Prezervatif alma sıkıntısı

Yo hayır evlenmeden assslaa olmaz derdi eski aşklar aşıklar sevişme konularında, eski Türk filmlerindeki Aydemir Akbaş, Kazım Kartal abimizden öğrenmiştik kot pantolonla sevişmeyi. Kolay olurdu hem de seviş kalk git hazırlanman gitmek için on saniye sürerdi.

Kızlarda eteği poposunun arasından çekti mi üç saniyede hemen normale dönerdik. Şimdi öyle mi artık bayanlar sevgilileriyle birlikte yaşayıp seks de dahil herşeyi paylaşabiliyorlar. Ama yine de her aşk evlilikle bitmeyeceği için dikkatli olmak gerek yoksa bir anda kendimizi ultra primanın paket fiyatı hesaplarken bulabiliriz di mi.

Korunmak gerek ve korunmanın yollarından biri de prezervatif. Erkeklerin nefret ettiği nesne. Takması da yapması da alması da bir dert. Eczaneye gidip ver bir sıcak gece olsun demek çok zor bizim için. Ama almak da gerek. Bir de ıtırlısı kıtırlısı hassası ıslağı bir sürü çeşidi var. Peki sen gidip eczaneye prezarvatif seçer misin? Eczacı bakınca ne hissedersin? Alıp getirir misin?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• yanii son derece doğal bir insan eylemi... rahatsızlık duymam, sonuçta korunmak suç olmamalı. ama hastalara saygımdan (o da her hastaya değil, orada biri kanser ilacı sorarken vb durumlarda), göeünürde az çeşit varsa, "aaa bunun tırtıklısı, kayganlaştırıcı kremlisi, sperdimis etkisi olanı var mı" gibilerinden polemiklere girmem. sonuçta orada birisi kaç ayı kaldığını düşünürken, benim kasıklarımdaki kan dolaşımı hareketi sonucu dışarı atılacak üreme hücrelerimi düşünmem vicdanen beni rahatsız eder. eczacının cinsiyeti falan da etkili olmaz, dediğim sonuçta son derece doğal birşey yapıyorum ve korunmak suç olmamalı:)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Arkadaşlar artık her markette her marka satılıyor kapalı cemekan bölumlerde falan da degıl.

Yada benım yaşadagım yerdekı marketler böyle bımıyorum kı ben eskıden ped alamazdım ama artık bunlar normalkı ortada heryerde satılıyor ..

0|0
    0|0
  • Benim hiç böyle çekinmelerim yoktur. Arkadaşlarımı şaşırtacak derecede rahatım bu konuda. Ne var ki. Sex shoplara bile gidip rahatlıkla alışveriş yaparım ben kesinlikle. Bu benim ayabım değil bakanın ayıbı olur.

0|0
    0|0
  • bu konuda çok komik bi anım var :)

daha doğrucu tanık olmuştum ve çok komik gelmişti.

lise 1 deyken, bir yerde alışveriş yapıyordum.

bir erkek dikkatimi çekmişti kapıdan girerken, sonra onu göremedim, alışverişe devam ettim.

kasada sıradayken, sırada tam önümde onun olduğunu farkettim, yanında da sevgilisi vardı.

ikide bi dönüp bana bakıyordu, bir de yanın da sevgilisi var, ben de şaşırdım tabi ki.

sonra başka tarafa bakıyor gibi yaptım bir süre, tekrar döndüğümde, gözleriyle sevgilisine prezervatifleri işaret ettiğini farkettim, çok utanmışa benziyordu.

kız, prezervatifleri işaret ettiğini anlayınca hemen gülerek bir paket seçti

( sonra da bana gülmemek için dudaklarımı ısırtan hareketi yaptı: )

sevgilisine dönüp gülerek prezervatif paketini kulağının yanında salladı.

sanki "içinde kaç tane var acaba?" der gibiydi ve kesinlikle çok komikti :)

oradan çıkınca, dışarıda 2 dk kadar gülmüştüm :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bayan eczacıya soruyorum..

Ben -Bu yeni çıkanlar mı?

Ecz.-Sanırım.. Evet yani!

Ben-Bir kutu tırtıklı,bir çilekli,bir muzlu, Ultra İnce...

Ecz.-(İlk sorunun şaşkınlığını attıktan sonra) Dükkan mı açıyorsunuz.?

:DDD

Hanım abla arap atı gibi sonradan açılıyor! :)))

0|0
    0|0
  • Bu konuda dünyanın en rahat adamıyım marka çeşit sorarım aradığım yoksa almam. Yeni birşey varsa denerim. Yoz yobaz yerlerde isem tepki olsun diye özellikle daha rahat davranırım gıcıklık yapmak zevkli oluyor :))

0|1
    0|0
  • marketten aliyorum, 3 yildir da ayni yerden aldigimdan ( evime yakin diye ) oradaki kasiyer kizin sacma bakislarina maruz kaliyordum en sonunda al sen dene dedigimden beri ters ters bakmiyor... :) bir de tr de sorun oluyor prezervatif bulmasi, benim kullandigim markanin o urunu bile satilmiyor saka gibi

1|1
    2|0
  • eczacı erkekse hiç takmam seçer alırm bayansa bi süzerim öyle alırım ama öncelikli tercihim hep benzin istasyonlarının marketleri olur her saat açıktır kasada %90 erkek vardır.

0|0
    0|0
  • Eczneye ne gerek.Şimdiler de artık marketler de de bulabiliyorsun.Seçmende sorun olmaz rahat rahat seç...

0|0
    0|0
  • bana göre sağliğin ayıbı falan olmaz sonuçta korunmak için alıyosun televizyonlarda heryerde zaten basbas bağrıyolar prezervatif kullanın diye bu konularda gayet rahatımdır

0|0
    0|0
  • erkekse takmam hatta ne onerirsin bile derim ama satan bayansa zor olur arkami dondukten sonra mutlaka bana bakip aklindan neler gecirecektir kim bilir?

0|0
    0|0
  • hiç utanmam

0|0
    0|0
  • ben utanırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...