmaz

demeyin oluyor işte bak.4 yılını vermişsin ama ateşle barutsunuz..

• haklısın

• regl döneminde hamile kalınmaz... kafanı takma böyle şeylere, o şerefsizden şikayetçi ol derim...

1|0
    0|0
    • yapamam beni yaşatmazlar suçlu benm gitmemem gerekirdi

çok saol yemn ediyorum çok rahatladım

• neyse bir daha kimseye o kadar güvenmezsin artık... için rahat olsun hiçbir şey olmaz... kadınların adet dönemlerinde spermler dölleyecek yumuta bulamazlar.

• çok saol

• keşke gitmeseymişsin kızım ya neyse hayırlısı olsun senin için

1|0
    0|0
    • Allah benm belamı versin benm tek suçum güvenmek

• bu tur itler yüzünden kızlar düzgün erkeklere bile güvenmekte zorluk çekiyor bunlar varmı yokmu itler

• öyle ya adilik kanlarına işliyor bunların çok iyi insan taklidi yapıyorlar

• sakin olmalısın önce. bayan olmadığım halde adet döneminde hamile kalnmayacağını biliyorum. üstelik 3 aydırda düzenli adet görüyormuşsun. o yüzden korkacak birşey yok. hamile falan değilsin. aşağıda da dedikleri gibi millet gece gündüz sevişip çocuk sahibi olmaya çalışıyor. öyle bi defa boşalmayla bişey olmaz korkma. ama illa garantiye de almak istiyorsan ki bence al, için daha rahat olur. sana yakın bi şehirdeki hastaneye git kan testini yaptır olsun bitsin.

0|0
    0|0
  • Kafayı yememelisin, eğer bir çözüm arıyorsan. sakin ol.

0|0
    0|0
  • hiç bekleme hastaneye git

0|0
    0|0
    • ama herkez mümkün diil dedi

• riske atılcak bi durum değil işini garantiye al geri dönüşü olmaz bi yerden sonra

• hem safsın onun evine gitmekle hemde yazık olmus kızm sana bildgn tecavüz etmis lan .s

1|1
    0|0
  • Bildiğim kadarı ile yok. Çünkü adet dönemi aslında yumurtalıkların ömrünü tamalayıp imha edilerek kan yoluyla dışarı atılması dönemidir. O yüzden sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • seninki psikolojik bence

0|0
    0|0
  • regl dönemin de hamile kalınmaz

0|0
    0|0
  • hemen kan testi yaptır sorman hata.

0|0
    0|0
  • idrar testi yapsaydın 5 dk mevzu

0|0
    0|0
  • İNTHAR ÇÖZÜM DEĞİL, BUNU SAKIN YAPMA, ÇÖZÜM YOLU BULMAYA BAK AMA HAMİLE DEĞİLSİN BUNDAN KORKMA..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Çoğu kişi defalarca normal yoldan denemelerine rağmen cocuk sahibi olamıyor yalancı gebe oluyorlar en fazla regl gününde hamile kalınma riski cok düşük paylarda olsada olabiliyor ama bunda cok şanslı olmak lazım hiç birimiz doktor değiliz ve kişisel düşünceden ibaret şeyler bunlar

1|0
    0|0
  • Öncelikle gecmis olsun canm. Anlattigin olay cok uzucu. Sanirm 4yilin tanisikligina guvenerek o ewe gtmissin ama dedigin gibi genelleme yapmak istemiyorum erkeklern bir kismi hayvan kadar olamayack derecede pislikler sapkinlar. Seni yargilamiyorum. Ilk tanistigi gun erkek arkadsiyla kalanlarda var. Hamile oldgnu sanmiyorum. Ama sen duzelmek icin bseyler yapmaya cals. Bi pislign kizligndan bska birseyini yani hayatini snden almasna izin verme. Kizlik tabikide gunumzde cok onemli bsey olsada inaniyorumki sni anlayan sana inanan ve yargilamayack insanlar cikacak karsina icini rahat tut. 2 gnluk hayatnida kendi kendine zehr etme. Allah yardimcin olsun.

0|0
    0|0
    • çok saol belki bi gün bende mutlu olurum

• sen bakıre degılmısın bunu sormak ıstıyorum ılk olarak yargılamak ıcın degıl yanlıs anlama lutfen ama sunu dıye bılırım adetlıyken hamıle kalmazsın korkma senınkı pskolejık olmustur hamıleyken adet olunur evet ama bu yogun olmaz bı kac damla olur sadece bende hamıleyım su an ve bende hamılelıgım ılk ayında adet oldum ordan bılıyorum korkma hamılelık konusunda sen pskolejık olarak cok dusunmusun o yuzden olmus cok gecmıs olsun bu arada

0|0
    0|0
    • çok saol bakireydim

• önce bı sakın ol ekle benı ıstersen konusmak ıstersen tabı hayatını karartma bır kötu an yasadım dıye ınsanın basına hersey gele bılıyor bı sakın ol dusuncelerın senı yonetmesın sen yonet onları

• ekledim

• yalancı hamilelik olabilir eğer çok bu konuyu kafaya takarsa insanlar ( çok bebek isterlerse ya da istemezlerse ) vücut kendini doğal olarak bu sürecin içine sokuyormuş yani kusmalar adet kesilmesi karın şişmesi kilo alma öncelikle tavsiyem sakin ol

0|0
    0|0
  • yorumlari ve yazını okudum senin adına gerçekten çok üzüldüm.O hayvan herif senin küçüklüğünden yararlanmış resmen hani burada biraz suç sende varki sende kabul etmişsin ama en büyük suç onda.üzülme diyemem illahaki üzülürsün kahrolursun ama yasam devam ediyor ve sen artık daha da güçlü bir şekilde devam etmelisin.

Bence şu an senin için kızlıktan çok psikolojin önemli çünkü zarı çok rahat diktirebilirsn sorun olmaz evleneceğin insana da bunu anlatırsın zaten kabul edecekse böyle kabul eder seni.daha yaşın çok küçük illahaki seni seven ve şerefsiz olmayan bir erkek çıkar karsına.birde aklından sakin ama sakin intiharı geçirme o işin en kolay kısmı eğer onu yaparsan şimdikinden çok daha pişman olursun ve onun geri dönüşü yok.

Şimdi psikolojik destek almaya devam et işine gücüne elinden geldiğince.unutma ki hiç birşey senin canının sağlığından önemli değil.O hayvan herifede ne desem boş böylelerine sokak köpeği muamelesi yapıp kısırlaştırmak lazım aslında hoş sokak köpeği dedim pardon o sana saldıranda o köpek kadar seref kişilik kalmamış ya neyse.

0|0
    0|0
  • öncelikle bazı yorumları okudum yumurta hücreleri düşüyor deniyor hayır yumurta hücresi değil yumurta ana hücresinden yumurta oluşurken 3 kutup cisimciği 1 yumurta hücresi olur regl dönemlerinde düşen kutup cisimcikleridir.

canım sana da cidden çok çok geçmiş olsun hastaneye koş direk bence

0|0
    0|0
    • soruyu yazan arkadaşa cok gecmiş olsun, bu arada tıp öğrencisi kendini belli ediyor :D

• ben daha lise öğrencisiyim karşim ne tıpı ya mimarlık istiyorum ben :D

Yükleniyor...