Erkekler neden zayıf kız ister?

Erkeklerin neden zayif kiz takintisi vardır balik etli kizlarla seks dahami zordur erkek arkadasimla cinsel hayatimiz evlilikten sonra baslayacak şu an 167 80kiloyum 60kiloya inmemi istior nisanlim

Güncellemeler:
O 187boyunda 110kilo

0|0
425

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 24

• bu yanlış bir tespit. erkeklerin hepsi böyle değil. balık eti seven de var hatta şişman seven de.

0|0
    0|0
  • cinselliğe bağlamana gerek yok bir kere ikinizde çok aşırı kilolusunuz kilo vermeniz şart sağlık açısından düşünün bunu siz isterseniz bir kere çok zayırda çok kilolu da iyi olmuyor orta kilo normaldir

0|0
    0|0
  • Evlenmeden kilo vermeye çalış bence yoksa evlenirsen dahada alacan gibi zayıf herzaman iyidir bence sagliklidirda cinsel swyindede daha iyiler hafifiler yane

0|0
    0|0
  • Erkek zarif bayan ister manken gibi olmasını ister :) Balık etli kadın sadece yatakta iyi gider sürekli yatakta olmayacağınız için zayıf kalmanı istiyor :)

0|0
    0|0
  • Yok bn balık etli olmasını istiyorum :)

0|0
    0|0
  • göz zevki diye bişi var

0|0
    0|0
  • Balik etli kiz daha makbule gecer tabi. Ama zayif kizlar daha rahat pozisyona gelir. Uzerinde 4 islem yapilabilir 😊

0|0
    0|1
  • Peki kadınlar neden kaslı erkek ister?

1|0
    0|0
  • Orasını bende bilmiyorum ama bende soruyorum kızlar neden kaslı erkek ister?

1|0
    0|0
  • zayıf illa zayıf die bişi yok ya

0|0
    0|0
  • Afam haklı doğru düzgün pozisyonlarda yapamazsiniz

1|0
    0|1
  • yoo her erkek aynı değil ben sevmem hafif tombul iyidir ete doyacan :)

0|0
    0|0
  • Afedersin ama nisanlin sexte seni evir cwvirde rahat olmak icin zayif olmani istiyor

0|0
    0|1
  • 80 kiloda çokk habire yersen ne olucak başka :D

0|0
    0|0
  • kişiden kişiye değişir :)

0|0
    0|0
  • Zayf kiz tatli olur manken gibi

0|0
    0|0
  • erkekelr zyıf kız ister diye bir kural yok ama 167 boyada seksen kilo çok fazla

0|0
    0|0
  • yok balık etli seviyorum ben böle kucağımı dolduracak:D

0|0
    0|1
  • en az 15 kilo verip balık etli olmalısın. şu an kilolusun,
    bide ilşki esnasında kilolular çok ter kokar. çok terlerler.

0|0
    0|0
  • çünkü zayıf kızda kuku s.. kersin, kilolu kızda et :D

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 4

• Sen balık etli sınıfını aşmış şişman sınıfına girmişsin yalnız. Ha nişanlın yeni mi fark etti onu bilemem.

0|0
    1|0
  • bence tersine balık istiyolar gibime geliyo sitedeki youmlar öylr

1|0
    0|0
  • balık istiyolar, balıklar daha seksi ama sen balık değilsin canım. bildiğin kilolusun. balık etli demek göğsü ve kalçası büyük olup göbeğinin olmamasıdır

2|0
    1|0
    • o , o kadar kiloluysa sana zayıfla diyemez. kendisine baksın ilk önce

• 10 kilo versen yeter bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...