Doğum anında erkek bulunmalı mı?

kusura bakmayın ama ben netten doğum videosu izlerken bile kötü oluyorum hiç bulunamam orda. yoksa uzuun süre kadına dokunamam. siz ne düşünürsünüz

Güncellemeler:
ww w. youtube. com/watch? v=87sVTDVa0HE
ww w. youtube. com/watch? v=hpAelypUMaY
w ww. youtube. com/watch? v=gr2yDeOX5Yo
tedbirimi alayımda ben www arası bir boşluk bırakarak. kaldırırlar maldırırlar. izlemek isteyen www boşluğunu kapatsın...

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben isterim eşimi yanımda. Iyi gunde kotu gunde diye soz verdiysek eger o an yanımda bulunmali. Zaten ben onun cocugunu dunyaya getirirken bana dort kolla sarilacak yerde soguyacaksa en bastan biaraya gelmemeliyiz

1|1
    0|0
  • isteyen bulunsun istemeyen bulunmasın

0|1
    0|0
  • ıyy kesinlikle istemem

0|1
    0|0
    • bencede:)

• birde kamera alıp bende giricem çekicem diye tutturan adamlar oluyor kıyameti kopartırdım heralde :D

• ııyykkk evlenilmez onlarla:))

• Yaninda olmamali erkegin psikolojisi icin iyi olmayabilir:)

0|1
    0|0
  • Oda girsinde dogum yerine, görsün ne cektigimizi.

0|1
    0|0
  • Haaayırrr :D

0|1
    0|0
  • Bence yaninda olmalii elini tutmali ayrica perde asiliyo o tarafi gormuyorsunki yani bakma sende karina bakarsin o tarafla ilgilenmezsin.. sen bir evlen :) esin hamile kalsin baba olucagini ogren bak nasil da degisiyo dusuncen :D ama yani tabi degismeyede bilir.. bilemicem

0|1
    0|0
    • orası bize yasak olmalı:)))

• O yolladigin linklere baktim :D ikinci link baya bir kotu :D hahahaHH boyle izlersen tabi migden kalkar :D

• e başka nasıl olcak:) doğum işte

• merak edip izlemen bile tuhaf

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bir saglikci olarak doğuma ilk girdiğimde gidip annemin elini opmus sarilmistim...

2|1
    0|0
  • ben bakmam bende aynı kötğ oldum :)

0|1
    0|0
  • normal bir erkek bence bu görüntüden kötü etkilenebilir ama mesela doktorlar bazı şeyleri aşmış insanlardır onlarda bir sıkıntı yok.

0|1
    0|0
  • bende izliyeyim bir aslında bulunurum diye dusunuyorum

1|1
    0|0
  • Ben dayanamam.

0|1
    0|0
  • bence erkek bulunmamalı, bu belki sonraki hayatını etkileyebilir, tiksinti yapabilir.

0|0
    0|0
  • Saçmalamayın erkeğin ne işi var doğumda, Yaşı büyük kişinin sünnet olacağı anda bayan bulunur mu?
    (Doktorlar Hariç)

1|1
    0|0
Yükleniyor...