Nasıl bir acı veriyor vurana bişey yapar mısınız o anda yoksa o acıyla yapamaz mısınız?

Erkekler ve bayanlara sorum :)?
erkekler hiç bacak aranıza tekme yediniz mi yediysenz neden? ve nasıl bir acı veriyor vurana bişey yapar mısınız o anda yoksa o acıyla yapamaz mısınız?

kızlar siz vurdunuz mu ve neden?

eski sevgilime vurmayı düşünüyorumda -_-

0|0
527

En İyi Erkek Görüşü

• Genelde top geldi ama tekme kasıtlı olarak yemedim. Acıyı merak ediyorsan şöyle izah edeyim kasıktan yukarıya doğru sanki çivi saplamışlar gibi geliyo fena bir acı ama eski sevgiline öyle bir şey yapmanı önermem çünkü o acı kalıcı değil sana dönüşü daha acılı olur tahminimce...

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 26

• Lisedeyken kardesim kavga ettigimiz anda tekme atmisti. Oldugum yere yigildim karnima agrilar girip nefesim durdu nerdeyse. Gozlerime yaslar geldi neredeyse 30 dakika kendime gelemedim. Egerki sevgiline vurursan ve sert bir ayakkabi ile vurursqn adam bayilabilir bile o anda sana hicbisi yapcak durumu olmaz acidan sesi bile cikmaz. Ayni durum kizlqrin gogusleri icinde gcerli olsa gerek

1|0
    0|0
  • eminim o ağrı o acı regl ağrısına denktir :) vurma kızım manyakmısınya. seni biri kısır etse hoşuna gidermi :D

1|0
    0|0
    • sinir etti beni acısını çıkarmam lazım en iyi yöntem o geldi

• vaay çok iyi :D

• bencede :))

• sakın yapmaya kalkma. ananı babanı öldüren insana bile yapılmaz o insanlık suçudur.
    uyuşturmadan böbreklerimi kesip içerden al daha iyi

1|0
    0|0
  • karşim bir kaç kere yedim hayatımın en kötü acılarında biriydi :) t. şaklarını tutp yere bırakıyosun kendini :D allahım zamanın hızlı geçirde bitsin bu acı diyosun :D

1|0
    0|0
  • çok şiddetli olursa adamı eşşek cennetine gönderir

1|0
    0|0
  • ben top oynarken olmuştu acıyı anlamak için cinsiyet değiştirmelisin rüzgar erkoçlar gibi bende vurana bir yumruk atmıştm

1|0
    0|0
  • hic darbe almadım ama bir arkadaşım almıştı koca adam karşımda ağladı sakın vurma deşer seni

1|0
    0|0
  • patlatma şeylerini dikkat et.. keser walla sonra seni

1|0
    0|0
  • O acinin tarifi yok:))

1|0
    0|0
  • Evet bor kere yedim oraya tekme, ama o acıyı anlatana varya o anda taşaklarım patladı sandım, açıyla kivranmaya basladigim.
    Bir kerede bisiklet sürerken pedaldan Ayağım kaydı ve direk aletiyle tasakları sıkıştırdı.
    Anlayacağınız iki defa atlattım o sıkıntıyı.

0|0
    0|0
  • of gebercek gibi ya :D

1|0
    0|0
  • Iki yil once bir kiz vurmustu nefesi mi kesti

1|0
    0|0
  • top geldi kaç kere :(

0|0
    0|0
  • askerde yemiştim. ona acı denmez zaten. tüm mecalin gidiyor güçsüz düşüyorsun. sonra da uykun geliyor :-)

0|0
    0|0
  • agzına s... crım o vuranın kım olursa olsun erkek kız fark etmez kı tasaklara tekme ne demek sen bılıyon mu hayatı yer be orası varımız yogumuz o bızım dırek ölüm sebebi daha yemedım yedırene elektrık dıregını yedırırım

0|0
    0|0
  • #Tekme değilde orjinal futbol topu geldi hala düşününce nefesim kesiliyor

0|0
    0|0
  • :D :D :D valla wurduktan sonra dayak yıyebılırsın

0|0
    0|0
    • direk kaçarm

• yakalar ben sana söyleyımm çok sağlam wurman lazımda cocugun geleceğiyle oynama

• zaten nerde oldğmu biliyo bulur biliyom

• Tekme yemedim ama çok top gelmiştir billurlara fena acıyo sakın vurma

0|0
    0|0
  • Ohaaaaaaa hiç başıma gelmedi ama bu sitede hayvanlar da var hakkını yeme şimdi :))

0|0
    0|0
  • Dizinle dassaklarina geçir bana çok kız vurdu direk yerde :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 5

• vurmuştum ama pişman oldum çok kötü acı çekiyor gibi görünüyordu patlıcana döndü iki büklum kalmıştı :D

1|1
    0|0
  • Kiyamam ben ayy

1|0
    0|0
  • vurdum küçükken. gıcık etmişti

1|0
    0|0
  • Hayır hiç vurmadım

0|0
    0|0
  • Vurdum hiç pişman değilim yine olsa yine acımam vururum. Nedeni ise beni sokak ortasında tekme tokat dövmesi sonucu boş anına denk getirir diz atmıştım

1|0
    0|0
    • oh iyi yapmışsın :D

• :) :) hakettii halada intikam almayı düşünüyorum ondan

Yükleniyor...