Bu halimle cekici olabilir miyim kaba olmadan cevap verin lütfen?

Vücut yapim bunun gibi
media-cache-ec0.pinimg.com/.../...bc05d943eb96.jpg
Ama gögüslerim de bir sorun var, birisi büyük birisi kücük, 19 yasimdayim belki büyür daha bilmiyorum... bu kadar asimetrilik itici mi sizce?
Ve bu ölcülerle cekici olabilirmiyim? 103-86-117? Resimdeki gibiyim hemen hemen...

Fikirlerinize ihtiyacim var kendimle barisik degilim tam... zayiflamaya calisiyorum 2 hafta önce spora basladim, kilo falan sormayin...

0|1
9|47

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ölçüye ben talibim, her ölçünün bir talebi vardır kendini üzüp parçalamana gerek yok spora sağlığın için devam edebilirsin, göğüs ölçüsündeki farklılık hamile kalıp süt toplamaya başlayınca düzelecek

1|0
    0|0
    • umarim öyle olur sagol :)

• teşekkür ediyorum , sana mutluluk kapıları ardına kadar açılsın :)

• Çok teşekkür ederim :))

Erkekler Ne Diyor 46

• çift olan uzuvların hiçbiri diğeriyle aynı boy uzunluk çap ya da ebatta değildir zaten bir bacak diğerinden 1-2 cm uzun bir ayak diğerinden 1-2 numara büyük olabilir göğüste bunlara örnek ne kadar bir farktan bahsediyorsun ama o da önemli ölçü verebilirmisin _?

1|0
    0|0
    • İşte bendeki çoğu kadında olan normal ufak asimetrilik değil... biri A biri B, en az bir beden fark var, sütyenim 85 B mesela büyük olan tam dolduruyor küçük olana büyük geliyor sütyen destek koyuyorum o tarafa... ama tam dengelemek zor belli oluyo yine...

• Yok artık abartma istersen a-b arası en fazla 4 cm farkeder 5. cm de c olır zaten nasıl iki katı oluyo :/

• ya ölçüden ziyade gördüğüm önemli olan, gerçekten iki katı :( büyük olan B küçük olan onun yarısı kadar :(

• Öncelikle kendine güvenmen gerekli. Gerisi gelir zaten.

1|0
    0|0
  • Böyleyken iyisin tanışmak da fay da var :)

1|1
    0|0
  • 19 yaşinda biri olarak çok fazla bu kilo 25 29 yaşlarina glediğinde duba gibi olursun he tabi birde kadınlık hormonları salgıladıgında vucut yapın dahada genişliyicek dikkat et kendine gittigin yolun sonu yag tulumu

2|0
    0|0
  • 103-86-117 ölçülerle fotoğraftaki gibi görünüyorsan epey boyun var demektir..
    Bence güzelsin..

1|0
    0|0
    • Sağol :) evet 1.74 boyum

• Göğüslerdeki asimetrikliği de kafana takma bence..
      Benim gibi "göğüslerle alakası bile olmayan" birine denk gelirsen adam farketmez bile.. :D
      Ayrıca spor konusunda, o boya sahip bir kızın bacak geliştirmesi çok etkileyici sonuçlar doğurabilir bence.. Yani bacaklara yüklen derim.. ;)

Hangi ilde yaşıyorsun? Koşu falan yapabileceğin bir sahil ya da park vs var mı?

• ölçüler çok iyi..

ideal kadın ölçüsü.. bence tabi..
    ama böyle kalmak şartıyla..:)

1|0
    0|0
  • Vücudun aşırı bir durumu yok sayılır ama çekicilik hareketlerinle alakalı ^^

1|0
    0|0
  • bence 10 kilo daha verip kalçayı ve göğüsleri çıkartırsan 10 numara olursun seninle tanışmak isterim :D

1|0
    0|0
    • Yok almamayim ama 10 kilo gibi vermeyi düsünüyorum bende..

• dediğim gibi buda hiç fena değil ama az kilo versen süper olursun :D

• bence gayet seksi balık etlisin. çok erkegin ruyasını suslersin. kendine küsme derim. sevgilin şimdiden şanslı

1|0
    0|0
  • resimdeki on numara yalnız balık et her zaman iyidir

1|0
    0|0
  • göğüs için benim profile bakamanı tavsiye ederim
    kilo sıkıntını biliyor ve müdahale ediyorsun zaten

1|0
    0|0
  • son derece çekici olursun giderin var bence

1|0
    0|0
  • bence taşşş gibisin kanka :)

1|0
    0|0
  • Kendinle barışık olmadığın sürece, Adriana Lima'da olsan sıkıntı; Önce kendinle barışık ol...

1|0
    0|0
  • Hamile kalınca düzelecektir ama her insan özeldir bence resimdekinden daha hoşsundur

1|0
    0|0
    • Tesekkür ederim umarim düzelir dedigin gibi :)

• Önemli olan senin kendini sevmen. Sen mutluysan sorun yok.

1|0
    0|0
  • Bazıları Olgun sever bazıları dolgun.

1|0
    0|0
  • Sen sensin sürekli başka bişey olmayı istemekten vazgeç... bence gayet istenilecek bir bayansın...

1|0
    0|0
  • Resimdeki gibi isen senden güzeliyok bana göre acaip seksisin balıketli kızlar müthiş oluyor

1|0
    0|0
    • sagol peki gögüs sorunu biri büyük biri kücük itici degil mi

• sagol :)

• Birşey değil her zaman

• genelde göğüsler büyüklü küçüklü olur zaten keyfine bak çok çekicisin

1|0
    0|0
    • Sagol ama gercekten cok var itici olmaz mi biri büyük biri kücük gögüslerin? Yani bu kadar fark cok az kadinda görünüyo..

• peki sagol :)

• rica ederim

• Kalca az daha ufak olsa fistik gibisin

1|0
    0|0
  • Suratında bu kadar güzelse, hiç uğraşma derim ben.

1|0
    0|0
  • bu ölçü tam benlik

1|0
    0|0
  • valla tam istediğim kadın sın

1|0
    0|0
  • Sen kendini sev gerisi boş!

1|0
    0|0
  • çekicilik tavırda yürüyüştedir aslında

1|0
    0|0
    • Oda dogru da fizige cok önem veriyor cogu ;)

• on numara bes yıldız boyleyse fazlası sıkıntılı ama

1|0
    0|0
    • dogru fazlasi iyi degil..

• Haklısın :) beğenen böyle beğensin... fit zayıf kızlardan isteyen erkek oldukca çok ama olsun bende böyleyim beni beğenen de çıkar :)

• ben beğendım dıyecem yalan olur görmedım sızı :)

• Bu ölçüler hiç iyi değil.. Çok çalışmalısın.

0|1
    0|0
  • seni bilmem ama resimdeki güzelmiş oyşşş :D

1|0
    0|0
  • Tam kivamindasin:-)

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 9

• iyisin bence spora devam et dengeli beslen ama moralinide bozma önemli olan kendine yakışanı giymek sen kendini nasıl görürsen insanlar senide öyle görür bunu sakın unutma

1|0
    0|0
  • Göğüsü estetik doktora danış, düzeltsin. Bazı kadınlarda oluyormuş, birisi büyük, birisi küçük

1|0
    0|0
    • öyle evet ama ameliyattan korkuyorum... bide ilerde cocugum olursa emzirirken falan zaten büyürmüs dengesiz sagliksiz olmasin

• Dogru bu önemli sagol tavsiyen icin :) bende kilo verirken dikkat etmem lazim o zaman sarkmamasi icin

• Evet dikkat et. Kaslar olmadığı için göğüslerde, kilo alınca ağırlaşır, aşağıya iner, verince sarkar

• Onemli olan kendinle barisik olman ve yakisan kiloda durman. Bu kiz kilolu olmasina ragmen cok tatli , sende boyle tatliysan sıkntı yapma kendine.

Ama istiyorsan spor ve diyetle verebilirsin.

1|0
    0|0
    • Tatli oldugumu söylüyorlar genelde sagol :)

• Zayıflaman lazım daha çok. Kilolu ama Demi Lovato güzel kız mesela. Kendinle barış bir an önce.

1|0
    0|0
  • Yuzun guzelse bir sorun olmaz bence ama kilo vermen sağlığın açısından daha iyi olur spor yapmaya devam etmeni tavsiye ederim ayrıca doğru kiyafetlerlede gayet çekici ve şıkk olabilirsin :D

1|0
    0|0
  • Inşallah zayıflarsin sağlığın açısından da önemli

1|0
    0|0
    • sagol canim :)

• Ama benim kadar büyük fark az kadinda var, cogundaki fark kücük gercekten dikkat edilince sadece fark ediliyor... ama takmamaya calisiyorum... sagol :)

• Inşallah başka çözüm bulursun canım

• yüzün de bu kız gibiyse sorun olmaz :)

1|0
    0|0
  • acilen zayıfla. buna benziyorsan kötü

0|0
    0|0
  • Biraz daha atmalisin guzelim ama sporu birakma atarken sarkik bir vucudunun olmasini istemezsin keske kilo ve boyu nu yazsaydin

1|0
    0|0
Yükleniyor...