Erken boşalmaya çözümler nelerdir?

Erken boşalıyorum yaş daha 18 hiç ilişkiye girmedim 30 saniyede bosalıyorum nasıl geç boşalıcam veya ilişkiye girince alışınca uzarmı süresi

0|0
03

En İyi Erkek Görüşü

• Aşırı mast. Erken bosalmaya sebep oluyor diyor uzmanlar. Benim düşüncem şu. Mesala mast yaparken elle uyaracağın yeri yani encok zevk aldiğın noktalari bildiği için erkekler cabuk boasaliyor. Seks esnasinda penisin uyarilmasi biraz daha az oluyor ama duygular istek zirve. Biran önce bosalmamak için arada duraklamak hareketleri yavaşlatmak mumkün buda tecrubeyle oluyor. Örnegin ben mast yapark 2 dk da bosalabiliyorum ama 5 dk da bosalabiliyorum. Seks aninda ise 5 dk ile 20 dk arasinda değişebiliyor o ana bağlı.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• Mastürbasyon ile erken boşalma anlaşılamaz. Erken boşalma denilen sorun düzenli cinsel hayat içinde fark edilebilecek bir problemdir.

0|0
    0|0
  • bende ilişkiye girmedim ama arkadaş sağolsun her evreyi anlatmıştı, ilk seferinde 5 saniye bile sürmedi demişti. sonraki 2. - 3. seferler de yine kısa sürmüş 1-2 dk. sonra alışıp 15 dakikaya kadar geçmişti. yani ilişki de ilk sefer büyük sıkıntı ama sonradan düzeliyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...