Kocam niye ısrar ediyor?

bir ay önce evlendik ama hala ilşkiye girmedikk.. çünkü eşimin anneannesi vefat ettii doğal olarak ordayızz 1 aydan beri cenaze evinde odaya girdiğim an hadi yapalım diyor yani sonuçta ses duyulur vs olmaz diorum kötüyüm diooo ben mi fazlaaa tedbirli davranıorum yoksa istediği normal mi sizce yapayım mı akıl versenizzz yani daha 1 ay kalıcaz ordaa

0|0
9|44

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi evde olmaz gerçekten, bir tek sizde kalmıyorsunuzdur, kalabalıktır zaten diye tahmin ediyorum.
    İki yolu var, ilki cinsel birleşme olmadan sevişin ve onu rahatlat, orgazm yaşasın adam :) çünkü cinsel birleşmede ne olacağını şu an sizde bilemezsiniz, hem sesiniz, hemde senin sesin çıkabilir, bunu öngöremezsiniz ilk seferden. İkinci yol ise alışveriş yapmaya, biraz gezinip kafa dağıtmaya diye çıkın evden, bir otele gidin ve birkaç saat geçirin.

Ama her halukarda böyle stresli tutma adamı...

1|1
    0|0
    • yani ortadan kaybolursak evdekiler anlarlar die korkuoruz... ayıp die çıkamıoruzzz

• İyi edersin ;)

• Teşekkürler EİC için ;)

Erkekler Ne Diyor 43

• Orada yapmamanızı tavsiye ediyorum. Çünkü olur da öğrenirlerse kesinlikle senden bilirler ve o ailenin sana bakış açısı tamamiyle değişir, bir daha zor toparlarsın arayı.

1|0
    0|0
  • Biraz anlayışsızmış. Dayanamayabilir; ama duyulduğu zaman hoş karşılanmaz. Bunu bilmesi lazım.

0|0
    0|0
  • 1 aydır ne anneanneymiş be duvara çivilerdim çoktan.

2|0
    0|0
    • ben de anlamadımmm kalıoruz hem kalmak istio hemde orda yapmak istioo şaka gibi

• başkasının evinde olmaz o iş gidin evinizde yapın
    evlendik diyorsun ilişki yok diyorsun çok garip

0|0
    0|0
  • Afedersiniz başınız sağolsun ama tutamadım güldüm bayağı :))

Cevaba gelince

Eşine hasta "regl" olduğunu söyle devamlı uydur bişeyler. Sonra gerekli açıklamayı yaparsın

0|0
    0|0
  • Sakın.. Bırak karıya gitsin.. Eğer birileri farkederse.. Kadın ne kadar abaza çıktı cenaze evinde bile dayanamayıp kocasını ayarttı.. Derler.. Gidin otelde felan yapın be kuzum..

0|0
    0|0
    • bu gidişle öyle olucak zatennn

• Tamam o konuda fikrimi biliyorsun.. Ne öyle tapınak şövalyeleri gibi iki ay evden çıkmayacak mısınız? O nasıl bir mantık.. Kocan biz biraz dolaşıp gelelim.. Gelen giden iyice içimiz kıyıldı felan filan bahane üretsin işte..

• tamam bakalım diyim bugünn bakalımm

• Kusura bakma kocanin okuzlugu hemde ilkiliski boyle oldu bittiye getirilirmi yaaa ve cenazen var 40 gun yas tutulur ne adamlar varya

0|1
    0|0
  • Adam yine iyi dayanmış. D

0|0
    0|0
  • Olurda cenaze evinde olması tuhaf geldi :)

0|0
    0|0
  • Sizin işiniz gücünüz yok mu? cenaze dediğin 1 hafta sürer 2 ay kalınır mı bir yerde, pek gereksiz gördüm bunu

0|0
    0|0
    • gelde annesine anlattt bizdde rahatlayalım ne dersinn

• kendisi öğretmenn arkadaşımm 28 yaşında bende yeni üniteden mezun oldum 22 yaşındayım.. yani annesi çok sert bir kadın diktatör gibi yani çok sinirli korkusuna ben bile kedi gibi oluorummm beni bile korkuttu yani ondan adım atanmmıoruz bide annesi ölmüş doğal olarak hiçbişey diyemioruzz

• Güzel sindirmiş o zaman, Bol şans

• Sen herifi oldurmek isyiyon galiba:) bir gece millete caktirmadan otele gidin orda rahat rahat yaparsiniz.

0|0
    0|0
  • Fantazi gibi bu :D

0|0
    0|0
  • istemesi normal ya o kadar süre beklemiş tam zamanı gelmiş vermiyosun olmaz ki. Ben olsam zorla yapardım

0|0
    0|0
    • zorla odayada bütün aile fertleri gelsin diosunn

• Ok bende kacacaktim saten

• Eklesene beni bu sekilde konusmak rahat olmuyo

• Tedirgin olmaktan rahat yapamazsınız. İlk ilişkiniz güzel olsun sabredin:)

0|0
    0|0
    • evde toplasak 20 kişi varr her adım insannnn anlıcann

• Anlarlarsa rezil olursunuz cenaze evinde yaptıklarına bak derler. Yakın bir ilçedeki otele gidin bence bikaç saat rahat rahat yapın.

• bakalım yani yanlış anlamazlar inşş.. çünkü kocamın durumlarından anlıolar yaniii.. ondan korkuorum birazz

• Ses cikar sessiz yapamazsin

0|0
    0|0
  • evinize gidin bir ara.. işimiz var halledip gelicez diyin, rahatlasın adam :D

0|0
    0|0
    • muğladayız evimizde ankaradaaa off napıcam bilmiorumm

• bir ay dile kolayda öncesinde nasıl oluomuşş yani beklsein diorum beklemiioo

• söylediğim şey en mantıklı çözüm bence :) 1-2 saat işimiz var diyip çıkın.. işinizi halledin gelin :D
      bekleyemio demekki yapcak bişi yok

• ilk yapacak çift siz değilsiniz bu ne büyüttün olayı arkadaş. vereyim mi vermeyeyim mi anketi yapanda ilk gördük sayende.

0|0
    0|0
  • Adam haklı yav. 1 ay olmuş ölenle ölmeye mi gittiniz? Çıkın evinize gidin olmuyorsa otele gidin. Benim başıma gelse ordakileri... :-D

0|0
    0|0
    • malesef gidemioruzzz

• Olmaz çok sinir oldum. Adam haklı

• alla alla napayım cenazede mi birlikte olayım ilk cinsel birlikteliğim olucak özel olsun ne o öleee.. korka korka biri görücek diee evde hayatta olmaz.. dışarıda pek fazla çıkamıoruz anca bir saatlikkk çünkü ev çok kalabalık gelen giden var boş durmuoo onlara yemek hazırlıosun vsss günler geçtii.. tabiki de kocam olucak insanda boş olduğu için istio tabikideee anlamıo

• Sende adamda hakli

0|0
    0|0
  • gec kalmıssınız baslayın artık

0|0
    0|0
  • iki günlüğüne kaçın canım bir yerlere

0|0
    0|0
  • 1 ay mı? 1 ay cenaze evinde kalınır mı?

1|0
    0|0
    • biz kaldıkk malesef kalmayada devam edioruzzz

• iyiymiş. tabi 1 hafta 10 gün kalınır anlarımda 1 ay ne ya.

• E yani hakkı adam istiyor yap artık :)

0|0
    0|0
  • bence artık müsait bir yerde yapın işinizi yoksa adamda ölcek :)

0|0
    0|0
    • düşün yanında soyunamıorum bile adamkötü oluyor napıcam bilmiorum

• otele gidin rahat rahat takılın

0|0
    0|0
  • Çok fena yanlış anlaşılır millet dedikodu peşinde zaten iyi konu olursunuz onlara

0|0
    0|0
    • oluruz tabikidee ondan bir aydan beri yapmıoruzz

• evet 30 gün ama biz bu gidişle bir ay daha kalıcazzz

• bilmiyorum ama ipler senin elinde gibi :D cenaze evinde de o iş.. ben olsam sonra kötü hissederdim

• Yapacan tabi, eşinde çok sabırlıymış

0|0
    0|0
  • 1 ay geçmiş o evde olmaz o iş ama oda istek normal

0|0
    0|0
  • Eşin sonuçta, yapın gitsin hayat devam ediyor

0|0
    0|0
  • anneannesi bir kere ölmüş biz her gün ölüyoruz desene :D

0|0
    0|0
    • kesinlikle ölee çünkü her gece sıkıştırmasına bıktım kendisi rezil olmucak ben olucammm.. yapıcamm evde bilmiorum acır die çığlık atarımmm

• Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 9

• otele gidin

0|0
    0|0
  • Hotele neden gitmiyorsunuz?

0|0
    0|0
  • belirli bir saatliğine otele gidin canım ne var bunda, ayrıca böyle devam edersen kocan başka yollara başvurabilir.

0|0
    0|0
    • hotele gidelim dedim yanlış anlarlar dediler sonuçta yeni evliyiz ilk akla gelincek o yaniii... derler yani biz ne derdindeyiz onlar ne derdindee alla alla ya herhalde evde yapıcam bu gidişleee

• Ya işimiz var diye çıkın bu alışveriş olur, ya da hastahaneye falan gidiyoruz diye belli bir saatliğine ayrılın evden, hiç yoktan rahat olursunuz

• tavsiyeleriniz dinlicem.. çok saol canımm

• Adam iyi bile dayaniyor baskasi olsa solugu ruhospuda almisti ya da bir guz döverdi:)

0|0
    0|0
  • Otele gidin

0|0
    0|0
  • oha nasıl duruyosun yapçaksın tabi evlenmişsiniz admaın istemesi çok normal evinize gitsenize len:D böyle pısırık adamla da hayat zor geçer

1|0
    0|0
  • kocan yoldan çıkmış

0|0
    0|0
  • 1 ay olmuş daha napıonz siz orda. ölenlemi ölmeye gttinz

3|1
    0|0
  • gerdek olayı sıkıntı rezil olursunuz ve kendini rahat hissedemezsin sakın kocanı dinleme

0|0
    0|0
    • öyle mi olur diosun.. daha kalıcz yanii ayıp istemiorummm...

• değil tabii canımmm.. ama evde olsun dioo çıkmak istemioo dışarııı çünkü yanlış anlarlar diooo

• ne anlayacaklar yahu hava almaya dolaşmaya diye çıkın. sesleri duysalar daha mı az ayıp olacak

Yükleniyor...