Söylemeli miyim anneme?

şimdi sevgilimle abim çok yakın arkdaşlar kanka misali..abimin kız arkdaşı war evlenmek isitiyor ama ailem istemiyor o kızı abimde o olmazsa olmaz diyor evlenmem falan..geçenlerde sevgilim bana dedi o kız bakire değil abinle bitmiş falan(çok önemlidir bizde bakirelik)sizce aileme söylüyümmü bu olayı kafam çok karışık?:(

0|0
9|16

En İyi Erkek Görüşü

• abin ve sevdigi arasına sakın girme bu onların sorunu eger söylersen bu işin sonu sende patlar ve pismanlıgı bir ömür sürer

aile olayına gelince o biraz farklı bir durum aile ilede evleniyorsun ve bu problemi aile büyükleri ile kavgasız anlasarak dinleyerek cözülmeli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• senin sevgiline o kızın bakireliğini öğrenecek kadar yakın bir abin mi var bişey diyemiyorum. bakirelkik önemliymiş sizde sadece anlaşılan.

4|0
    0|0
  • Hiç kimse merak etmemiş... sevgilin nerden biliyor onu anlamadım. pembe diziye dönmesin bu iş...

2|0
    0|0
  • senin sevgilin nerden biliyormuşki? bence karışmamalısın. Ayrıca "söylüyümmü" nasıl bir Türkçedir

1|1
    0|0
  • Abinle yapmışsa bir sorun göremedim ben. Ayrıca reşit insanlar kendi kararını kendisi alır, yani ailen nasıl engel olmayı düşünüyor?

0|0
    0|0
  • kesin öğrenmelsin, belkide abin yapmıştır. %100 emin olmadan ailene soylmee, once abıne soyle bnce abı buna guvnlrmı falan dıyerek dırek bu kız bakıre degıl deme

0|0
    1|0
  • annene söylemek yerine önce abine söylesen ?

0|1
    0|0
  • Nerden biliyorsun ? Açıp baktınmı ? Diye bir sor..Ne diyecek ?.

1|0
    0|0
  • sen hiç karışma sevgilinede sole adamlıına sıcıyım kankasının kardeşiyle mi çıkıyo

0|0
    0|0
  • abine vermişse,abinin sorunu o ,senin değil

0|0
    0|0
  • Acele et

0|0
    0|0
  • bence bu konuda araya girme... birinin bakire olup olmadığı kimseyi ilgilendirmez diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • söyleme bırak hayatı akışına ikiside bir birini seviyorsa mutlu olsunlar

0|0
    0|0
  • senn gibi ispitçi kardeşim olsa boğardım

0|0
    0|0
  • kız abinle evlenecekse abine vermişse anangile ne

0|0
    0|0
  • Abinle bitmiş derken anlamadım ben ne demek oluyor ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Hayır sakın söyleme işleri daha da zora sokarsın , abin kendisi çözmeli sorunlarını ...

0|0
    0|0
  • Abinlemi yaşamışlar öncesinde biriylemi

0|0
    0|0
  • Bu abin ve kız arasındaki bir şey. 1) Sizi hiç ilgilendirmez 2) Kulaktan dolma bilgilerler kimsenin namusuna laf atmaya hakkın yok.

1|0
    0|0
  • abime göre değil o kız demişsin bi yorumunda izin verde hayatı kimle paylaşacağını abin seçsin sana ne oluyo

0|0
    0|0
  • hıc karısma bence kı zaten kız abınle olmus artı senın sevgılının bunu sana demesıde cok sacma o onların arasında bırsey bence kı abın kızla evlenmeyı kafasına koyduysa evlenır sen hıc karısma bence ılerde sende evlenıcen ona gore dusun derım

0|0
    0|0
  • Sana ne oluyor ya karışmasana abine.

0|0
    0|0
  • madem bakirelik sizde o kadar önemli şunu da unutmayın kız bakire diilse abinde bakir diil !

1|0
    0|0
  • insanların yatak odasına karışmamayı öğrenmiş olmalıydın oysa bu yaşına kadar.

0|0
    0|0
  • Bence abinin sorunu sen ne karışıyorsun ki...

0|0
    0|0
Yükleniyor...