Sizce rahim delinmesi gibi bir şey olabilir mi bu? bayan arkadaşlara soruyorum bilhassa?

Arkadaşlar bir bakabilir misiniz
Eşimin vajinamla uğraşması sonucu (parmakla ), kanamam oldu. yaklaşık 10 saniye sürdü. herhangi bir acı ya da ağrı hissetmedim ama bayağı kan geldi bacaklarımdan aşağı aktı sızıntı şeklinde. fakat daha sonrasında şimdiye kadar ne bir kanamam ne de ağrım oldu. sanki hiçbir şey olmamış gibi. anlıktı sadece. ama yine de korktum. bu sizce ne olabilir? rahim zarar görmüş olabilir mi? adet düzenim de normal ve ağrısız oluyor.

Güncellemeler:
bakireliğin gitti gibi saçma sapan yorumlar yapacaklar cevap vermesinler.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• rahim delinmesi olmaz. ama rahim üzerindeki doku çok hassastır. küçük darbelerde çabuk kanama yapabilir. sorun olmaz. hassasiyetini şöyle anlatabilirim. rahim topuzu üzerinde sperm kapmaya yarayan özel doku vardır. her ay bu kan yolu ile atılıp yenisi kaplanır. bu denli hassastır. adetten yeni çıkmışsanız ya da adete yakın bir dönemde olmuşsa bu çok doğal. mesela adet gününüzün başlamasına 1-2 gün kala ilişkiye girdiğinizde dibe zorlayarak penisi rahme dayama yapsanız yine kanama olabilir.
    sorun yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Merhabalar,

Şu andaki yorumum sadece senin yazdıkların üzerine yorum yapmaktayım. Büyük ihtimalle eşinizin tırnağı varmış, vajina duvarındaki pütürlü bölgeye ya da girş bölgesine çizme vs sonucu zedeleme olmuş. rahim duvarı kalındır. o kadar kolay hasar almaz ve ileri bölümde yer almaktadır. (yaklaşık 10-15 cm) parmak uzunluğunu düşündüğümüzde vajina yolunda kalmıştır.

iyi geceler...

0|0
    0|0
  • tırnakları uzunsa ondan kanama olmştur ya da aşırı tahriş olduğundan kanamıştır... ayrıca kuru kuru yapmasın biraz sulandırdıktan sonra yapsın

0|0
    0|0
  • Ic duvari yirtmistir baska ne olucak. Jinekokiga gitsen iyi olur. Koca da madene mi girio nedir

0|0
    0|0
  • bakireliigin gitti canm

0|0
    0|0
    • geri zekalı mısın ya? dalga geçecekler lütfen sorulardan uzak durun

• ne diyon ya ama oyle

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...