Bilgi sahibi olanlar yardımcı olabilir mi?

Nişanlımla sürtünme yolu ile ilişki yaşadık çıplakken. 15 gün boyunca açık sarı kahverengimsi akıntı geldi kasıklarım da ağlıyordu 15 gün sonra kendi kendine geçti. Ciddi bir şey var mıdır? Doktora gitsem mi?

Güncellemeler:
*ağrıyordu olacak

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• cinsel yoldan bulasıcı hastalık kapmısın doktora gıt bazıları rahım kanserıne kadar goturebılır

0|0
    0|0
    • Bu olay olalı 1.5 sene olacak şimdi aklıma takıldı

• yoktuur hay agzıma acı piper süreyım:)

• Doktor gibi konustunuz o yuzden :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu akıntının bir çok nedeni olabilir, bir tanesi penis tahriş etmiş olabilir bunun etkisi olabilir, diğeri içeriye girmiş olabilir iyileşme sürecinde akıntı yaşamış olabilirsin. bir diğer sebep cinsel istek yaşadığında akıntı birikimi ile olabilir. yaşanaları tam olarak bilmediğim için ayrıntılı bir yorum yapamıyorum. çok fazla stres yapmamanı öneririm. çok fazla soru işareti varsa aklınızda bir jinekoloğa giderek destek alabilirsiniz.

iyi çalışmalar dilerim.

0|0
    0|0
    • Tam birlesme olmadi. Bakireligim bozulmus mudur? :(

• Yani penis vajinaya girmedi ama surtunmeden olmus olabilir mi diyorum.

• Merhaba,

Sürtünmede ilerleme yaşanmışsa, zedelenme olmuş olabilir. Sürtünme ani herhangi bir akıntı ve ya kanama olmuşsa hasar olma ihtimali yüksek. Kesin sonuç için bir uzman desteği daha uygun.

• az sabretseydiniz
    diyorum ben!

1|0
    0|0
  • boşalmadıysan ondandır kasık ağrıların

0|0
    0|0
  • Bilemdim knka. :\

0|0
    1|0
  • Dostum bu doğal reglden geride kalan bir akıntı olmalıdır muhtemelen dert etme çok sık karşılaştığımız bir soru oldu bu ama aşağıdaki yorumlara değinmeden geçemeyeceğim bilgisizce yapılan yorumlara aldırma tabi bir kontrolden geç sana kalmış ona birşey demem süreklilik arz ederse kesintisiz olarak kısa aralıklarla geliyorsa iltihaptan şüphelenilir sende anladığım kadarıyla öyle bir sorun yok...

0|0
    0|0
    • Reglime dah vardi nisanlimla surtunme yasadik zaten cok hijyenik olmadi ben hamile miyim acaba diye korktum 15 gun devam etti kasik agrim da varsi doktota gitmedim stres cok fazlaydi sonra tatile gittik deniz kenari felan gecti yani hatirlamiyorum gelmedi bir sey simdi de adet duzenim yerinde bu okay 1.5 yil once olmustu ama korktum simdi

• Korkman yersiz gayet sağlıklısın cinsel bağlamda bayada geçmiş üzerinden hastalık bulguları arasında bunlar mevcut değildir vücudunun doğal düzeninin farkında olmanda fayda var araştır fakat doğru kaynaklardan öğren

• ya yok bişe olmaz koyu sarımsı bişeyler akabilir takma

0|0
    0|0
    • Emin mosinz 15 gun surdu kafama takiliyor bakireyim

• evet benim sevgilim doktora gitmedi... ben ona dedim git diye o halama sordum ondada oluyormuş dedi önemli bişe değil dedi iyi dedim

• Iyi bari sagol :)

• bakiremisin peki

0|0
    0|0
    • Evet

• Evet surtunurken de bir de sonrasinda

• psikolojik olarakta kafan karışmış başka şeylerde düşünmüşsün sanırım özelden yazarmısın mümkünse

Kızlar Ne Diyor 3

• sarımsı akıntı da birden olması normal gelmedi bana , ilişkide boşalamaa sonunda da gelebiliyor bazen.

0|0
    0|0
    • Tam birleşme olmadı. 15 gün sürdü sonra kendisi geçti

• :(( ya kısırsam

• bayramdan sonra tezi yok hemen doktora git , kötü de düşünme canım akıntılar herkesde olur hep si zararlı değildir.

• mikrop kapmış olabilirsn

0|0
    0|0
    • 15 gun sonra kendi kendine gecti kisir olabilir miyim? :(

• öyle bitanem ama olur böle seyler kızlarda

• Zarim bozulmus olabilir mi tatlim?

• Rahatlayamamşssn sen sıkşıp kalmş o orda:)

0|0
    0|0
    • Cok korktum canim ya :(

• Korkma canım o akıntı hep var bende doktorada gttm ilaçta kullandm yok gecmıyor enfeksıyon kapmssn buyuk ıhtımal sirkeli suyla ıyıce yıka orayı mıkrop kırılsın

• Canim bu olay 1.5 yil once olmustu ve 15 gun surmustu kasiklarimda agriyla sari akinti ve sonra tatile gittik kendi kendine gecti cok korkuyorum gitmemistim bir de doktora ya kisir felan olursam diye

Yükleniyor...