Anlayamıyorum ya bir baksanıza kim doğru söylüyor?

Kızlar diyorki ince ve kısa olmasın penis doktorlar diyorki bir önemi yok bunların
Kızlar diyor ki aldığım zevk artıyor doktorlar diyorki 9cm üzerinddeki bütün penisler aynı tadı veriyor
Yani kızlar penis boyu önemli diyor doktorlar ise önemsiz diyor kafam karıştı

• Doktorlara katılıyorum
    50% (2)45% (5)47% (7)Oy Ver
  • Kızlara katılıyorum
    50% (2)55% (6)53% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Tartışmaya nokta koycak bir yorum istiyorum hadi bakalım

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım seksten geröekten anlayan kadınlar için önemli olan boyu değil kalınlığıdır
    İsterse 10 cm penisin olsun eğer kalınsa ve kullanmasını biliyorsan kralsın kral bir yaptığın kadın bırakmaz seni birdaha

Kadın vajinasında önemli olan girişten sonraki ilk 5 cm dir
    Doktorlar (dış dudaklarıda bu 5 cm e ekleyerek) 9 cmde ortak fikir oluştururlar çünkü girişten 5cm sonrasında his yoktur !!!

Yani sen penis dediğin 20 cm olacak uzun olacak erkek adamın ziki büyük olur diyen kadın kadın değildir!!! sena bırak kolu bacağını soksan gene tatmin edemezsin onun derdi başkadır

Ne diyoduk
    Hah
    Vajinanın tüm sinirleri ilk 5 cm dedir
    Zevke gelmiş bir kadının vajinası penisi rahat alabilmek için genişler doğal olarak
    E sinirlerde bu durumda yan duvarlarda olduğundan ince penisler bu sinirlere yeteri kadar baskı uygulayamayabilir
    Ama kalın penis rahatlıkla o sinirlere baskı yaptığından kasın daha çok zevk alır bu nedenle işi bilen kadın uzun değil kalın ister

Gel gelelim o zaman ince penisliler ne yapacak olayına
    Burdada önemli olan önce ten uyumu sonra pozisyondur
    Ten uyumu zaten ya olur ya olmaz zorla ya da elle müdehaleyle yapılacak biley değildir varsa vardır yoksa yoktr

Pozisyona gelince kadının bacaklarını kapatarak ilişkiye girilen her pozisyonda ince penis de kendini hissettirebilir bı kadar basit

Erkek dediğin sekste yaratıcı olmalıdır
    Aleyhine olan bütün durumları kafasını kullanıp lehine çevirmelidir

Kafasını kullanan hiç bir erkek seksten mutsuz ayrılmaz ;)

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Samimi olduğum bir kızın bana söylediğini aynen aktarıyorum." Erkekleri penis boyuyla kıyaslayan kızlardan uzak dur Can. Onlara kolunu soksan yine doymaz."

0|0
    0|0
  • doktor haklı
    diyorum ben^^

0|0
    0|0
Yükleniyor...