Göğüslerim çok yumuşak diri değil napabilirim?

Göğüslerim yumuşak diri değil nasil diri hale getire bilirim yardimci olurmusunuz?
95b kullaniyorum sevgilim göğüslerimin daha önce ellendini düşünüyor yumuşak olduğu için.

0|0
5|37

En İyi Kız Görüşü

• Buz masaji yap hersabh hem cok zevkli :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 37

• Herşeyden önce göğüslerin sertliği iki nedene dayanır:
    1- Gelişim dönemidir ve erişen sütbezleri olan deri yapısına sığmaz yani dar gelir ve göreceli olarak bir tokluk oluşturur. Bu son hal değildir , 22-23 yaşına kadar bu bir yumuşar bir gerilir.
    2- Ozel zamanlarda sütbezleri prolaktin de yüklendiğinden şişer ve geçici bir sertleşme, yine yer daralması yüzünden olur

Hepsinden önemlisi bu ikisinin ilişkisi tamamen genetik getiridir yani şu ya da bu nedenle değişmeleri ve özellikle emzirme gerçekleşmeden yumuşamaları olası değildir. Bunda ise süt için gelişen sütbezleri deriyi de öteler ve tam olarak geri alınamaz, sütbezleri de eski şişkinliklerini emzirme kesildikten sonra taşımaz.
    Yani gök yarılsa da senin genetik getirin değişmez.

Bu durumda, erkek arkadaşın ya seni baskı altına alıyor ve zaten öncesi vardı benden sonrası da olur kafası ile seni daha sonra bırakmak üzere seviyordur, ya da erkek arkadaşın sıfır kilometre bilgi sahibi bir kulaktan öğrenmeci.

Her ikisi de onun boş adam olabileceğini gösterir, sen kendine güven , iddialara kulak asma. O bırakma korkusu aşılamak için bilinçli ya da bilinçsizce kullanılan bir başlıktan ibaret.

Yani, dur ve göğüslerin yerine bunun neden bu konunun üzerine saygısızca gittiğine kafa yor bence...

0|0
    0|0
    • Ya çok teşekkür ederim gerçekten. Bana değişecek bişey gibi geliyo teşekkür yorum icin

• imkansıza kafa yoruyorsun , neysen o olarak devam edecek ve kadın sistemin kendi işini kendi görecektir. Bu gidişi bir insanın olurunu almak için değiştirmeye çalışmak , asıl kendi Doğa'na karşı gereksiz bir savaş açmaktan ibarettir. Öyle istekle değişseydi , milyon tane kız canı istediğinde değiştirirdi , küçültürdü büyütürdü... Bakma sen atmasyon yorumlara, seni kabul eden böyle etsin, ayrıca o laf çakmalar şimdi bu ise , sonra neler olur bir de bu tarafını düşün.. Söyleneni kabul etmen dahasını da kabul etmen olacaktır ki , onu hiç ilgilendirmezdi adam olan bu konuları ağzına almazdı çünki bu çok özel konular.
      Kurbanlık arıyorsa ; o ayrı...

• Ya çok özür dilerim ben yanlış yazmışım bende böyle biseyin olabiliceni düşünmüyorum yazacaktım.
      Çok haklısın benide şaşırttı ilk başta böyle bişey söylemedi geçen bir muhabbette söyledi bende şaşırdım ama bakalım hayırlısı bende farkındayım söylediklerinin çok haklısın

• Rus hatunlar soğuk duş alırlar bu iş için genellikle. Çok fazla sarkma olursa silikon protez denemelisin derim.

0|0
    0|0
    • Onuda yapıyorum çok etkili oluyor

• Korumuyo pardon

• Anladım. Teşekkürler.

• elleme ile ilgisi yok... ancak iki eline birer lt lik su şişesi al 3 x10 iki yana her gün aç, daha sonra bir dizini iskemle üstüne koyarak yatay vaziyette 3 x 10 yap bir ay içinde ciddi sertleşme göreceksin... göğüslerin büyük olduğu için göğüs kasların zamanla gevşemiş...

0|0
    0|0
  • Ne alaka tam odunmus gögüsler yumusak olumca cokmu erkeklerle ellesmisin ben olsa. Elime terliği alır ensesine bir vururum siktirgıt

0|1
    0|0
    • Bilmiyorum ondan size soruyorum aslında neden öyle bir izlenime kapıldı ki

• Bana sorarsan ben yumuşak gögüsleri çok severim seks de daha güzel ve daha fantazi olur kolayca emiliyor.

• Hmm anladım

• soguk suyla yıkan

0|0
    0|0
  • Spor yap , kas kütlesi oluştur

0|0
    0|0
  • o büyüklükte taş gibi bekleme yani ama sütyen takmayı azalt memeler serbestken kendini toplar güzelleşir

0|0
    0|0
    • meme büyüklüğünü rakam değil cup gösterir. Burdaki 95 demek sırt genişliği demektir. Büyüklüğünü ise cup ölçüsü olan küçükten büyüğe A B C D diye giden harfler belirtir. Burdaki bayanın cup ölçüsü B yani ortalama bir göğüs iri değil. Mesela 70 D giyen birinin sırtı çok dardır ama memeleri kocamandır. yüzücü kızlar ise 90A giyerler mesela çünkü sırtları çok geniştir memeleri hiç yoktur neredeyse. İşte linki öğrenin artık şu beden olaylarını :D http://www.uzmantv.com/sutyen-olcusu-nasil-alinir

• hayır sarkmaz meme kendini toparlar araştırabilirsin

• Çok teşekkür ederim inşallah öyle olur deniycem

• Buyukmus ya buzdalabina koy sertleşir ;-)

0|0
    0|0
  • Kimisi icin buyuk gogus hosuna gider kimin gitmez onun girmiyosa ugrasma ellemeklede o kadar cok buyumez

0|0
    0|0
    • Buyumesi konu değil konu yumuşak olduğu için ondan başka birine daha elletimi düşünüyo

• terkedeceiğini bile bile mi bulusmaya gidiyosun?

• Evet buluşup ayrılmak istedimi söylüycem
      Sonu kötü mu olur dersin çokta sinirli :)

• sevgilinin düşüncesine istinaden dsfsdfdsffsfsdfsdfdsgdsfdxffffssss..

0|0
    0|0
  • soğuk su ile duş al
    soğuk suyun sıklaştırma özelliği var

0|0
    0|0
    • Evet yapyrm onu çok etkili oluyo ama dışarı cikyimda sıcaktan eski halini alıyo tekrar

• buzla masaj yap , bıraz ellenmıs gıbı geldı bana ::))

0|0
    0|0
    • Nerden variyosun bu kaniya söyle onun mantığınıda anliyim

• evet her gun

• Tamam teşekkür ederim :)

• kaç ordan kaç karşiim

0|0
    0|0
  • yapı meselesi o.

0|0
    0|0
    • Bende oyle söyledim ama moralim bozuldu

• kurtulmuş gözüyle bak takma kafana ;) ilerde bela olabilirdi.

• Aynen öyle bakmaya çalışıyorum bir boşluk var haliyle

• soğuk suyla duş al.. dimdik olur gögüslerin.. uvvv :D

0|0
    0|0
  • şutla o adamı, terbiyesiz adam, memelerine buz koy her akşam

0|0
    0|0
    • Herkes buz önerdi yapacam mutlaka Teşekkürler

• Hormonsal O Kimisinin Sert Olur...

0|0
    0|0
  • Memeni yirimm en sevdiğim beden. d şaka bir yana soğuk duş ve diklestirici sütyen çözüm olur

0|0
    0|0
  • spor spor sporrrr

0|0
    0|0
  • iriymiş göğüslerin sert ve diri olması zor uyarıldığında sertleşmiyor mu?

0|0
    0|0
    • Uyarıldıginda adet donemonde sertleşme oluyo tabi

• Hnmm anladım teşekkür ederim

• bişi değil

• Sevgilin tam okuzmus ne alakasi varmis

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum ki bende ilkkez duydum

• Elektrik süpürgesi denene

0|0
    0|0
  • yanı sana dırek sen ellnmısısın mı dıor anlamdımm:))))

0|0
    0|0
    • Hayır seninkilee çok yumuşak sanki bana daha önce Ellenmis gibi geldi dedi

• Yok öyle demiyorum ama bir yakınlık oldu bir anda ve o sekilde elledi sıktı vs tekrarı zor yani

• Peki sen oylr diosan:))

• Rutin sporunu aksatmadan ve spor yaparken de mutlaka sütyen kullanmalısın...

0|0
    0|0
  • Çok emdirmemeye çalış en azından. Hemen sarkmasın

0|0
    0|0
  • elllenmiş olabilir. ama uçları emile emile okşanırsa sarkar. yoksa dikleşir.

0|0
    0|0
  • Emdirirsen dikleşir ucları falan

0|0
    0|0
  • ellendimi gerçekten

0|0
    0|0
    • Ya hayır ellenme falan olmadı ama ben kendim krem sürerken falan yine kokşuyorum yani sıkıyorum

• Krem sürüyorum ya ne yapabilirim ki ona :)

• evet ben elliyorum desene azınca sevgiline akıl diliyorum

0|0
    0|0
    • Güzel laf sokmak aklıma gelmedi o an ya :)

• kirece yatır kaya gibi olur

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 4

• https://www.youtube.com/watch?v=4Y3rlyJtsIg
    bide ilk hareketteki gibi ilk önce kollarını kaldır öne doğru avuç içlerini birleştir birbirine bastır it hissedeeceksin kaslarının çalıştığını

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim :) o dedin hareketleri biliyorum ama bu hareketleri beğendim :)

• Elletmişsin zaten :) :) s*lak.

0|1
    0|1
    • Salak sensin o ondan önce ellettimi düşünüyor ona ellettimi zaten biliyo

• Sen soruyu algiliyamiyosun heralde iyi oku kısırlık sorusu değil soru benim sordumu anlayan anladı her salagin anlamasina gerek yok.

• çok sıcak suyla duş almaktan kaçın, yüzüstü yatma huyun varsa vazgeç. her duşta soğuk su tut.

1|0
    0|0
    • Aa yüz üstü neden ben hep öyle yatarım :) suyu değiştirdim yıkanmıuorum artık öyle

• Duştan çıkarken soğuk suya tut

0|0
    0|0
Yükleniyor...