Mastürbasyon ihtiyaç mıdır sizce bazıları günah diyorlar?

mastürbasyon ihtiyaç mıdır sizce bazıları günah diyolar?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• İhtiyaç tabiki ve günahda.. :)

0|2
    0|0
    • o nasıl oluyor

• Zevk için dediği şu hani iki üç posta zorluyon ya tek postanın iş göreceği yerde o yani

• rekora koşuyozda kanki :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Saçmalığın daniskası^^ Ağır vebal aldıklarını sanıyorlar bir de.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Bazen Çok Aşırı Cinsel Dürtüler Olur Öyleki Gözümüzü Göz Zinasına Hatta Zinaya Götürür Bu Gibi Durumlarda Masturbasyon Cizdir, Hatta Sevap Olduğunu Söyleyenlerde Vardır ancakki Siz; Bugün ev boş açayım bir film rahat rahat çekeyim diye sadece zevk almak için bunu yapıyorsanız yani bunu alışkanlık haline getirmiş ihtiyaç için değilde daha fazla zevk için yapıyorsanız bu haramdır. Bu Konuda Salih Hadisler Nettir.

0|2
    0|0
  • Git dini kitapları oku. Yarım hoca imandan eder.

0|0
    0|1
    • kitaplara güvenmiyorum nihat hoca hariç

• Kitaplara güvenmiyorsan imanını da Nihat efendiye söylersin kurtarır. Allah akıl fikir versin.

• Bilip bilmeden konuşmayin yaahu günah falan degil

0|1
    0|1
  • ihtiyaçtır bence.. sonuçta diğer türlü rüyalanacaksın

0|0
    0|0
  • zinaya göre kıyas daha mantıklı olur

0|0
    0|0
  • Günah boyutu var tabiki de ama dışardaki kızlara saldırıcağıma mastürbasyon çekerim daha iyi.

0|1
    0|0
    • aynen dostum ben komşunun kızının cinsel yerlerine bakıp gece rüyamda onu görmek istemiyorum öyle olunca kendimi kötü hissediyom

• Aslında günahtır. Ama cagimizda o kadar çok görsel uyaran var ki haliyle artik ihtiyaca dönüşmüş durumda. İslam da zaten büyük günah küçük. günah meselesi var. Normalde caiz değildir ama artik nefsine hakim olamiyor baskasinin mahremine bakacak seviyeye geliyorsun o zaman mastürbasyon küçük gunahlara giriyor. Yalniz ortada hic bisey yok sief sen zevk almak için yapiyorsan o zaman haramdir.

0|2
    0|0
    • evet doğru ramazan boyunca yapmadım hiç ama neler çektim bildiğin gibi değil ya yani ben öyle bir insan olmak istemiyorum ama yapınca hiç cinsel dürtüler olmuyor

Yükleniyor...