Kızlık zarım bozulmuş mudur?

yaklaşık 2 yıl önce regl dönemim olmadan kan gelmişti ve 1 saat bile sürmedi bu kanama kızlık zarı mı bozulmuştur sizce hiç bi şekilde bişey yapmamıştım ama parmak falan atmadm yada bilmiyorum bisikletten düşmedm bale yapmıyorum yani bozulması için herhangi bişey yapmadm bozulmuş olabilir mi ? hiç ilişkimde olmadı

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Bi cisim girmeyse yanlış bi hareket yapmadıysan bozuk değilsin ama alttaki yorumda arkadaşın dediği gibi aynada bak kontrol et

0|0
    1|0
  • muhtemelen başka bir nedenle kanama olmuştur.

0|0
    0|0
    • çok uzun sürmedi ama kızlık zarı bozulduğundada en fazla yarım saat kanıyomuşş

• o belli olmaz. bir iki damla da gelir bir kova da

• doktora git.

0|0
    0|0
  • en doğrusu doktora gitmen ama ben sağlıkçıyım ve elimden geldiğince verdiğin bilgiler doğrultusunda yardımcı olabilirim.1 saat sürdü dediğin kanamanın miktarı ne kadardı.

0|0
    0|0
    • çok fazla değildi yani regl olduğum gibi değildi

• tamam bunu denicem teşekkür ederm

• rica ederim ne demek, yardımcı olabilsiysem ne mutlu bana :)

• rahat ol bozulmamış...

0|0
    0|0
  • Kesin bozulmuştur!

0|0
    0|0
  • Panık yok...

0|0
    0|0
  • aynanın karşısına geç incele anlarsın bozulup bozulmadığını

0|0
    0|0
  • benim de oynamadan oyuncağım bozulmuş mudur? yanlış anlama uzaktan kumanda araba:D

0|0
    1|0
  • evet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hiç birşey yapmamışsan bozulması için bir nedende yok rahat ol

0|0
    0|0
    • yok rahatım bu konuda ama merak ettm durduk yere hiç bişey yapmadan olması

• akıl var mantık var oraya bişey sokmadan kızlık zarı nasıl bozulur ? Muhtemelen hormonlardan kaynaklanan bir durumdur.

Kalkmışsın burada 2 yıl öncesini soruyorsun.. Demek ki bu zaman zarfında hiç bir şey araştırıp okumamışsın, teknoloji o kadar gelişti ki, çok merak ettiğin şeyleri bu sorundaki gibi saçma sapan olsa da google yaz öğren..

0|0
    1|0
    • bunları araştırdım ama okuduklarımın arasında olan hiç bişeyi yyapmadım bisikletten düşmedm bişey olmadı ve bi yerde de kızlık zarı bozulduğunda yarım saat kadar kanama olabileceğini okumuştum merak ettim ve soruyorum buda seni ilgilendirmiyo. tamam hormonlar dedin bitti sağol iyi geceler

• Böyle bir soruda her türlü eleştiriye açık olmasın...

• eleştirilmek için soru sorduğumu sanmıyorum merakımı gidermek için sordum okuduğum şeylerde bişey bulamamışım demekki soruyorum

• İşte erkeklerin zar merakı ve sevdası yüzünden ne hale geldik. Artık kendimizden şüphe duyar olduk üstelik ilişkiye girmememize rağmen. Yazık geldiğimiz duruma bak. Ben de senin gibiyim ilişkiye girmememe rağmen bazen diyorum kendi kendime küçükken o kadar bisiklete bindim, oyunlar oynadım, yeri geldi düştüm.. acaba birşey olmuş mudur diye.. Bazı erkekler dalga geçmiş sorunla ama onların bizi getirdiği durum ne yazık ki bu işte!

0|0
    0|0
    • malesef böyle ama ben kendimi biliyorum çokta umrumda değil ne düşündükleri güvenmiyosa bana karşımdaki s.ktrip gider olay bu kadar basit

• Öyle tabiki insan kendini bildikten sonra karşındaki güvenmezse basarsın tekmeyi. Ama keşke bu noktalara getirmeselerdi bizleri.

• keşke durum böyle ama

Yükleniyor...