1 ağustosta evleniyorum? ama sorun bakire değilim?

6 yıl önce çok sevdiğim biri vardı onla ilşkiye girdimmm.. sonunda beni bırakıp gitti çok sorunlar yaşadımm..2 yıl geçtikten sonra karşıma evleniceğim insan çıktı deliler gibi birbirimizi sevioruzz işte 1 ağustosdada kısmetse evlenicezz.. kendisiyle 4 yıldan beri beraberz bu zamana kadar saçımın teline bile dokunmadı.. öyle biri benim bakire olduğumu biliyor ya ben nappıcamm yaaa kaç günden ağlamaktan kalkamıorumm napıcam ben söleyin arkadaşlar

Güncellemeler:
yani sizden yardım istiorum yani bana söleyen erkeklere bakkkk siz kaç kişiyle cinsellik yaşadınız acabaaa birisine çamur atarken önce dönüp kendinize bakın benim vicdanım rahat değil zatennn...
hepiniz namus bekçimisiniz hiçbir zaman cinsellik konuşmadık taki bir haftaddan beri ben herşeyi unutmuştummm öyle konuşmaya başlayınca kötü oldummm anladınız mıı

0|0
26|66

En İyi Erkek Görüşü

• Simdi hersey toz bembe gözüküyor. Ama bunu ona soleyince dengeler alt üst olacak. O kisi icin kiyamettir senin anlattigin konu. Seni yargilamiyorum. Sana hatalisin demiyorum. Senin hayatin. Ama ilerdecok buyuk sorun olucak senin teninde baska bir erkegin teninin kokudu var. Yaradilis itibariyle bu konuda erkekle kadin ayni degildir. Her ne kadar erkeklerde evlenmeden once baska kadinla yatmis olsada bu bayanin ki hibi degildir. Yaradan suphesiz herseyi harika ve kusursuz yaraymistir. Eger senin veya bazi kadinlarin dudundugu gibi erkekle bayan ayni olsaydi. Yaradan bizimde cinsel organimiza. Bir bakireligi simge eden birseyle yaratirdi. Sana diycegim samimi bir sekilde su sozler var. Ilerde cok buyuk sorun olur. Evlendikten sobra hersey değişiyor suanki gibi toz bembe olmuyor. ilerde birgun bir tartismada kaldirip sana ben seni babanin evinden kadin aldim. Senin ilk sahibin ben degilim derse bu senin icin ölüm den beter. Demez diye bisey yok. Insan oglu bu. Hep inandigimiz guvenfigimiz daglara kar yagdi zaten. Ilk sevdigin kisiyede inandigin guvendigin sevdigin ivin kadinligini verdin ama şu an yaninda yok ve baska birisini sevdigini soluyosun. Sana uzulerek tavsiyem yol yakinken don. Sonra cook pisman olucaksin

0|2
    0|0
    • ya napayım nikahtan mı kaçayımmm

• Ne demek hatalısın demiyosun basbaya hatali kız yazıklar olsun evlenmeden yapmış bir de hatalı değil öyle mi?

Erkekler Ne Diyor 65

• Allah'ım sen beni böylesi bir şeyle imtihan etme...
    erkeğe nasıl bir şey yaptığının farkında mısın... empati dahi yapmak istemedim...

3|2
    3|0
    • arkadaşım eksi verenlere kıl oluyorum... neden ya hu kim veriyor şu eksiyi... düşünceme saygı duy.. artı da verme eksi de verme...

• bana burada delikanlılık taslama yani bende kendimi biliorum sonulçta ilk ilşki yaşadığım insanla sözlüydükkkk... ondan yaşadım zatennnn sonra bırakıldımm ailevi sorunlar yüzündenn yani kendisi uğraştıı ama aileler istemediii... anladın onla evleniodummmm.. ama kısmet değilmişş ve karşıma evleniceğim insan çıktı ben şimdi namussuz mu oluorum peki sen ne oluosunnnn

• bayan mesellenle ilgilenmiyorum... yorumlarımı da silemiyorum... siz kendi aranızda halledin... bana lda laaf atma... karışmıyorum...

• bir anlık zevk için veriyorsunuz ya da sevgiliniz ısrar ediyor veriyorsunuz ondan sonra pişmanlık. Hayır yani tam ilişki olmadanda gayet zevk alınıyor yani ne gerek var hiç bir şeyin garantisi yok ki adam evlenecekse bile ölebilir evlenemeden. Ona söyle diyecem ama büyük ihtimal tersleyecek ve ayrılacak yazık olacak 4 seneye artık diktiricen mi napcaksın bilemem.

2|0
    0|0
  • Çok zor bir durum, işler evlenelimmi? sorusuyla birlikte çözülmeliydi , evlenelim ama bir engelim var ben geçmişte bir hata yaptım onun acısını çekiyorum durum bu beni bu şekilde kabul edersen evlenelim etmiyorum dersen seni anlarım senin eşim olmanı çok istiyorum ve seni çok seviyorum , demeliydin o anda ya olurdu ya olmazdı ama % 90 bunu söylediğin ve onu sevdiğin için seni seviyor ve bu şekilde kabul ediyorum diyebilirdi , şimdi tilkinin s*ikiştiği zamanda bunu söyleme cesareti bulamıyorsun tabi hazırlıklar yapıldı herşey bitti söylerim beni terkeder diye düşünüyorsun o artık ona kaldı , aşkım seni çok seviyorum diye söze başlayıp yukarıdaki yazdıklarımı söyleyebilirsin % 50 ye düştü şansın , evlendikten sonra söylediğinde ise kendini kandırılmış aldatılmış ve perişan hissedecek o zaman şansın % 10 evlendim bitti diye düşünme söylediğin an o aldatılmışlık duygusu var ya hiçte engel olamayacak boşanmak için dava açabilir , çünkü sen onu kandırdın bilmesi şart olan bir durumu söylemedin , çık işin içinden bakalım annene babana ne diyeceksin?

1|0
    0|0
  • Önüne geçeni s. kme hayali kuran erkekler burada namus dersi veriyor..

Sevgilini al karşına konuş..
    Bir hata yaptım ama seni seviyorum de..

Adamsa eğer bırakmaz seni. Ama değilse s*ktir olup gitsin..

4|1
    0|1
    • vayy be delikanlıymışşşsın takdir ettim çok sapoll

• Sen bu aşamaya gelip burada ne yapcam diye soruyorsan büyük bir sorun var ama burdakiler sana yardımcı olamaz evlenicegin kişi ile konuş seni seviyorsa bu onun için sorun olmaz ama başka şeylerde varsa ozman aile baskısı gibi şeyleride dayanması lazım ozmanda durumu ögrenirse ailesi.

2|0
    0|0
  • kusura bakma ama adam 4 yıldır saçının teline dokunmadıysa karşılığında da bakire olmanı beklemesinde çok haklı. düğünden önce söle desem bile artık iş işten geçmiş. bu kadar zaman söylemediğin için artık hiç bir şeye inanmaz.
    mecburen yalan konuşacaksın

1|0
    0|0
  • Bütün yorumlari okudum. Diktir diyenleri adetim son günü yap diyenleri karanlikta yap diyenleri! Allah sizin belanizi verskn l*n o. rospular! Yazik l*n o adama yazikkkk elini surmemis kıza o adam hicbir sey yaşamamis ki sana da sürmemis seni de öyle sanmis! Yaşamış bir erkek zaten durduramaz kendini bu kadar yıl!

Sana yapacagin şeyi söylüyorum! Insansan eger bunu yaparsin o adama acikca herseyi söyle. Ilerde aklina getirip seni yargılamadan kabul edecekse evlenin yoksa bu iliski biter zaten! Kizlar o kadar pislik oldunuz ki artik kimseye güvenemez olduk her kiza ayni yaklasmaya başladık erkekleri yoldan cikaran sizin bu zihniyetleriniz zaten!

Zamanında yedogin hurmalar şimdi yavrum dirmalar derler ya. Diger kizlara ders olsun işte. Bunca yillik ilişki bitecek o adam seni nah kabul eder. Yazik o kadsr sinirlendim ki adama yazik şeytan sizi gorse imana gelir yemin ederim. Melekler ne kadar haklıymış Allaha sorarken dunyada fesat cikaracak yalan soyleyecek kan dokecek insanlar mi yaratacakson diyerek. Iste bu yüzden cehenneme ilk atılacaklar da kadınlar!

Lanet olsun bu zihniyette olanlara! Allah benden uzak tutsun sizin gibileri!

0|0
    0|0
  • kandıracak kadar karaktersiz olma sakın anlat kabul ederse eder etmezse yapacak bir şey yok hatanın bedelini ödersin yinede bir gerçek var seni kabul etse de ileride sorun çıka bilir en iyisi kabul etmezse ilişkiye girdiğin kişiye dön seni kabul edecek çok zor insan çıkar bu dakika dan sonra dilerim her şey gönlünce olur

0|0
    1|0
  • Sen olmaz demene rağmen adam enin peşinden koşmuş bir şekilde seni aşık etmiş.. Buradaki insanların ne kadar doğru olduğu ile ilgili kendilerini yargılamalarını istiyorsun ama buradakilere de fikir sorma çelişkisindesin.. İş bu noktaya gelmeden çok önce bakire olmadığını söylemen gerekirdi.. Sırf seviyorum diye de bir erkekle ilişkiye girmiş olman yaptığının doğrulunu tescil etmez.. Sen adamı dört senedir kandırıyorsun ve bu ilişkinin sağlam adımlarla yürüyeceğine mi inanıyorsun? Duvarı nem insanı gam ilişkiyi yalan öldürür.. Başta söylemiş olsan adam bunu bile bile dert etmeden seninle bu noktaya gelebilirdi.. Şimdi bu konuyu dert etmese bile dört yılın kandırılmışlığını kafaya takabilir.. Hakkında hayırlısı olsun..

1|0
    0|0
  • yalancının mumu yatsıya kadar

1|0
    0|0
  • Durumu anlatma şansın yok mu?

0|0
    0|0
  • Gebersen üzülmem. Bıktım sizin gibi yavşaklardan. Yalancı düzenbazlar. Adam evlilik teklif ederken aklın ne b*k yiyordu?

1|0
    3|0
    • boku sana atarım aklın karışırr pislik herif düzgün konuş adi itttt

• bakk senin yollu dediklerin önüne gelen her erkekle yatan kalkandırr bana bunu diyemezsinn ilk ilşkimdi çok sevdim ben onu kaybetmemek için yakınlaştım anladınn sözlüydük aileler biliodu ondan oldu kesin die baktık anladınn.. benim hayatıma 2 erkek girdi birincisiyle olmadı ama 2 siyle oluoo kendisi çok düzgün biri bende düzgün durduğum için herif beni sevdi anladınnn bana yaklaşmaya kalkmadı her kız böle bir erkek ister faydalanmasını siz billrsiniz sonrada burada böle konuşursunuz benim tepemin tasını attırma bencee

• Hala yanlışını savunuyorsun hem bana küfrediyor hem de yanlışın için tövbe etmiyorsun. Tövbe etsen durumun daha da değişir ve kişiler iyi niyetini görmeye başlar.

• yapacak bişey yok bir de erkeğin yerine koy kendini... buradakilere namus bekçileri siz neler neler yapıyosunuz diyorsun ama bunları boşver bak seninki yapmamış demek her erkek öyle değilmiş dimi? açık açık söyle adam 4 yıldan beri dokunmamışsa sana demek bu konu cidden önemli onun için, yani aldatamayacağına göre şimdiden konuyu açmanda fayda var

0|0
    0|0
  • en başta (ilk yıl) söylemen gerekeni en sona saklamışsın. seni ne kadar sevdiğine bağlı bir durum. adam şok olacaktır. ama dediğim gibi seni ne kadar sevdiğine bağlı bir durum. ben bakir bir erkeğim bana böyle bişey olsa benden bu kadar büyük bişeyi yalan söyleyen birine güvenmezdim ama hiçbişey söylemediysen bu konuda sorun olmayabilir. ama ben bakireyim diyip sonra değilim demek arasında dağlar kadar fark var. yalanlar üzerine evlilik kurmak tehlikelidir.

1|0
    0|0
  • eskiden yediğin hurmalar şimdi g0tunu tırmalar

2|0
    0|0
  • Keşke evleneceğin kişiye önceden deseydin ve evlenmeden önce de bence seni gerçekten seviyorsa hayal kırıklığına ugrasada alır

0|0
    0|0
  • kusura bakma erkek gibi konuşacağım keşke adam gibi birini sevseydin olan olmuş. Geçmişe takılıp üzme kendini bu durumuda kimseye söyleme sadece o erkekten uzak dur evlenme. Senin bakire olmadığını öğrenirse çok daha kötü olabilir

0|0
    0|0
  • Umarım erkeğin senden soğumaya başlamaz. Baştan neden söylemedin. Çok büyük hata yaptın. Şimdi ona söylemelisin.

0|0
    1|0
  • Bacım ablacım herneyse işte , yalancının mumu yatsıya kadar , açık açık otur konuş , doğru yoldan şaşma eşin olacak kişi seni gerçekten seviyorsa bunu dert etmeyecektir.
    Onu kandırmaya çalışma sakın sahte kızlık zarı gibi şeylerle...

1|0
    0|0
  • Evlenmeden bir şey yaşamayın diye millet kıçının keyfi olsun diye demiyor ama şöyle bir şey var bir doktora çık zar felan dikilebilir belki

0|0
    0|0
  • O gün gelmeden gerçeği söylemelisin ki daha fazla bunalım yaşamayasın. Son dakika söylersen, işin içinden çıkamazsın.

1|0
    0|0
  • Baskasına ver... evlencegin cocuga opturme bile. Esas adilik o.

1|2
    0|0
  • Senin gibi bir kadın iki ay önce öldürüldü. Haberlerde okuduk, sitede tartışıldı. Sence de çok geç değil mi? Belki de önemsemeyecek ama neden söylemezsiniz? Yapacak hiç bir şey yok. Diktirsen bile o tarihte ilişkşye giremezsin. Söylemek zorundasın.

1|0
    0|0
  • Bu saate kadar söylemediğin hata, bari 5 gün kala söyle.

0|0
    0|0
  • Zamanında yediğin hurmalar, döner kıçını tırmalar. Haketmişsin, beter ol. İnşallah terk eder seni.

0|0
    2|0
  • Sana yalilanin aynisini o cok sevdigin kisiye yapacaksin onun hayallerini yikacaksin sana olan sevgisi nefrete donusecek sunu unutma yalanlar uzerine aska mutluluk kuramassin yol yakinken soyle kabul ederse gizunde degerini korursun yoksa cok kotu seyler olabilir bence.

0|0
    0|0
  • Kızlık zarını diktir diye akıl verenler sizinde yatacak yeriniz yok bu vicdanen çok rahatsız edici bir durum iyi niyetli olunmak başka aptal yerine konmak başka...

1|0
    1|0
  • bir dotor ayarla gidin adamla doktor esnek zar var desin kurtul

0|0
    0|0
  • git diktir kıızım sanki çok zorr alla alla malmısın nesin tıp gelişti artık erkekleri kandırmak çok kolay ;)

1|0
    0|0
  • Hazırlıklı ol gerdek gecesi kıçına tekmeyi yiyeceksin tipik bir palero durumu bu tıptaki ismi.

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    35

Kızlar Ne Diyor 26

• Anlatmaya çalıştığım şey tamda bu !
    bütün kızlarımız maalesef anlık zevklere hizmet ediyor. Bak yumurta geldi canım kıvran dur. Her sevdiğinle birlikte olacaksan evlilik, aşk , sevgi gibi terimlerin yanından geçip harflerinin bile yanyana getirme. Çünkü bahsettiklerim bu kadar aşağılık şeyler değil, söyleyecek söz bulamıyorum.
    Zamanında yediğin hurmalar canım ah o hurmalar... !!

0|0
    2|0
    • ya allah aşkına ya 6 sene önceee beni evlilik vaadleriyle kandırdı evlenicem dedi yani her aşık olan insan sevdiği insanı kaybetmemek için böle fedakarlık yapabilirr önce bunu bilin yaptığım şey doğru değilll tabikide bunun vicdan azabını fazlasıyla yaşıorumm.. kendisi eski aşkımıda bilio çünkü ben orda acı çekerken beni sevdi aşık oldu anlatabildim mi ben aşk acısı çekerken o yanımdaydı benim ama bahsedemedim anneme bahsedemedimm ki ona bahsedeyimmm.. işte sonunda sölücem ister alır ister almazz

• Bu senn sorunun bak başının çaerisine? Ahkam kesen sensin asıl. Bunca insan yanlış düşünüyor ha? Sadece sen doğrusun.
      Haklısın evet. Böyle düşünmeye devam et o zaman, i geceler..

• evet yanlış düşünüolar burada konuşmak kolay... burada o... diyen var her hakartei söleyen varr burdaki laflara inancak olsam o zaman yaşamayımm bennnn demiii sadece ne yapmam gerektiğini söledim evleniceğim insnın düzgün olup benim olmamam burdaki kimseyi bağlamıo konuşturmamdaaa. sadece ne yapıcağımı sordumm... sapıttı benceee konuyu sinirde etme insanıı

• iyide nasıl yardım edelim acaba?

0|0
    0|0
  • Merhaba, yargılamıyorum sizi bu haddimde değil, daha öncesinde bu konu hiç açılmadı mı?

0|0
    0|0
    • açılmadı aramızda cinsellikle ilgili bişey konuşmadıkkk taki 1 hafta önceye kadarrr..

• "Konusu açılmadığından söyleme olanağım da olmadı, benim daha önceki yaşamımda özel paylaşımlarım oldu, hayal kırıklığına uğramanı asla istemiyorum, seni kandırma gibi çirkin bir düşünceyi aklımdan dahi geçirmedim, hayalini kurduğun izlenimi uyandır isem affını istiyorum, burada "bana kabul verip vermeme hakkı ve takdiri" tamamen sana aittir, şu dakikadan sonra geleceğimizi sadece senin seçimin belirleyecek..."

• ya canım sen nıye bunca yıl bekledın baştan soyleseydın umarım kotu bişey olmaz ama çocuk çok bozulur, barı ameliyet ol diyecem onun içinde zamanın azaldı. insan bu kadar zaman sonra mı düşünur bunu

1|0
    0|0
  • 4 sene boyunca bunu nasıl sakladın canım? o kadar süreçte cinsel konuların geçmemesi de düşündürücü biraz.

0|0
    0|0
    • geçmediii yahuu.. konuşmadık bileee ama işte son gün kaldı konuşmaya başladık ondan bu kadar dert ediorumm

• Bilemiyorum pek normal gelmedi zaten bana bazı şeyler son anlara bırakılması yanlış oluyor , dürüst olun gerçeği söyleyin , kandırma aldatıcı hareketlerde başınıza dert açabilir iki taraftada.

• Bunca yıl saklamissin öyle biri duyduğu an bırakır seni şimdi son anda mı söyleyeceksin düğün tarihiniz bile belli böyle haltlari yiyip masulari kandiriyosunuz

1|1
    0|0
    • yaaa öff hepiniz namuslusunuz canımm ya vallah gözlerim dolduuu.. yerken sana sormadımm yedikten sonra soruorum var mııı

• sen olmayan beyninle boş lakırtı yapma tamam mıı sen benim karşımda desen bu lafları varya senin ağzını burnunu yer değiştirmiştim hatta senin varya cenazeni kaldırmışlardı morgaaaa.. bana en son dicek lafı dedin senden daha namusluyum ben anladın mıı adam gibi durmuşum ki geldi delikanlı terbiyeli namazında niyazında herifff benle evlenicek anladınn kafan iyi olsun senin bedenin temiz olsa ne yazar ruhun pis olduktan sonraaaa

• Seviyeni belli ettin agzim burnum yer degistirmis ya :D evlenebilecek misiin seni kabul edecek mi evlendigin gün söylesen seni boşayacak mı görürsün

• Baştan anlatsaydın ya.. Saklaman hata.

0|1
    0|0
  • zamanında olan olmuş yapmıssın bir hata. ona bunu söylersen kaldıramaz en ufak bir tartışmada yüzüne vurur ilk başta kabul etse bile. hayat sizin için çekilmez olmaya başlar. o yüzden ya evlenmeyeceksin ya da diktir ne diyeyim

0|0
    0|0
  • 12 yasinda mi yasadin cinselligi

0|0
    0|1
  • Hata yapmışsın. Başında söylemeliydin. Ama çözüm olarak diktirebilirsin

0|0
    0|1
  • Keske girmeseydin cinsel iliskiye.

0|0
    0|0
  • Gerçeği söylemelisin

0|0
    0|0
  • bakalım kocan bakir mi bakir değilse sorun yok nasılsa sende bakire dğeilsin her şey eşit olmalı

0|0
    0|1
  • Baştan söyleseydin keşke..

0|0
    0|0
  • Yavrum sen saf misin neden ciddiye döndüğü zaman söylemedin

0|0
    0|0
  • Şimdi pek yapacak bir şey yok ilk tanıştığınız zaman söylemeliydin.

0|0
    0|0
  • neden bu zamana kadr bekledn en başnda söyleseydn belki seni yne kabul ederdi.

0|0
    0|0
  • seni kesinlikle yargilamak istemiyorum, sonucta herkesin kendi hayati ve herkes hatalar yapar, pisman olup olamak tabi yinede kisiseldir
    ama evlenecegin kisiye karsi dürüst olmalisin, bazi kisiler diktir demis ama öyle yaparak sevdigini kandirsan bile senin icin rahat etmez, spnucta bir ömür birlikte olacaksiniz o vicdan azabini kaldiramazsin bence
    2 secenek var, ya vazgec bu evlilikten (bu senin icin zordur eminim ki) ya da evlenmeden önce al cocugu karsina ve konus
    zamaninda bir hata yapmistim vs diye

ama bazi kisilerin önerdigi gibi kandirmaya kalkma lütfen, yazik o cocugada
    seni okadar seven ve senin sevdigin dürüstlügünü hak ediyordur

0|0
    0|0
  • Kelin ilacı olsa kendi basna sürer :(

0|0
    0|0
  • Adetin biterken beraber ol

0|0
    1|2
  • Yalanın ortaya çıkarsa daha kötü olur

0|0
    0|0
  • Canım ilk başta yanlış yapmışsın bunun sende farkındasın zaten olan olmuş bundan sonrasını düşünelim.. Şimdi eğer söylersen ters tepebilir çocuk bırakabilir ailene söyleyebilir kötü şeyler yaşayabilirsin en iyisi söyleme. O gece artık karanlık bir ortamda falan yaparsınız.. Napalım yapman gereken buu:( sen yaptıgına tövbe et bu şekilde ilk geceyi atlatırsan gerisi sorun olmaz ztenn

0|0
    0|0
    • karanlıkta olsa anlamaz demii bakmaz isterse napıcamm

• Cocuk bakirmi?

0|0
    0|2
    • bakirdir kesinlikleee

• Öyleyse büyük sıkıntıı değilsede sana laf söyleyemez bile

• napıcam bilmiorummm...

• Git diktir

0|0
    0|1
  • Söylemek için çok geç kalmişsın birşey söyleme kaç git seni bulur neden diye sorarsa hazır hissetmiyodum de öbür türlü öldürür

1|1
    0|0
    • Öldürmez ama bence de kac ters psikoloji uygula senin pisman oldugunu ona layik olmadigini düşündüğünü anlasin bir umut doğabilir

• bir doktora git ve diktir. hiç bişey olmamış gibi yap.

0|1
    1|4
Yükleniyor...