Doğum kontrol hapları ne kadar güvenilir?

Doğum kontrol hapları ne kadar güvenilir?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Doğum kont. 2 amacı vardır
    1) doğumu engellemek.
    2) regl geciktirmek. denedim içtiğim gün regl olmadım ama sakıncalı kadın için çok kullanınca kısırlığa kadar yolu var.

0|0
    0|0
    • hemen bırakmalıyız o zaman

• tamam kolay gelsin.

• sağol

Kızlar Ne Diyor 5

• Benim annemde kullanmış. Faydasını görmüş. Cildini toparlamış sivilceleri geçirmiş ilaçlar. Adet döngüsünü düzene sokmuş. 43 yaşında ve hala yumurtluyor. Bir sorun yaşamadı. Ne zararı var bilmiyorum ama anlatsa birisi fena olmaz. Bende araştırsam fena olmaz :D

0|0
    0|0
    • annen sana söyledi mi? ilginç :) Bilmiyorum bende hatta adeti düzene sokuyormuş diye bile duymuştum

• Benim yerimde mi olmak ister tüm kızlar? :D Bilemem o kadarını ama teşekkürler :D

• bilmiyorum eşimin teyzesi doktor. zaten ona gidip anlatıyor.

• Hangi anlamda kullanıdığına bağlı bende kist vardı doktor doğum kontrol hapını önerdi kullandım 3 ay boyunca düzenli olarak kullandım ama kistimde hiç bir değişme olmadı

0|0
    0|0
  • sadece yüzde doksandokuz.. yüzde birlik bir hata payı herzaman var

0|0
    0|0
  • %99.

0|0
    0|0
  • %95 diyelim...

0|0
    0|0
    • siz kullandınız mı?

• hayır doğum haplarıyla daha fazla hamılelıkten korunmanın en etkili yolu sprialdir bunu unutmayın... en etkilisi odurr... hadi olurda milyonda bir denk gelip hamile kalırsa bakın %99.9 diyorum... Allah verırde hamile kalırsa eşin hissettigin an doktora gidip spriali cıkarttırırsa düşük felan olmaz gebelik devam eder... ama hamileligi 3-4 ayda fark ederse ve sprial çıkmamış olursa düşük olur ya da sprial çıkarken düşer çocuk... sprial çıkmazsada çocuga yapısıp engelli çocuk dogmasına sebep olabılırr...

• eşim en son işte doğum kontrol hapını kullanalım dedi işte. bugün almış. bir soruyum dedim

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...