Biliyor musunuz ya da gittiniz mi bayanlar?

Kızlar kadın doğuma gidince "bekar ve bakire misin" sorusunu zankk diye ailenin falan yanında mı soruyorlar merak ediyorum ?

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• kadın doguma gidiyorsun ve bakire misin diye niye sorsunlar?

0|0
    0|0
    • Soruluyor ona gore muayene ediliyor. Degisiyor yani muayene sekli.

• doktor aileni yanında sitemez

• evt her zmn sorarız.

1|0
    0|0
  • Yok dolaylı olarak soruyorlar, soruları şu oluyor; kızım cinsi münasebet diyaloğunda bulunma girişimin oldumu yoksa henüz bir eylem yapmamış durumdamısın" ya zaten sen o hastaneye gittiğin için soru ve cevaplar sorulmuş olmuyomu! ailen diş muayenesi için gittiğinimi sanacak sanki...

0|0
    0|0
  • ailen içeri gelmez eğer böyle bir soru sıkıntı olacaksa...

0|0
    0|0
  • evet soruyolar çok önemli.ona göre muayene ediyorlar çünkü

0|0
    0|0
    • Ama merak ettigim sey ailenin yaninda mi soruyorlar yoksa tekken mi

• ailenle gidersen yanlarında sorarlar.çünkü ona göre alet kullanıyor doktor

• Peki tesekkur ederim

Kızlar Ne Diyor 8

• Muayena olmaya yalnız girersin ve vajinal muayene olacaksa eğer sana o zaman sorar doktor , ailenin yanında sormazlar merak etme ...

1|0
    0|0
  • soruyorlar ailen yanında olmasın tek girmelisin.

1|0
    0|0
  • ailenle girmiceksn canım.bakiremsn die sormuo da bekarmsn die soruo :D ben bekarm ama erkek arkm war diorm.D

1|0
    0|0
  • Muayene edileceği zaman soruyorlar evet kim olduğu önemli değil yanında. Bakire değilsen, bakireyim dediğinde muayene de ona göre olur öğrenilmesini istemiyorsan kimse zorla açıp bakmıyor.

0|0
    0|0
    • Bakire gibi muayene edildigimde , bakire olmadigim anlasilir mi peki. Sorun olur mu

• ? Bunu gerçekten soruyor musun? :) Güleyim mi ağlayayım mı bilemedim.?!?!

Ultrasound cihazından bakar haliyle de anlaşılmaz. Kimse yüzüne baktığında anlamaz, doktor zorla bu şekilde muayene yapmaz kaç yaşındasın? Doktora kendin git

• dr zaten seni belli bir yaşta görünce senden başkasını odaya almaz..

1|0
    0|0
  • bence zank diye sorulmaz

pathadana sorulur

Not: zankk ne yahh

0|0
    1|0
  • Gitmedim ve bilmiyorum.

0|0
    1|0
  • ailenin yanında falan soruyolar. ama muayene esnasında ailen dışarıda beklesin bence.

1|0
    0|0
Yükleniyor...