Gay evliliklerde karı-koca nasıl belirleniyor?

Herkese merhaba;

Gay evliliklerde karı-koca nasıl belirleniyor.Hangi taraf karı hangi taraf koca oluyor?Bütün beğendiğim erkeklerin(ünlülerden) gay çıkması benim şansıma herhalde.Dareen Hayes gaymiş hatta kocası varmış,internetten araşıtırdım.Öğrenince üzüldüm.Ya o kadar yakışıklı,baby face,ilik gibi adam nasıl gayo lur ya.Ricky martin desen oda çok yakışıklı ama o da gaymiş.Önceden Tiziano Ferroyu acayip beğeniyordum o da istesinde açıkladı gay olduğunu.Benim şansıma mı hep böyle beğendiklerim gay çıkıyor?

Güncellemeler:
link

işte Darren canım benim ne kadar güzel değil mi?

1|0
1|24

En İyi Erkek Görüşü

• Arayış arayış arayış.Umduğunu bulup fazlasını bulamayan öndekini kestirir.!

Gaylarda;

Aktif : Erkek olan

Pasif : Bayan ( Erkek türü )

Olandır.Git gide ülkemizdede bu usul ve zihniyet yaygınlaşmaya başladı.Herşeyin tadını alan bir başka arayış ve yönelimlerde kendini bulmaya çalışıyor.

1|0
    0|0
    • evet arayıştan kaynaklanıyor insanoğlu doymuyor maalesef.

• Hayatımda hiç bir kadınla ilişkiye girmedim çünkü cinselliği ilk keşfetmeye başladığım ergenlik yıllarımdan beri kadınlardan cinsel anlamda tiksiniyorum. Dolayısıyla tadını alıp, fazlasını arama gibi bir şey yok ortada. Gerçekten de ağzı olan konuşuyor, bir de o kadar emin ki, gören de gay sensin sanacak.

• dgggkn12 peki bunun neden olduğunu düşünüyorsun kendini nasıl hissediyorsun?

Erkekler Ne Diyor 23

• hahahaha alemsin :) yani gay olmasalar nolacaktiki? ben cocuklugumda özlem yildiza asiktim misal okul siralarina ismini yazardim :) sorunun bas kismina gelince sanirim iki tarafta iki tarafin islevini görüyordur bilemicem :) eski oturdugum evde alt katta lezbiyenler otururdu bahcede bolca sevisirlerdi dikizlemek olmasin ama bolca sahit olmami sagladilar.. ayni evde karsimdada bir gay oturuyordu onada ayda yilda bir ziyaretci gelirdi :) hic haz etmemistim bogasim gelirdi hatta itici bir insandi :))

0|0
    0|0
  • Gaylerde her zaman öyle bir ayrım olmayabilir çoğu ara ara aktif sıkılınca da pasif olmak istiyor. kendine gay diyip de arkadan yaptırmamış biri yoktur herhalde. Bence sen standartlarını düşürmeyi dene onlar gay olmasalardı kesin bir süper modelle çıkarlardı hasetinden çatlardın.

0|2
    0|0
  • "Ya o kadar yakışıklı,baby face,ilik gibi adam nasıl gayo lur ya"

zaten bunlar olunca

bir i*nelik oluyor işin içinde ... Kıllanıyorum O.o

1|0
    0|1
  • Gaylerde böyle bir ayrım yapmak olaya çok heeroseksüel gözle bakmaktan olsa gerek. Onların kendilerini öyle ayırmadıklarını duymuştuk

0|0
    0|0
  • sanki gay olmasalar gelip senle evlenecekler :)

2|1
    0|0
  • Vardiyalı çalışıyorlar onlar ilk 15 gün biri diğer 15 gün biri :P

1|1
    0|2
  • aktif pasif sistemi oldugunu biliyorum ama karı koca diye bi sistem oldugunu düşünmüyorum. olsa da aktif olan olurdu sanırım

0|0
    0|0
  • yaw alan memnun veren memnun sen ne yapıcan karı hangısı koca hanıgısı onlar sırayla yapıolar bunu sıra bnde sıra snde :):)

0|0
    0|0
  • Sırayla yer değişiyorlar :D

0|0
    0|0
  • homo tarafı olmayan erkekler,kadınlara" light yada homo gibi tam bir erkek değil aptalımsı korkak pasif" görünür.taki para sahibi olana dek.

0|0
    0|0
  • Senlik bir durum değil genelde kızlar nedense gayleri çok seviyor

link

0|0
    0|0
  • İki taraf da koca oluyor.

0|0
    0|0
  • yer degısırler genelde

0|1
    0|0
  • yazı tura atıolardır

0|0
    0|0
  • aktif-pasif

0|0
    0|0
  • şahin-K tipliler kocaları oluyormuş :D

0|0
    0|0
  • penis boyu olabilirmi dersin_?

0|0
    0|0
  • Aktif pasit cart curtları var onların boşver milletin kafasını karıştırma :(

0|0
    0|0
  • nöbetleşe:)

0|0
    0|0
  • çift taraflı oluyor bir gün biri kadın ertesi gün diğeri

0|0
    0|0
  • :D gaha cok kılı olan koca oluyo :DDDDD

0|0
    0|2
  • bırak onları ya hepsi kafayı yemiş

0|0
    0|4
  • aktif olanlar koca,kadınsı ve narin olanlar karı oluyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• O değilde Neil Patrick Harris de gay öyle sempatik bir adamı ben hayal edemiyorum yaaa :D

0|0
    0|0
    • işte öyle yakışıklı adamlar gay çıkıyorlar ya onu duyunca insan kötü oluyor onlara da bunu duyduktan sonra adam gözüyle bakamıyorsun.

Yükleniyor...