Lütfen yardım eder misiniz kızlıkla bir alakası olabilir mi korkuyorum?

Abaza vs. Tarzı yorumlar yapmak için gelmeyin lütfen, bakireyim. Boşalmak için duşta su başlığını çıkartıp klitorise tutuyordum yanlışlıkla vajinama denk geldi bir anlık hemen çektim tabi ama et parçası gibi bişey geldi elime, kırmızı değilde ama bir kahverengilik vardı üstünde, kanama olmadı ama böyle deniz anasına benziyodu dokusu, lütfen bilenler yorum yapsın bu ne olabilir ve kızlığım bozulmuş mudur?

0|1
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bundan yaklaşık bir hafta kadar önce adetin bitti ise , bu sadece rahim duvarının atılan parçasıdır ve her zaman o dönem içinde atılmayabilir, bir sebeple gecikebilir ya da zar nedeni ile açık olan kısımdan geçmeyecek kadar büyüktür. Su , bunu çözündürerek geçecek hale indirgediğinde zaten otomatik olarak aşağı kayar ve atılır.

Durum normal, sakatlık falan yok , aslında çoğu kızın farkında olmadan attığı bir bölümdür ve her ay yaşanır ancak 2 ayda 1 daha fazla kanama ve daha fazla atım olur.

Kısacası yöntemin bir zararı yok , olmaz da..

1|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 14

Kızlar Ne Diyor 5

• Sen lezbiyensin neden buna bu kadar takıldın ki? hem kızlık zarı öyle kolay kolay bozulmaz merak etme cem sana en doğru bilgiyi vermiş :)

0|0
    0|0
  • sorun yok korkma :)

0|0
    0|0
  • yok canım kızlık kanaması pembe renktedir zar ele gelmez , regl kalıntısıdır o. Ayrıca o profil fotonuda değişmeni öneririm suistimal ederler.

0|0
    0|0
  • canım o boşalama sıvısı olmasın esnek sümük gbı bıse deılmı?

0|0
    0|0
    • Yok sıvı değil et parçası gibi bişeydi

• kahverengi demıssın pardon ozmn o adet pisliğidir bndede oluyor bazen parça parça gelıor kanama, bazen sıvı şeklınde;)

• Sağol rahatlattıın :)

• adet öncesi gelen akıntı gibi geldi bana. Kızlık kanı pemcemsi oluyormuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...