Kızlık zarını diktiren kızlar da varmış ! Vay be, işlerini biliyorlar saftirikler.

Madem yaptin, neden seni kabul edecek birini bulmuyorsun? -

Ya bunu yapan kizlar, nasil bakiyorlar eslerinin yuzune anlamis degilim .. Igrenc..

... link

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Kısaca MAL diyorum onlara ben. Kendilerini kandırırlar işte. Ama teknoloj igelişti artık takma kızlık zarı var. Bol bol sakız gibi patlattırırlar artık.

0|2
    0|0
  • konu her ne olursa olsun dürüst olmalı insan. Böyle yapıp karşısındaki aptal yurduna koyduğunu düşünenlere yazık

0|0
    0|0
  • Sıcak buhar gördümü atıyo dikiş :D duyrulur evlendinizmi ilk önce sıcak su yada buhar verin test edin :D

0|1
    0|0
    • tamam deniycem. :D ona gerek yok.Dürüst olmalı,öyle ottan b*ktan şeylerle olmaz.Güven yoksa zaten öyle evlilik mi olur?

• senin dusuncen burliktelikle kizlok zari bozuluyor belki cok sebepten bozula bilir arastir ayrica hangi sebepten bozulmus kizlikzari

0|0
    0|0
  • Diktiren diktirsin.İnsan yaptığı her iradede hürdür.Onaylamıyorum o başka.

0|0
    0|0
  • namus bacak arasında degildir.iki kaşın ortasındadır..diktirmekte sorun yok ta o kadın ilerde beni yüzde yüz aldatıcaktır

0|0
    0|0
  • Daha evleneceği insana ilk günden yalan söylemiş oluyorsun saçma.

0|0
    0|0
  • bence çok zekice birde erkeğe yutturursa kendini einstein gözlükleriyle dünyaya bakmaya davet ediyorum.

0|0
    0|0
  • Erkekte anlamayacak salak ya ! Madem önem veriyosun o zaman ne demeye evlenmeden önce veriyosun zaten artık herkes birbiriyle öbür türlüsünü bulmak çok zor.Tecavüze falan uğramıssa ayrı ama diğer türlüsü bana denk gelse elimden zor kurtulur...

0|0
    0|0
  • genel evdeki kadına saygım oldugu kadar diktirene saygım yok arkadaş! kahpeliğin de bukadarı .

0|1
    0|0
  • Kocalarını kandırıp ben bakıreyıp deyıp evlenen insanlara acıyorum yazık hepsine zavallılar.

0|0
    0|0
  • şimdi diktirmene gerek kalmadan olayları ört pas yapılıyor ve anlaşılmıyor

0|0
    0|0
  • Var var daha neler var

0|0
    0|0
  • Güvenmiyorum ben!

0|0
    0|0
  • Herkes senin gibi "insan" değil. İnsanımsı:(...

0|0
    0|0
  • eee peki nasıl anlaşılıyor, anlayabilirmiyiz dikildiğini ?

0|0
    0|0
    • Bir yolu var kardeş o gece küveti suyla doldurup içine oturtacan eğer sudan kabarcıklar çıkıyorsa geçmiş olsun demektir...

• Yok ben yuebann niye diye sorduğu için bildiğimi söyledim sadece yani sen şakamısın dediğin için değil o kabarcık niye çıkıyor dedi bende yazdım...

• He anladim tamam..

Kızlar Ne Diyor 8

• bakarlar canım onlar bakamıyacak olsalar zaten yapmazlar namus kavramı insanın içinde olmalı eşini değil kendini kandırıyor onlar hiçbir yalan sonsuza kadar sürmez

1|1
    0|0
  • Peki bir sürü kadınla yatıp hala bakire kız arayan erkekler nasıl bakıyor

eşlerinin yüzüne ?

4|0
    0|3
  • Eşleri yapmamış olmasının garantisi varsa öyle

0|0
    0|1
  • Herkesin kendi hayatı

0|0
    0|1
    • Herkesin kendi hayati mi? Ya hayatlarini birlestirtikleri insanlar?

• napalım şimdi kocalarına gidip bağıralımmı seni kandırıyor diye? zaten oda gizli kalmazki o işi yaptıysa mutlaka biyerden açık verir kocası mutlaka öğrenir eninde sonunda bence.

• banane

sanane

onane

bizene

sizene

onlarane

0|0
    0|0
  • Evlenmeden birlikte olan kizlar nasil da hemen basliyorlar yok erkekler neden bakire ariyormus yok bilmem ne ..yaw sana ne? sen bakire ol bul kendin gibi birini...

0|3
    0|0
  • Erkeklerin kadınları getirdiği nokta bu olsa gerek. Birini kandırmayı istemek ya da düşünmek ne acı.

0|0
    0|4
  • ya diktirmek öyle kolay olmuyor yinede beli oluyor .. erkek baksa bile anlar ..

0|0
    1|0
    • ne ben niye igrenc oluyum salakmisin nesin .. ben mi diktiriyorum diktirenleride kiniyorum ama öyle kolay birsey degil olmuyor o .. belli oluyor kizlik zari olmadigni erkek baksa anlar

Yükleniyor...