Neden Tahrik Olamıyorum?

Eskiden sanalda seks konuştuğum zaman çok tahrik olurdum şimdi olmuyo. Erotik film izlediğim zamanda bir şey hissetmiyorum. Sizce neden böyle oldum :(

0|0
3|24

En İyi Erkek Görüşü

• tatmin olmuyorsun gerçeğini yapmayı dene bence asıl zevk onda ten tene değmeli.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• bir çok etken olabilir
    ---aşırı yorgunluk
    ---aşırı uykusuzluk
    ---düzensiz beslenme
    ---yoğun düşünce stres

0|0
    0|0
  • çünkü artık hep aynı şeyleri konuşmaktan sıkılmışın ve farklılıklar istiyorsun değişik fantaziler denemelisin

0|0
    0|0
  • Hormonal dengen değişmiş olabilir.

0|0
    0|0
  • monotonlaşmış. artık heyecan vermiyor o yüzden. eskiden bende sanal da seks konuşunca tahrik oluyordum ama artık olmuyorum. sıkıcı geliyor

0|0
    0|0
  • Artik teorikten pratige gecme zamanin gelmis ondandir.

0|0
    0|0
  • artık onlar demekki senin için olağan şeyler devamlı yaptığın ya da sürekli yaptığın için farklı yöntemler bulman lazım tahrik olman için

0|0
    0|0
  • Körelmişsin

0|0
    0|0
  • artık konuşmak yetmiyor sana cam lazım :)

0|0
    0|0
  • Doymusun artik sen olmussun :)

0|0
    0|0
  • Büyüdün artık kanka

0|0
    0|0
  • Zamanla her seye alisilir degisiklik sart

0|0
    0|0
  • Artık tahrik olamıyormusunuz dk garantili tahrik seanslarımız başlamıştır lütfen özelden yazınız :D

0|0
    0|0
  • gerçek seks yap yani

0|0
    0|0
  • geçmişle bugunun arasında kalan yasantınının ızlerı müsade etmiyor demek ki..

0|0
    0|0
  • alışmıssındır

0|0
    0|0
  • sen patates olmuşsun :D

0|0
    0|0
  • Sen gel sanala hallederiz :)

0|0
    0|0
  • doğru erkekle sanal yapmıyorsun bence...

0|0
    0|0
  • tahrik edemiyorlar senı benle konuşsan bitersinnn

0|0
    0|0
  • bıktın

0|0
    0|0
  • Artık vücut kanıksamış ve aynı şeyleri yapmaktan heyecanını yitirmiş, farklı şeyler yapmalısın

0|0
    0|0
  • Yeni şeyler dene

0|0
    0|0
  • Daha önce seks deneyimin olmamış anlaşılan bu işleri hep sanal da yaptığımız sürece bir alışma baş gösterir. Dolayısıyla artık tahrik olmuyorsun. Bünyen gerçek seksi arıyor.

1|0
    0|0
    • Evet gerçek olmalı artık.

• Zaten evlenmeden olmaz :)

• Çok doğru diyorsun , bu devirde senin gibi düşünen az doğrusu kızlarımız özellikl benimkide ihtiyaç erkekler yapıyorsa biz deyaparız diye atlıyorlar. Erkekler içinde aşağılık birşeyi, kızlarımızın kendilerine yakıştırması ne kadar da üzücü. Elbette insanız , erkeklerinde kızlarında arzuları olması normal. Ancak sırf seks için bu hataları yapmak çok üzücü. Senin için de tavsiyem; zamana bırak, sabır et , sakın ola sadece seksi merak ettiğin için sevmediğin ya da sevmeyeceğin biri ile evlenme,
      gerçekten sevdiğin ve seni seven birini bul. Ben temiz duyguları olan insanları temiz duyguları olan insanlar bulur diye inanıyorum, her zaman bunun için dua et (hangi dinden olursan, dinsinzsen en azından bu niyette ol)

Kızlar Ne Diyor 3

• Çünkü artık böyle şeyler sana gizemli gelmiyo gözün alışmış

1|0
    0|0
  • Dönemsel olarak bende de oluyor genelde stresli kafamın dağınık olduğu zaman bunlar bazen de tam tersi oluyor

0|0
    0|0
  • Çünkü artık gerçeğini istiyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...