Evlenicem ve ben napıcam?

yani ben 22 yaşındayım çok sevdiğim nişanlımm 28 yaşında ben 52 kiiloyum kendisi 100 kilo ve ben onla cinsel ilşkiye nasıl gircem yani kocası şişman olan var mı ya da karısı nasıl oluyorrr

Güncellemeler:
bu aralar çok taktım resmen 2 gün kaldııı... ve bana sana neler neler yapıcam diooo.. sen daha ne yapabilrisin ki dedim içimden...

0|0
9|22

En İyi Erkek Görüşü

• kilolu olması daha iyi vajinana çok baskı yapar buda senin daha kolay boşalmanı sağlar ;)

0|0
    0|0
    • öylemi diosunn

• evlenmesem mi acep :D yol yakınken

• evlen be seks gibisi var mı? söyle kocana ön sevişmeyi uzun tutsun.. vajinaı dakiklarca yalasın sulandırsın iyice sonrada içine yavaş yavaş girsin... zevkten kudurursun ;)

Erkekler Ne Diyor 21

• Iyide neyi dert ediyirsunki. Boyu uzundur kilosu normaldir. Senin zayif olmanin bir zarari yok. Biraz nazik olursa kirilmassin merak etme.

0|0
    0|0
    • 1.85 boyu var ama kilolu yanii

• Eh biraz fazlasi var ama cok dert etme. Bende 1.83 ve 90 kg. Ama sorun yok. Ramazanda biraz aldim tabi. Normalde 85 civariyim. Iyi yonunden bak sen fazla yorulmayacaksin.

• sırt üstü hariç her şeyi yaparsınız. Ama ayıp etmiş. http://m.youtube.com/watch?v=AhVoA3haoNE

1|0
    0|0
  • eyvah ki ne eyvah desene sana verecek kırbacı verecek kırbacı :)

0|0
    0|0
  • alta kalmada

0|0
    0|0
  • altında kalma nasıl yaparsan yap

0|0
    0|0
  • altta kalma sende

0|0
    0|0
  • Kötü bir durum

0|0
    0|0
  • ustte olursun

0|0
    0|0
  • Sizin fark baya buyuk ya umarim cok gobekli degildir

0|0
    0|0
  • huge seks yapacaksınız. dikkat et boğmasın seni hahahah

0|0
    0|0
  • Ne olacak yahu elbet bir şekilde otur. o uzansın sen kucağına çık en iyisi

0|0
    0|0
  • allah kolaylık versin :D

0|0
    0|0
  • yengeee alta kalma yeter :))))

0|0
    0|0
  • Hmmmm o zaman işin zor :)

0|0
    0|0
  • Sakın alt ta kalma ve ikinciyi inanki sor yapar... ele bu sıcaklarda çok sorr

0|0
    0|0
    • altta kalırsam ölürüm zaten yapamaz ölürsem :D

• Ben burdayım ve sözümün arkasındayım, evlenince gelde ilk geceni anlat sözmü

• söz anlatıcammm

• kanka 52 kilo nerde 100 kilo nerde boy kaç nişanlının yakışıyormu kilo

0|0
    0|1
  • pozisyonlar kısıtlı tabi ama yorulur en iyi sen onun üsütne çıkarsın ve dogy pozisyonu

0|0
    0|0
  • bnde 95 kiloyum 193 boyundayım sevgilimde 47 kilo 155 falan o da korkuyordu hiçbirşey olmadı hatta çok iyidi falan dedi yani aslında daha iyi ama kaslıysa çok şişmansa bilemem :)

0|0
    0|0
  • işin zor

0|0
    0|0
  • Girmeden kendine kasko yaptır sonra ölürsün falan ailen ya da kocan para alsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• kızı korkutmayın yaa :D yavrucum isterse yüzelli kilo olsun adam ağırlığını senin üzerine bırakacak değil ya :D dirseklerinin üzerinde olacak :) ayrıca boyu uzunsa o kilolar vücuda dağıldığı için fazla bir görsel çirkinlik oluşturmaz.. ayrıca tek posta da da kalmaz.. gencecik adam :D

0|0
    0|0
  • bir insan evlilik stresini yaşayan bir kıza sevdiğine gör bak sana neler yapıcam dermi ya vajinusmus yapacak ne düşüncesiz insan alttan alır korkutmamak için konuşma yapar falan

2|0
    0|0
    • demi yani oofff vallah korkuorum yaniii...

• haklısın korkmakta :( böyle anlatır korkutursa normal yani

• yahu bedeni çok büyükk ben onla nasıl yaparımmm

• 2 katlık ağırlık farkı var , üstte olmaya çalışacaksın umarım penisi de o kadar büyük değildir :)

0|0
    0|0
  • Senin üstte olduğun pozisyonları seçmeniz gerek bence. Hem kontrolün çoğu sende olur :)))

0|0
    0|0
  • sisko bosalir biter. sen doymassin

0|0
    0|0
  • adamı azdırmışsın artık allah ne verdiyse resmen pestilini çıkarır senin bide penisi büyükse işin içler acısı o zaman yandığının resmidir

0|0
    0|0
  • Şişmanlik onun icin dezavantaj hepsini sokamaz. Korkma bir sey olmaz.

0|0
    0|0
    • üstümde durcak o bedenn ondan korkuorum zaten :D

• Ağırlığıni üstüne verirse zaten ezilirsin. Vajinana abanacak. Ama kilolu olmasi penisi kuculkmustur. Cok canin yanma Bence

• Bilincli kadin baska oluo yaa

• Ürkütücü gibi duruyor... ama su şekilde düşünmeye çalış sana güçlü bir adam sahip olucak ve bundan çok büyük zevk duyacaksın belki korkularını biraz yatıştırabilirsin bu arada tam bir öküzmüş evlenmeden sana neden evlenmek istediğini açık etmiş

0|0
    0|0
    • ya ben napıcam yahuuu zaten 2 günden beri bu konuları konuşuoruz onu giy bunu giyy yanii ben tırsmayımda kim tırssınn :D

• Yani şaka gibi ama bir gerçek 2 gün kala pekte yapılacak birşey yok gibi duruyor böyle düşünerek kendini hazırla bence keşke psikolojik yardım alacak zamanın olsaymış

• Ben 60 sevgilim 100 kilo ve hic bir sorun olmuyo canım merak etme dert edilcek bisey yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...