Anal seks ne sıklıkla yapılmalı?

Herhangi bir zarar görmeden hastalığa ya da ameliyat tarzı şeylerin olmaması için ne kadar sıklıkla yapılmalı. Ayda 2 3 kere çokmu?

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• aslında hiç yapılmamalı !!!
    din hocalığı yapıp vaaz vermeyecem çünkü yapan kişi zaten ya bilerek yapıyodur ya da ateisttir o yüzden hiç polemiğe girmeyecem

anal seks sağlık açısından riskli bir ilişki türüdür
    çok zevkli olmasının yanında çeşitli sorunlara sebep olabilmektedir
    bunun en basit örneği kas yırtılması ya da sinir harabıdır

makat tamamen sinir ve kaslarla örülüdür
    zorlama ya da sık ilişkilerde (helede kalın penisle yapılan ilişkilerde) yırtılma kopma vs görülebilir ve ameliyata sebep olabilir
    özellikle uzun penislerde dipleme yani tamamen sokma durumunda kalın bağırsağa zarar vererek yine ameliyata sebep olabilir
    diyelimki kalın ince uzun kısa adam akıllı yapıyosun sıkıntı yok
    aslında yine var :D
    sürekli yapıldığında makatın genişlemesine sebep olur zaten ilişki öncesiyle sonrasına baktığında aradaki dağ kadar fark gözle görülür
    sürekli yapıldığında o fark artık olmayacaktır çünkü orjinal sıkılığı zamanla kaybederek genişleyecek bu da büyük abdesti tutamamaya yani kaçırmaya sebep olacaktır
    basura sebep olduğuda çeşitli araştırmalarla kanıtlanmıştır

bunların yanında hijyenik açıdan sağlık sorunlarıda bulunmaktadır
    unutma orası vücudun boşaltım organıdır ve buda en sağlıksız organ olması anlamına gelmektedir
    penis ise narin bir organdır ve kolaylıkla hastalık kapmaya müsaittir
    partnerinde herhangi bir rahatsızlık varsa direk kapabilirsin bu yüzden prezervatifle yapmak en mantıklıcasıdır
    birde ne olursa olsun makatagirip çıktıktan sonra sakın ha penisini temizlemeden anüse girme !!!
    anüs penisten daha fazla mikrop kapmaya iltihaplanmaya meyillidir partnerinde ameliyatla bile çözülemeyecek sorunlara sebep olabilirsin

bunların hepsi kanıtlanmış olaylardır
    herkeste olacağı anlamına gelmez!!!
    ama kimsede olmayacağı anlamına hiç gelmez!!!

sıklık konusuna gelince
    ayda 1 yeterlidir hatta mümkünse 2 ayda bir idealdir
    ayda 2 -3 yaparsak nolur dersen
    zevki kaçar paşam bir tadı kalmaz ;)

0|2
    0|1
    • ayda 1 çok az gelir :)

• Dur paşam girme aklıma zaten istiyo diyorum sana çelme aklımı :)
      ben daha elleyip okşayıp yalamasına yeni yeni alışıyorum :)
      Bir keresinde kirpiklerim uzun olduğu için çok ısrar etti kirpiklerimi rimellemesine izin verdim yaptı havalara uçtu sevinçten öpücüklere boğdu ama o kadar
      hadi birgün belki ama BELKİ strapon deneyebilirim çünkü yalvarıyo resmen ama makyaj kıyafet asla aga ister ağlasın zırlasın ister terketsin ona asla izin vermem açık net

• bence içindeki orospuyu çıkarma vaktin gelmiş :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...