İnanmıycaksınız ama mastürbasyon ne?

inanmiycaksiniz ama şu zamana kadar hic bir kere bile yapmadim şu şeyi. bayanlarin yaptigini da ilk defa omrumde bu sitede gordum kadinlar nasıl yapiyo bunu nedir masturbasyon

Güncellemeler:
insan gibi cevap verecekseniz verin hesap sormak için soruya cevap vermeyin boşuna kalabalık etmeyin işine gelmeyen cevaplamaz :-@i

1|0
4|14

En İyi Kız Görüşü

• bende hiç yapmadım canım.
    yalnız değilsin.

0|0
    0|0
    • ben bu durumdan şikayetçi falan değilim millet napmaya calisiyo anlamiyorum google veya başka yere sormam kimseyi ilgilendirmez ki

• madem oraya sormanı söylüyorlar kendilerinin ne işleri var bu sitede? onlarda soru soruyorlardır. millet ezmeyi nede çok seviyor.
      heleki kızlar erkeklerden beter tirp- kapris- ukalalıkta.

• bende yapmadım ya nasıl yapcaz?

Erkekler Ne Diyor 14

• bu zamana kadar bılmıyodun sımdıde bılme kanks bısı kaybetmessın

2|0
    0|0
  • Şekerim k
    Mastubasyon elini vajina na atıp ūst kısımda klitoris var oraya bastırarak hızlı hızlı haraket etdiriyorsun birazda hayal gūcūnū kullan bukadar basit umarım yardımcı olabildim mutluluklar

0|0
    1|0
  • böyle i*ne gibi puşt gibi bişi.

1|0
    0|0
  • bilme
    diyorum ben!

1|0
    0|1
  • dene bir seveceksin

0|0
    1|0
  • Bu dünya dan değil bu kesin :)

0|0
    1|0
  • Sen nerde yaşıyorsun? Veya nasıl bir biyolojin var. Ben bir insanın kendi vücudunu tanıyamayacak kadar asexuel olabileceğine inanmıyorum.

0|0
    0|0
    • ya kardeşim sizene ya sizene herkes tutturmuş buraya niye sordun niye sordun ulan kimbilir bana hesap soranlar ne sorular sormuştur her neyse gelelim sana. bilmiyorum nasıl olduğunu cinsellikle alakalı bişey evet onu biliyorum ama vücudunu tanimakla bile ne alakası var bilmiyorum suç mu? ha

• 1- Sana hesap sormuyorum.
      2- İnsanların ne sorular sorduğu seni ilgilendirmez.
      3- İnsanları yaptıklarından dolayı yargılamak senin haddine değil.
      4- Burada cinsellik hakkında soru soran kızlara veya erkeklere aşağılık deme hakkını nerden buluyorsun. İnsanların özel hayatlarında yaptıkları seni ne ilgilendirir. Onların yaptıklarının hesabını sen vermeyeceksin allaha. Ne batıyor sana o zaman.
      5- Bilmiyorsan madem soruyorsun, efendi gibi insanlara cevap ver.
      6- Vücudunu tanımakla çok alakası var, çünkü bu olay zevk almak için yapılan birşey. Bilmemen de bunu gösteriyor. Masturbasyon kulakla veya burunla yapılmıyor...

• 23 ve 4 cevaplar benim için mi?

• gel sen bana yap ben sana :))

0|0
    1|0
  • adı üstünde kanka masturbasyon... kendini tatmin etmedir

0|0
    0|0
  • Ogrendikten sonra yapmaya baslarsin:)

0|0
    1|0
  • 34 yaşımdayım, bu sitede gördüğüm yazıların, konuşulan konuların bir çoğunu ben dışarıda görmedim, duymadım, yaşamadım...

her gün ama her gün beni şaşırtacak bir şeyler çıkıyor..

şimdi de ben sana bir soru sorayım... bu sorduğun sorunun cevabını neden elinin altında kullandığın bilgisayardan araştırmıyor da burada soruyorsun?

1|1
    0|0
    • usengeclik çünkü ona bakarsam internette iğrenç şeyler görmek istemiyorum kızlar cevap atalsalar diye dusunuyodum ama kaç cevap geldiyse hepsi erkek bende sasiriyorun kızların dayanamiyorum istiyorum demelerine kızlardan cevap almak istiyorum

• sanırım neden buradan öğrenmek istediğini şimdi daha iyi anladım...

o zaman bir erkeğin bu soruya cevap vermesi de senin merakını gidermek için yeterli olmayacak..

• yoo neyse çok da önemli bişey değil pislik bişey demekki sadece merak ettim de ben kızların bazı erkekler var hayvandan daha aşağılık. kızların da ko erkekler gibi hayvandan aşağı bir yanları kalmamış bu yüzden sadece merak işte...

• Artık aklına bşy yerleşti bende yapma dicem ama meraktan deniceksindir.
    Suç aslında bu tür sözleri gereksiz yere yazanların nediyebilirim..

0|0
    1|0
    • allah korusun vallahi billaghi sadece merak ettim kadinlar burdaki bayanlar sanki erkekmis gibi yok ihtiyacım var yok şöyle yok böyle demiş sasiriyorum nedir bu kızlar nasıl yapiyo ki niye yapiyolar

• Burdan sana bunu nasıl anlatayım özelden olabilirdi ki kızlar heralde sana anlatır.

• Bencede bilmiosan boşver, boş bir iş. sonra pişman olursun.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kokteyl.
    Bu arada anlamını bilmiyorsan nasıl cinselde sağlıkta paylaşıyorsun?

0|0
    1|0
    • kenbdi otomatik konuyu seçiyor...

• cinsekl bidşey olduğunu biliyorum tabiki ama ne olduğunu nasıl bişey olduğunu bilmiyorum

• Neyse öğrenmiş oldun öyleyse.

• google?

1|0
    1|0
  • inanmayacaksın ama google diye bir şey var?

2|0
    1|0
    • şikayet ettim seni. bir anda serseri kız ayaklarına yatıp seviyesizce cevap vermene de ayrıca teşekkürler çünkü iyi güldüm, hangi mahallenin gülüsün onu da merak ettim :D:D:D:D:D:D:D

• eminim cinselkik kategorisinde sende soru sormuşsundur eminim ordakiler sana googlea bak mı diyodu madem sorudan rahatsız oldun cevap vermeseydin o zaman neyse uzatmanın anlamı yok sen düzgün sorular sor biz cevaplayalim. ama neyse buranın adı kızlarSORUYOR degil ya hani nasıl olsa google var oraya sorarsin bidahakine sende

• haklı değilsin, bil. mahalle ağızından da kurtul. insanları yargılayıp bu kafayla gidersen daha zor olur senin için, sadece tavsiye. başka yorumlarda sana destek çıkacak insanlar araman da güldürücü ayrıca ama görüyorum ki yukarda maddeler halinde yazan bir arkadaş sana haddini çok güzel bildirmiş bana gerek kalmadı

Yükleniyor...