Ufak cinsel yakınlaşmalar yaşadığınız kızdan soğur musunuz?

Tek başıma başka bir şehre gitmiştim, sevgilim de yanıma geldi. Daha önce cinselliğe dair hiçbir şey yaşamamıştık, elele bile tutuşmadık. Issız bir kafede otururken elleriyle bacaklarımın arasını, göğüslerimi ovmaya başladı, bu arada çenemi yüzümü emiyordu. İkimiz de çok heyecanlandık ama ortam müsait olmadığı için yarım kaldı. Ertesi gün gene halka açık bir alanda kimseye belli etmeden göğüslerimi ovdu.

Ben daha önce kimseyle bu tür yakınlaşmalara girmemiştim, çok da karşıydım ama yaşadıklarımdan sonra kaç gündür deli gibi cinsellik ister oldum. Ona karşı sevgim de kat kat arttı. Onun da artmış mıdır yoksa bu tür şeyler kızlara mı özgü?

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• lan durr bi tuhaf oldum bi de kalabalıkta haa :D:D

Flirt ederken cinsellik karşı tarafı kendine bağlar.. Göster ama elletme cinsinden olursa tabi :P

Hep aklında ona sahip olma arzusu olduğundan aklından çıkmaz gözün başka şey görmez.. Madem çok karşıydın romantizmden öteye geçme bence. Yoksa sonu nerde bitecek biliyorsun

0|0
    0|0
    • Ben ondan yanayım umarım buna saygı duyar ve zorlamaya kalkmaz

Erkekler Ne Diyor 15

• Sadece kızlara özgü değildir,hisler karşılıklıdır bir kere..

Öncesinde bu derece haz alacak deneyimlerin olmadığı

için isteklerinin aniden artması gayet doğal..Çünkü

organların karşı cins tarafından uyarılmış..Tensel

temas istiyorsun..Birkaç daha okşansan tamamiyle

almak istersin onu..Yaratılış böyledir..Sen ve O...

0|1
    0|0
  • hormonel

0|0
    0|0
  • Ya tamam olabilir ama şu senin "Göğüslerimi ovdu." cümlene çok güldüm. Yaa ovam kelimesi genellikle bir yerin ağrıyınca kullanılır. Sırtımı ov, bacaklarımı ov gibi. Göğüslerimi mıncıkladı demen gerekirdi. :)

Ayrıca yaşınız gelmiş azmışsınız. Cinsellik istemen de bu yüzden. Herkesteki durum. Her şey normal.

0|0
    0|0
    • Ovdu ama mıncıklamadı, ovma işlemini yaptı :)

Ben 22 o 30 yaşında. Gelmiş yaşımız evet

• Buradan daha fazla anlatamam. Benimkisi erkeksi bir his o kadar. Öyle hissettim o 30 yaşındaki arkadaşımı.

• Tam da öyle evet. Teşekkür ettim, rahatladım sanki

• sex aşkı kuvvetlendırır, vakit =nakittir diyerek bi an önce evlen ki paranız cebinizde kalsın derim

Erkeklerdede olur sana karsı baglnmstır ancak ne cesaret lan halka acık kafelerde gogslernı ovması falan. yarn bıgun hadı surda ayak ustu sex yaplımd erse ne dıcen bu adam sana?

0|0
    0|0
    • Ya ben de anlamadım, hiç tarzım olmayan şeyler ama kabul ettim bilmiyorum. Cinsel uyum mu var çekim mi abazanlık mı bilemedim

• Evet, ikimizin de

• BUNUN ADI O ZAMAN çekımde degıl abazanlıkta... bunun adı meraktır. öönerim çok fazla yaparak o gizemi bozma bırak hep merak ettıgı gıbı kalsın. erkekler elde ednce baska arayıslara gırer sevıosan elnde tutmayı bıl

• Tam tersi oda senin tadını almıştır..Daha çok .daha fazlasını isteyecek. Kendine sahip ol..Fazlasına izin verme. Evlenmeden önce kimseye vermem de.Pişman olma...

0|0
    0|0
  • onun artmamıştır, amacına yavaş yavaş ulaşmak üzere o... sizde yani ulu orta sevişseymişsiniz... boşuna onunda seninle aynı fikirde olduğunu düşünüp yanlış şeyler yapma.

0|0
    0|0
  • senin ona karşı sevgin değil egon arttı. sevgiline soyle işini çabuk yapsın yoksa sen fena bi patlama yapıcaksın gibime geliyor.. (:

0|0
    1|1
  • bu tür cinsel yakınlaşmalar aranızdaki bağı güçlendirir.Endişe edecek birşey yok ;)

0|0
    0|0
  • bu yakınlaşmalar normal senden soğumaz ancak tekniği yanlış bence...

0|0
    0|0
    • Nesi yanlış, ne yapmalı?

• ovma hareketi yanlış mesela.elleriyle göüslerini alttan hafifçe tutup bastırabilir.yada ...

• Niye soğuyum dahada üstüne giderim

0|0
    0|0
  • ben direk kucaga alırdım D

0|0
    0|0
  • ben aynı şeyi sevgilimle yaşasaydım bu fırsatı kaçırmazdım

0|0
    0|0
  • offfff erittin beniii :)

0|0
    1|0
  • sinemada berbat bir flm ve ıssız bir seans seçin aynen devam

0|0
    1|0
  • bokunu cıkarmadan yapabilirsin ama dikkat et yeni oldugun icin cok hosuna gidecek karsı taraf cok bastıracak sen cok daha zevk alacaksın burda son noktada dikkat etmen gerek yoksa ömür boyu unutamassın onu :-) ilkler unutulmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Artmamıştır. İlk yaşadığın için bu heyecana doyamadın . İyi de anladım seni ama sakın ileri gitmesine izin verme . Erkekler her istediğini yaptıkça çabuk sıkılırlar . Bir bakmışsın hiç olmayacak şey istemiş , sonra da çekmiş gitmiş... Bu bağ bize özgü maalesef. Ona ilk olduğunu ve istek duyduğunu belli etme . Kötüye kullnır.

Zaten bunları o tarz yerlerde yapmaya çalışan insan bi gün evde baş başayken kesin çok ama çok daha fazlasını ister. Sana yanlış gelen şeyleri yapma . Sonra çok üzülürsün. Doğru insanı bul. Sana değer vereni seni kırmaktan korkup bunu sana hissettireni bul .

0|0
    0|0
    • Bana değer verip beni kırmaktan korkanı buldum zaten. Ailemden uzakken bile bundan ileri gitmedi, ki istese yapabilirdi. Ve ailelerin haberi var yakında evleneceğiz. O şeyleri yaşarken çok mutluydu, çok seviyor gibi duruyordu ama evet sanırım sadece benim sevgim arttı. Ne kadar duygularla yaşayan yaratıklarız biz kadınlar.

• Ne kadar da tecrübelisin.Bugüne kadar toplamda kaç erkekle

çıktığını çok merak ettim.Acaba kaç tane ele dokundun?..Cümle

lerinden hayat akıyor...Bir de aklınca uyarıyorsun..Seni dinler mi

vajina?..

• yaşa bluelights, böyle kızlar beni deli ediyor, sanki 1 düzine erkek arkadaşı olmus da erkeklerin DNA'sını biliyor, sen kaç kişi tanıdın, bir de belli etme diyor. Sen 35 yaşına gelip de yalnız kaldığında sen neler yapmak istersin cok merak ediyorum :DD

• Oda yapmak istiyormuş ki yapmış karşılıklıdır duygularınız

0|0
    0|0
  • firijitsen soğur tabi.

0|0
    3|1
Yükleniyor...