Kadınlar prezervatif kullanırlar mı?

Merak ettiğim bu soruyu kadınlara sormak istiyorum. İlişki esnasında prezervatif kullanır mısınız?

Güncellemeler:
Buradan anlıyoruz ki kadınlar kullanmak istemiyorlar.

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• normal prezervatif bile kadın istemez. zevk oranını azalttığı için

0|0
    0|0
    • Onların ağzından birşey duyamadık.

• tecrübeye güveneceksin. hem yurt içi hem yurt dışı bir çok kadının isteği buydu. tesadüf olamaz.

Kızlar Ne Diyor 3

• Arkadaşların bir çoğu bilip bilmeden konuşmuş. Evet, kadınlar için prezervatif var. Ama pek kullanımı yaygın değil.
    Ben tercih etmem. Aldığım zevke neden sekte vurayım ki?

0|0
    0|1
  • hiç bilmiyorum inan ama sen niye merak ediyorsun biz bile bilmiyorken :D

0|0
    0|1
    • Kullanıyorla mı diye merak ettim

• Hiç merak etmedin mi? erkekler kullanıyor da bizim neden condomumuz yok filan diye.

• hayır niye merak ediyim ilgi alanıma girmiyo..

• Biz neremize takıcaz onu?

0|0
    0|2
    • Vajinaya takacaksın

• Kısa kısmını inceltiyorsun elinle sonra o kısımdan yavaş yavaş vajinanın içine götürüyorsun. Sonra büyük kısım dışarıda kalıyor. Oradan da penisi giriyor işte.

Erkekler Ne Diyor 6

• Hocam bir dönemler kadınlar için prezervatifler vardı vajinaya yerleştirilen. Daha sonra üretimden kaldırıldı. Geçenler de tekrar olacak diye bir söyleti geçti ama sanmıyorum, onlar daha maliyetli.

0|0
    0|0
    • Maliyetli de olsa condom condomdur. :)

• Nasil takcak la kadin. dd o ne oyle

0|0
    0|0
  • Erkekler hamile kalir mi?

0|0
    0|0
  • Kafan güzelmiş kardeş.

0|0
    0|0
    • Bence sen fazla cahilsin. Şu arama motorundan araştırma yapmak o kadar mı zor?

• Soruya baktıktan sonra böyle cahilce bir cevap vermek yerine bir araştırsaydın. Aşağıdaki cevapları bile gözardı etmişsin.

• Bak kimse öğrenmemiş daha bilmiyor. Senin sayende öğrendik.

• kadınlar için daha çıkmamıştır erkek tarafı kullanırsa yararı vardır yoksa olana razı olma durumudur

0|0
    0|0
    • Kadınlar için de var yahu.

• ilginç yeni öğrendim sağol bilgi için ben bir erkekler için var diye şey yapıyodum

• Ben de öğrendiğimde garipsedim biraz.

• evet kullanırlar

0|0
    0|0
    • Ama bu soruya hiçbir kadın cevap vermedi?

Yükleniyor...