Anal bölgemde genişleme var :S hangi doktora gitmem lazım çok utanıyorum yardım !?

Daha önce yaptığım anal ilşkilerden dolayı anal bölgemde bir genişkeme hisediyorum piskolojikmi bilmiyorum ama takmış durumdayım şu an :S şimdlik kötü bir etkisi olması ama his olarak öyle hisediyorum :S ve bunu hangi doktora antalatabilceğimi bilmiyorum sanırım en çok kızların başına gelmiştir anal muayene için hangi doktora gitmek lazım ve hangisi bakar çok uatnıyorum nasıl muayene ediyorlar :S

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

• Daraltma ameliyatları var.

0|0
    0|0
    • aaa cddimisin şu an kafamda bir ışık yaktın nerden duydun ve yaptıranmı var nasıl biliyorsun?

• Hayır yaptırmadım

• kadın doğummu bakıyor normalde buna?

Kızlar Ne Diyor 7

• Kaslar gevsiyor sehir efsanesi falan degil o doktora git tabi bir sure de ara ver bildigim kadariyla kaslar kendini toparlayamiyor bir sure sonra

0|0
    0|0
    • ciddimisin çok teşekkür ederim gidicemde hangi bölüm sence :S ve derdimi nasıl analtıcam çok utanıyorum

• Genel cerrahi bakıyor, utanma doktorlar alışkın elle muayene olur evet

0|0
    0|0
    • uff yaa ellemi olur kesin :S peki zor bişeymi hiç yaptırandan duydunmu acaba :S

• günde bir yapsam varya şu an dağılmıştım ne yaptın sen :D :D gerçekten o sıklıkta yapan varmıdır acaba?

• Bilmiyorum neyse sen yapma

• Diktirmeseydin genislemeseydi kansk

0|0
    0|0
    • uff yaa yüzüme vurun hep zaten :S kızlar derdimi paylaşır dedim ama pek..

• Genel cerrahi bakiyor sonra yönlendiriyor.

0|0
    0|0
    • hmm öylemi nereye yönlendirmesi gerekir normalde?

• ne bilim bir erekeğe o halimi gösterirsem utanırım diye

• Sen bilirsin

• üroloji bölümü bakıyor oraya başvurabilirsiniz. eğer bölüm yoksa acil doktoruna söyleyin o sizi yönlendirir.
    naptın be hacı kaçırmalara bile neden oluyor anüsten

0|0
    0|0
    • yaa bir rahatsızlığım yok şuanda ama korkuyorum ve nasıl anlatsam genişlemiş hissi var hep o bölgemde :S git dermisin sende? ben gideyim şimdiden bir dedim

• kızlarda yapıyo arkdan :)

• yapmak isteyen yapsın benim tasnif ettiğim bir durum değil. ben sağlığıma bakarım :)

• Analojiye gitcen

0|1
    0|0
    • gerçekten öyle bir bölümmü var yoksa dalgamı geçiyorsun

• genel cerrahiye git seni yönlendirir o

0|0
    0|0
    • uff yaa eminsin değilmi :S kadın doğuma veya üroloji bakmazmı?

• sanmam. en doyuramadığın yerde sok straponu koza :D

• hahah cesaretin varsa gel sen sok zor biraz o :) yaa aslında böyle bişey nasıl aklıma geldi biliyormusun bazen bana o benzerini diyo artık ben yetmiyorum sana erkek bulcam falan kahkayaı basıyo ama şaka anlamında yani :D

Erkekler Ne Diyor 8

• Yaparken utanmıyorsun; ama doktora giderken utanıyorsun.

2|2
    0|0
  • yakında altınada zıcarsın kanks gecmıs olsun

2|0
    0|0
  • 3 ay rahat dur geçer
    sulu beslen kuru s. çma sıkıntı kalkar

0|0
    0|0
  • bundan sonra önünü kullan

0|0
    0|0
  • İlişkiye girerken utanmiyorsunda bide doktordan utaniyorsun bide doktara ver ne olacak

1|0
    0|0
  • ileride altına etmezsen iyidir
    uslu dur biraz

0|0
    0|0
    • şehir efsanesi gibi geliyo bana biraz gerçekten var mı altına yapan?

• Genel cerrahi gardaş.

0|0
    0|0
  • Gerek yok böyle bir şeye olay psikolojik sonuçta bundan dolayı fiziksel bir sorun yaşamıyorsun değil mi ?

0|0
    0|0
    • yok ama his olrak oramı sanki genişletmişler diye düşnüyorum S:

• git gide genişledi gibi benimki bir aydır ara verdim ama

• daha fazla genişlemez merak etme ama sana tavsiyem sakın ameliyat falan olma gereksiz yere girme bu risklere.

Yükleniyor...