Kızlık zarım bozulsa, beni bırakacak mı yani?

yaklaşik bir bucuk senelik bir ilişkim var, sevgilim evlenmeden önce cinsel birleşime karşi bende öyleyim. Ve oldugunca derine inmemeye gayret gösteriyoruz. Beni ilk öpen erkek oldugunu biliyor, bakire oldugumu da biliyor. Bugün ona bi soru sordum, "Mast. yaparken kizlik zarim bozulsa, tepkin ne olur?" dedim. Kaşlarini catti felan, soruma cevab vermek istemedi. Sonra "sen neden sürekli bu sorularla geliyorsun"dedi. Bende "aklima takiliyor merak ediyorum soruyorum ne var bunda, ne yane bunlari soruyorum diye bakire olmadigima mi inaniyorsun"dedim. "Eger inanmasaydim beni öpen ilk erkek sensin dediginde ona da inanmazdim ama kizlik zari hakkinda düşüncelerimi ilk baştan belirttim sana" dedi. bende "hala bir cevab alamadim ama acik ve net söyle o halde, mast. yaparken olsa yanlişlikla tepkini söyle" dedim. Cevab vermeyince sinirlendim, "demek başima böyle birşey gelse, beni birakicaksin öyle mi" dedim" cevab veremedigine göre birakirsin, bumudur" dedim... "gitt yat uyu, konu kapanmiştir" dedi bende cektim gittim.

Güncellemeler:
Adam halkli icine kurt düşürüyorsun felan diyorsunuz ama, bu adam azdigi zaman gel karşilikli mast. yapalim hayatim dedigin de hic takmiyor zar mar? icime girmiyor ama affedersiniz her halti yapiyor (anal haric). şimdi ben merak ettigim icin bu soruyu sormuşum, cok mu?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• evet kız değilsen bırakacak adam seni bu belli (bu arada karşılıklı mastbsyon ne yav sacmalığın daniskası)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• masturbasyon yüzeyden yaparsan korkma bir sorun yok ama icine sokarsan ayvayı yedin

madem böyle bir halt yaptın diyelim yedi gün içinde diktirebilirsin yada evlenmeden 2 gün önce diktirisin oldu bitti.

adamın aklına getirme bunları oral yüzelsey devam edin nisan yada evlendiginde verirsin olur biter

0|0
    0|0
  • iyi de bu meymenetsiz zar neden bu kadar önemsenir. tamam evlendiği erkeğe teslim etmektir maksat da. bu kadar da önemsenmez ya. utanmasak baştan aşağı zar kaplatacaz soğan gibi kızlara:D

4|1
    0|0
  • sen bizi salakmı sanıyorsun, masturbsayonla kızlık zarımı bozulur, senin amacın farklı, bozuk zarını masturbasyon bahanesinin arkasına sığınmak bence...

1|2
    2|0
    • :) kizlik zari hangi nedenlerden bozulur diye bi google amcaya sor bakiyim? sadece penisi almakla mi bozuluyormuş? ayrica öyle birşey olsa, kizlik zari hakkin da ilk başta düşüncelerini belirtti, eger biriyle yatmiş olsaydim, o an da birakirdim onu.

• sende ne sokuyorsan tam sokma içine :) normal masturbasyon yap yaa soruya bak yaa..

• e sen cocugn kafansa kurt dusurmsn ben olsam aynı tepkıy ı verrdım yanı mast yaparken parmgı sokma klıtoral yap madem adam hassas zar konsnda, sogan zarı degıl kı bu kardes dıkkat edeceksın

0|1
    0|0
    • O ZMN o adam kudrdugndada sen yuz verme kalsın sap gıbı ortada kı yarn kazara sana bısı olnca senı ıstemem dıyemesın, sözn özü sisin aşk foosn aşka enzio sen cinsellkte sınr koysan o seni terkeder bnce dene gör

• yoo cinsel konularda kavga etmiyoruz. beni ilk öptügün de ben aglamiştim, sarilmiştim ona. Neden aglyiorsun dedigin de "beni öpen ilk kişi sensin" dedim, ve cok mutlu olmuştu.. Gercekten de öyle, elimi tutan öpen ilk kişi o. şimdi bunlari gaz ardi etmeden dedigin gibi, benimle yapti digerleriyle de yapmiştir düşüncesi olabilir mi gercekten?

• çaktrmadan agzını ara bakıym sen daha ıyı tnrsn ama bende erkegıms ana ekrk goznden degrlndryorummadem bu kdr suphecı adam al basna belayı

• Ohaaaaa ne aptal bir toplum oluyoruz ya

4|0
    1|0
  • Kafasında türlü senaryolar kurmuştur. Kesinlikle güvensizlik diye algılama. Basit bir soru değil bu.

0|0
    0|0
  • bak güzelim ben nişanlıydım nişanlım o zamanlarda küçük bir kızın vajinasına çaykaşığı soktuğunu ve kızlığının bozulduğunu ve böyle bir durumun kendisininde yaşaması halinde ne yapardın sorusuna hemen terk ettim bu gibi şeyler insanı çileden çıkarır kızlık yırtılması olmasada birkere kurt deliğe sıkıştı sevgilin haklı

0|0
    4|0
    • bekaretini sana degil de bir caykaşigina verdigi icin terkettin anlamina geliyor... 100 erkekle yatsaymiş keşke ozaman en azindan mantikli olurdu ayrilman

• kızlık zarını tabu haline getirmiş bir erkeğe böyle soru sorarsan bundan farklı cevap alamazsın.

2|0
    1|0
    • tabu haline getirmiş ama karşilikli mast.e gelince hic hayir demiyor beyefendi...

• işte biz onlara alma ağacında yetişmiş diyoruz... problemde burada, ben bu düşüncedeki hemcinslerimi sadece saygı ile karşılıyorum... ama asla katılmıyorum... önemli olan zar beyinde, yemişim kızlık zarını...

• adamın içine kurt düşürüyorsun adam haklı

1|0
    0|0
    • Evlenmeden önce ilişkiye ikimiz de karşiyiz. Onun kadar bende önem veriyorum. Ayrica dedigim gibi beni öpen elimi tutan ilk kişi oydu. Bunlara inandigini da söylüyor bana. Ben sadece tepkisini merak ediyorum, karşilikli mast. yapalim hayatim dedigin de hic banamisin demiyor ama icime girme haric affedersin her boku yapiyor (anal haric). Ben böyle soru sorunca mi kurt düşüyor

• Dedigin gibi bir kurgu varsa eger, bunu gelsin bana söylesin "böle böle" desin ve ben ayriliyim ondan. Ne kadar seversem seviyim, bakireyim dedigim de bana inanmiyorsa... evlendigimizin ilk günü carşafa bakicaksa, bunu bana şimdiden söylesin ki ayriliyim ondan.

• olay o kadar basit değil işte, güven o kadar basit kazanılamaz

• kenedeni onun yerne koy bde aklına baska seyler gelmez mi ?

0|1
    1|0
    • Dedim "ben bunlari sana soruyorum diye bakire olmadigimi mi düşünüyorsun" dedim... Hic birşeye cevab vermedi... Ama tamam kizlik zarina önem veriyor biliyorum, zaten benim ilkim bir başkasiyla olmuş olsaydi, zaten ayrilirdim. Ayrica da beni öpen ilk erkek de oydu elini tuttugum ilk kişi de o.

• Neyse :S yorumun icin yine teşekkür ederim sagol

• bsy degl

• Bırakır tabi

0|0
    0|0
  • Evet, aynı soruyu banada sordular kesinlikle bırakırım. Beraber beraber bozun problem kalmasın :)

0|0
    1|0
    • Neden bana acik aciks öylemiyor peki? "evet birakirim" desin Adam gibi. Niye susuyor

• Bırakırım derse kavga etmekten korkuyor olabilir seninle. belki ciddi düşünmüyor seninle sadece ihtiyaclarını karşımak için kullanıyor olabilir belki belki belkiiiii

• Evet bırakır ama senin o sevgilinde beyin yok maalesef.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• şahsen ben her haltı (bunu sen dedin) yapacaksam tam yaparım öyle bir adamlada birlikte olup kendimi o duruma düşürmem. Ya bozarım ya evliliğe saklarım diğer türlüsü iğrençleşiyor senin örneğindede gördüğümüz gibi. Ama senin hala bakire olup her haltı yediğin mantığına vardıysa öncedende yaşayıp bakireliği savunduğunu düşünebilir ve haklıda olur bunu böyle yapan sensin.

0|0
    0|0
  • ohaa ya sen sonuçta biriyle yatmıyosun kazayla bozulanlar ozaman gitsin köprüden atlasın ne bu zar takıntısı ya tamam evlenmeden önce ilişkiye karşıyım ama kendm bozsam ve ya kazayla bozulsa nolcak ne var bunda hala bakire sayılır ilişkiye girmeyen değilmi :S

0|0
    0|0
  • Sana değil zarına aşık açık ve net

2|0
    0|0
  • iyide çocuk nasıl sana dokunmuyor zarar vermiyorsa o şekilde biriylede evlenmek ister kusura bakma ben erkek olsam bende istemem kendini zevke getirecek diye kızlığından olan bir kadını neyleyim okadar şehvete gerek yok çok fazla bence

0|2
    3|1
  • bence sacma sapan sorular soruyorsun cocuga .. bakireysen neden stres yapiyorsun ki .. bakiresin .. tecavuzede ugramasan sorun yok .. iliskinizi bozma .. cocuk senin bakire olmadigni sancak

0|4
    1|1
Yükleniyor...