Anal seks hakkında sorum var?

Hanımlar ve beyler yaklaşık 2 yıldır düzenli olarak haftada en az 1 defa eşimle anal seks yapıyorum ancak deliğimin çok genişlediğini ve eskisi kadar çok zevk almadığımızı fark ettim ne kadar süre yapmazsak eski halini alır veya ilacı var mı daralsın isyiyorum tecrübeli ve deneyimi olanlar yardım etsin

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bende 3 yildir yapmistim ayda en az 3 4 yapiyordum. Genislemisti sonra sevgilimle ayriyken 1 yil hic yapmadim daralma oldu. 1 hafta once yaptim gayet zevk aliyordum. Yani biraz disini skip yapmayacaksin ayrica yapmaya baslarsanda az yapmaya baslamalisin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• islamda erkeğin eşine arkadan yaklaşması haram kılınmış.. ve büyük günahlardandır... belki bilmiyordunuz yaptınız inşallah rabbim bağışlar.. bundan sonra yapmayın.. yazık edersiniz kendinize..

Bu konuya ait hadisler

Hanımına dışkı yerinden yaklaşan kimse lanete uğramıştır.
    Erkeğe veya kadına arka yoldan yaklaşan kimseye Allah, rahmet bakışıyla bakmaz
    Allah bir kadının dübüründen münasebette bulunana rahmet nazarıyla bakmaz

1|0
    0|1
  • Makat vajina gibi kendiliğinden esneyip tekrar daralan bir yapıya sahip değildir
    Zaten anal seksin zararlarını biliyorsunuzdur diye tahmin ediyorum

0|1
    0|0
  • Bekleyin 3-5 aya kendiliğinden düzelecektir , bu süre içinde birdefa bile denemeyin , düzelme olmadığını görürsen doktora gitmelisin çaresi var fakat bundan sonra bu ilişkiye girmeyin

0|0
    0|0
  • Bayagıdır yapıyormuşsun. artık iflah olmaz o delik. gaz ve dışkı kacırmalar olur. nedıyelim gecmiş olsun

0|0
    0|0
  • Uzun bir sure ara verin bence

0|0
    0|0
  • O yol bok yolu, sadece çıkış için müsait, ama giriş yapılırsa kasları zarar görür ve artık eski haline dönmez, ilerde kaka tutamama, basur ve bağırsak hastalıklarına hazır ol

0|0
    0|0
  • uzuuuuuuuuuuun bir süre yapma yoksa ilerde kıçın kaka tutmaz :)))

0|0
    0|0
  • arkadan niye veriyorsun ki ya kalın bağırsağın yırtılsa hastanelik olursun

0|0
    0|0
  • Ben çok g*t diktim getir

0|0
    0|0
  • Senin o eşinin beynine... Ulan Sırf bu yüzden Koskoca kavim helak oldu, Siz neyin peşindesiniz... Bide evliler meşruymuş gibi burada yazıp soruyor... Seni bilmem ama o kocanın gidişat kötü demedi deme...

2|3
    1|3
    • M. S 75 yıllarında İtalyanın Vezüv eteğindeki Pompei Şehrinin Halkı bu işe düşkün olduğu ve yaparken yanardağın üstüne patladığı, hepsinin o pozisyon halinde Taş gibi heykeller haline gelerek helak olduğunu söyleyeyim. M. S 75 yılında olan olayın Ta ki 1960-1980 yılları arasında burada kazı yaptıkları ve hepsinin halinin içler acısı duruma geldiği apaçık delildir.

• bizde helak olacaz, fazla uzak değil

• -1 veren Ateist'tir kesin m. q

• Anal hem zararlı hem de haramdır. Yapmayın.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Gaz kaçırırsın yakında :D

1|0
    0|1
  • İlerde tuvaletini tutamadığını anladığında bırakırsın merak etme :d

0|1
    0|1
  • Daraltma ameliyatları var

0|0
    0|0
  • İflah olmaz o daha, ilerde bokunu tutamayacaksın.. cidden..

1|1
    0|2
    • :D:D:D:D:D:D:D:D

• kendımı kaybettım halaa guluyorummmm :D:D:D:D

• Peki sen istiyor musun? Önemli olan bu.
      Hem günah hem sağlıksız..
      Esine birsey olmaz, olan sana olur
      Ona istemedigini artık bazı sikayetlerin olduğunu söyleyebilirsin..

Yükleniyor...