Sünnette canınız yanıyor mu?

Erkekler sünnette canınız çok yanıyormu. pazar günü kardeşim sünnet olacakk..

0|0
1|24

En İyi Erkek Görüşü

• Siz öyle korkma etme gibi laflar söylemeyin sadece normal bir şeymiş gibi durun ve ona normal bir şey olduğunu hissettirin. Eğer bayıltmadan olacaksa ki öyle olması daha iyi, pipiciğinin kenarlarından iğnelerin vurulacağını söyleyin ve korkmasın. ondan sonra zaten kafayı arkaya alın sırtına yastık filan koyun yada önüne çarşafı dörde katlayıp kapatın. Kendini sünnet olurken görmesin. Olur biter. Sünnet yapacak kişiyi de iyi seçin, eğri bile bırakabilir Allah korusun.

Ne güzel anlattım değil mi :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• 4 yaşında olmuşum ben =) şimdikiler acısız,uyuşturup kesiyorlar adamın çükünü, ruhu bile duymuyor

1|0
    0|0
  • Bildiğin iğne yapıyorlar. Hatta bana yat kalkma bir tane daha yapacaz demişlerdi :( Bak içim garip oldu. Yok yanmıyor o an, ben gözümü kapatıp uzanmıştım yani Ama sonrasında rahatsız edici bir his ve pansuman apılırken yanmıştı. İçim garip oldu.

Antik geleneklerle yok yere insanlara neler yapıyoruz!

0|0
    1|0
  • Keserken hiç acımıyorda. Testis ve penis köküne yapılan iğnelerin her girişini dün gibi hatırlıyorum. Şimdi bile yazarken gerginleştim inanır mısın. Kirvesi kimse elini tutsun iyi hissettiriyor insana kendini.

0|0
    0|0
  • Kafan mı güzel :D

2|0
    0|0
  • Ben kendi iğnemi kendim yapmıştım:D 4 5 kere soktum iğneyi. O zamandan belli imiş mazoşist kişiliğim :D Yok yahu ne acısı gayet rahat.Pansuman sıkıntı yaratabilir belki o da acıdan değil korkudan koşuyordum daha çok.

0|0
    0|0
  • 6 yaşında sünnet oldum ben iki üç tane iğne vurmuşlardı o zaman acıdığını hatırlıyorum keserlerken hiç bir acı hissetmedim...

0|0
    0|0
  • yok hiç acımıyo ama kan dolaşımından dolayı önünde bi sopa varmış gibi oluyo bir iki saat sonra ben öyle hatırlıyorum :D

0|0
    0|0
  • bana 9lu uyuşturucu iğne yapıldı ama gene hissettim düğün salonunu inletmiştim,

hersey sünnetcide biter, iğneyi yaptıktan kısa süre sonra benı aldığı ıcın duydum kesimi dikimi.

0|0
    0|0
  • kaç yaşında ve sünnetin nasıl yapıldığına bağlı

ben 40 günlük iken oldum ne olduğunu bile bilmiyorum

dayımın oğlu 9 yaşında sünnet oldu baya bi sürmüştü acısı

ama şimdilerde lokal anestezi yöntemi kullanıyor

0|0
    0|0
  • deli gibi acıyor acımak ne kelime ooff ooff birazcık o çocuğu düşünüyorsanız ameliyatla halledersiniz

0|0
    0|0
  • hatırlamıyorum :D bilemicem yani o soruyu 10 yaşından sonra sünnet olanlar varsa cevap versin :D

0|0
    0|0
  • Yok..

0|0
    0|0
  • hatırlamıyorum:)

1|0
    0|0
  • bu nasıl soru yaa ama cevap vermek istiyorum acımıyor :D

1|0
    0|0
  • uyusturuolar korkmasın kardesn acımaz :) zaten baltayla kesmı bistri ile alıverıo fazlalıgı :):)

0|0
    0|0
  • Yanmıyorda hissetmemek ve o kıs kıs gülen hemşireler sinir bozucu

1|0
    0|0
  • pipi kesiyor adamlar acımaz mı ?

1|0
    0|1
  • hayır kardeşin rahat olabilir

0|0
    0|0
  • evet ben o acının tamamını hissetmiştim

0|0
    0|0
  • 2. kez o anesteziyi aldım ya yok oyle bi acı :s

0|0
    0|0
  • bi tek iğne olmak sızlatıyo o kadar :) o da bişey değil yanii :)

0|0
    0|0
  • Kesilirken hiç bişey hissetmez.

Ama iğneyi pipiye saplıyor ya işte o biraz acıtmıştı. Dayanılacak bi acı o da. Dişçi de falan iğne vurulduysan sen de tahmin edebilirsin acısını..

1|0
    0|0
  • iğne acıtıyor kesilirken acımıyor ama haftalarca leğenle uyuduğumu bilirim. çok acıyor çok.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok acıdığını duymuştum söylemicem kimden duyduğumu fjdşlkgsdhk

0|0
    1|0
Yükleniyor...