Sanal seks yaptığını öğrenseniz tepkiniz ne olurdu?

Diyelim ki bir kız arkadaşınız var...Bakire Ve gerçekten düzgün iyi bir insan.Daha sonra kız arkadasınızın önceki erkek arkadaşıyla bi kaç kez telefonda sanal sex yaptığını öğrendiniz.Tepkiniz ne olurdu ?

0|0
422

En İyi Erkek Görüşü

• önceki erkek arkadaşıyla ne zaman yapıyor bu işi?

yenisi varken yapmışsa durum vahim

ama önceden yapmışsa onu farklı değerlendiririm. Geçmişte ilişkisi varken yaşadığı bişey.

Muhtemelen beraber gezdiler oynaştılar belki ötesi de var. Aşık isem sormam heralde..Sadece dürüstlüğüne bakarım.

Bunu kabullenmek tamamen kişiye göre değişir. Adam ben kimseyle böyle bişey yapmadım bana bu yönden denk birini arıyorum derse anlayışla karşılanmalı.

İnsanlar neler yapıyor bekarken. Hele erkekler de durum daha da kötü. Adam bakir değil ama kız bakire olacak diyor. Haksızlık değil mi bu?

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• aslında bu senin aradığın cevap türkiyenin acı gerçeği... maalesef herkez istediğini yapar ama

iş ciddiye gelince eline erkek sinek bile konmamış arar..

neyse senin sorunu ncevabına gelelim.. bence mantıklı düşünen birisi ise normal karşılamalı bence..

0|0
    0|0
  • Bu lokantada yemeği yemeyip koklamak gibi birşey. Lokantada yemek yerseniz para verirsiniz ama yemeğin buharını koklarsanız sizden hiçbir ücret talep edilmez değilmi? Benim sevgilim benden önce başka biriyle yattıysa bunu kafamın biryerine yazarım ama sanal sex çok önemli gelmiyor bana.

0|0
    0|0
  • Gerçekte yapılmaya bir adım daha yaklaştıran birşey olmakla beraber ,nefsini korumak için gerçeğini yapmamak hatadan dönmek ve kendine doyurmak için iyi bir yöntemde olabilir.

Dikkat etmek lazım.. Ben kızardım.. Öyle bir hatası varsa duymak istemezdim... Çünkü bende yaptım zamanında...Şimdi boş geliyor.

0|0
    0|0
  • Şimdi böyle dese şöyle ddemese şöyle yapsa böyle yapmasa gibi anlatımlar üzerinden şöyele olur böyle olur böyle yaparım şöyle yapmam cevapları çok havada cevaplar aslında hiçbirkimsenin sanal ortamda nasılsa kim bilecek diye libidosunu biraz yükseldiğibir zamanda fantazisini yaptığı masturbasyonu anlatacağını zannetmiyorum.Yaşanan şeyler bir süreçtir bu süreç içerisinde kişlerin arsındaki durmlar belirler ilşkilerini.

0|0
    0|0
  • ruhu o...pu olanın bedeni bakire olsa kaç yazar

1|2
    0|1
  • bi düşünsene senin tepkin ne oldurdu ? illaki hoş olmaz yani :/

0|0
    0|0
  • benim başıma geldi yolun açık olsun dedim hadi bana eyw... çünkü bunu yapan başkalarıylada yapmaya devam eeder...

0|0
    0|0
  • onun bütün arzuların yerine getirerek gerçek bir sexin nası yapıldığını sert bir şekilde sex yaparak gösteririm gerçek sexin sanaldan daha olduğunu anlayınca vazgeçer diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • neden sevgilisyle değilde neden eski arkadşıyla yapıyor bunu söyler miisn peki ?

ayrıca telefonda seks bence güzel, öyle abartılacak bişey değil...

0|0
    0|0
    • ya hayır eskıden gecmıste yaptıgı bırsey dıyorum.yanı gecmısınde eskı erkek arkadasıyla yaptıgını ogrensen mayetınde.

• valla güven sarsılı dahada güvenemez, ama ben olsam şöyle düşünürüm telefon seks yapmayanmı var derim fazla üstelemem..

• Ya şimdi hiç bişey yapmadım dese , aksini ıspatlayabilecekmisiniz hayır.O yüzden dürüst davranması hem güvenimi kazanmasını sağlar hemde bunu sorun etmem.

0|0
    0|0
  • Sen sanal sex'e devam et der ve kapıyı kapatırım...

1|0
    0|0
  • benlede yapmasını isterdim :DDD

0|0
    0|0
  • bu kız mı düzgün insan

gerçegini yapar yollarım kız bozuk kim ne derse desin

0|0
    0|0
  • direk ilişkimi sonlandırırım

0|0
    0|0
  • ilişkimi sonlandırırdım ne malum başka şeyler yapmadığı

0|0
    0|0
  • yollu yerim

0|0
    0|0
  • benlede yap derim

0|0
    0|0
  • Bişey demem

0|0
    0|0
  • insan ister istmez kötü düşünür

0|0
    0|0
  • sanalı gerçeğe çeviririm

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 4

• Sen söyleme boşver , % 80 kötü düşünür hakkında ...

0|1
    0|0
  • sonuçta o zmanlar seviyormuş kendıne hakim olamamış yapmış normal bir durum uzakta olan sevgılıler yapıyordur.. onla bunla yatıp dürüstüm yapıyorum söylüyorum diyen kaşardan kat kat iyidir.

0|0
    0|0
  • Bir şey düşünmem yani olmuş bitmiş.

0|0
    0|0
  • bakire olmasın önemli değil diyenlerinde foyası çıktı ortaya sanaldan konuışmaya bile tahammülleri yok

bu soruda herkese ders olsun

0|0
    0|0
    • katılıyorum.

• Evet burdad görüldüğü üzere herkesin amacıda belli oluyor yani bu sitede üye olduğunu bu tür soru ve cevaplar şeklinde bir paylaşımlarda bulunduğunu bilseler dahi akıllarından neler geçer acaba değilmi.Hiç kimsede yalnız kalmamıştır bu dünyada.

Yükleniyor...