Sorum kızlara ve erkeklere...

kıza sorulucak olursa ? hiç evlenmeden önce farklı bi adamla ilişkiye girdin mi girdiysen bile evlendiğin gece evlendiğin adam seni nasıl kabul etti kan gelmedi diyelim ne cevap verdin ne dedin .

erkege sorarsak ? evlendiğin kadının bakire olmadıgını öğreneden evlendiğin gece ne tepki verirsin ? yada bakire olmayan bi eş kabul eder misin ?

0|0
6|21

En İyi Erkek Görüşü

• ben bakire olmadıgını biliyorum ve evleneceğim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• evlendiğim kadın bakire olmadığını gergek gecesine kadar bekleyipte o zaman öğrenecek adam değilim bir kere bana göre namus 2 damla kanda saklı değildir asıl namus sadakattir eğer benim evleneceğim kişi bakire değilse bunu evlenmeden önce bilmem lazım hayatından gelip geçenleri ben kabul ederim sıkıntı olmaz yeterki sadakatini göreyim ama yok bana namuslu ayağı yapıp ben bakireyim diosa ve gerdek gecesi bunu anlıyorsam ben o gece gerdeğe girmem zaten sabah postalarım bekaret için değil yalan söylediği için

4|4
    0|0
  • Daha önceki cevaplarımda da yazdım. Bekaret iki bacak arasında değil kalptedir. İlişkimizin önce ki aşamalarında biliyorsam bakire olmadığını o gerçekle sever ve kabullenirim. Lakin evlendiğim gece gerdekte öğrenirsem aynı saatte yollarımı ayırırım. Gerçekleri gizlemek ile yalan söylemek aynı şeyler. Yalanın büyüğüne ya da küçüğüne asla tahammülüm yok.

1|1
    0|0
  • önemli kardeşim işte önemli herkez zar önemli değil diyor..

amk. erkek muhabbetlerinde nedne patlak kız alınırmı lan, bizim mahellede bir kız vardı mahalle üsütnedene geçti denyonun biride aldı. böyle myuhabbetler.. amk kızın biride sorunca seversem alırım. nah alırsın..

kardeşim toplum böyle gelenek görenek böyle.. erkekler bu şekilde yetişiyor. kafalarımıza böyle işleniyor yapacak biişi yokkk..

ama sorarsan namus iki bacak arasındamıdır. hayır değildir..

3|2
    1|0
  • kızlık zarının amacı namus korumak değildir. yeni doğan kızın vajina yolunda bakterileri öldürecek asit olmadığından kızlık zarı vardır, 5 6 yaşına kadar bildiğim kadarıyla o asidi vücut üretiyor. kızlık zarının patlamasının tıbben hiçbir zararı yoktur. ha çocukken eğer patlarsa o zar olmadığı için yumurtalıklara uzanan kollar direk iç organlara açılıyor eğer bakteri bulaşırsa ölümle sonuçlanabilir. ciddi tehlike arz eder.

ruhunun kızlık zarını patlatmaması daha önemli... tıp gelişti patlayan kızlık zarları diktirilebiliyor kolaylıkla, ayrıca kızlık zarı patladıktan sonra kız isterse seni başkasıyla aldatabilir, hiçte anlamazsın.

o yüzden sevdiğim kızın kızlık zarı önemli değil benim için, bu demek olmuyor ki her önüne gelenlerle kızlar sevişsin, bir kızın bedenini erkeğe sunması erkeğin de kıza sunması önemli birşeydir. böyle birşeyin olgunluğundaysa hiçbir sorun yoktur.

bakire olmayan eşin ahlakı yerindeyse sorun olmaz benim için kızlık zarı.

1|0
    0|0
  • Seviyorsam, bakire değilse ama sadakatliyse sorun etmem, sevgim zardan daha değerli.

Ama kimse ile olmadım, evlenince olsun istiyorum. İlk paylaşmak en güzeli olurdu.

2|0
    0|0
  • Sevdiğini biliyorsam sorun etmem. Ama o gece söylerse, babasının evine bırakırım, gram vicdan azabı duymam..

0|1
    0|0
  • kız erkeğe sorsa olmazmı benden önce kaç kişiyle yattın diye neden hep kızları köle gibi gösteriyorsun hemcinsine köle muamelesi yapıyorsun

0|0
    0|0
  • kim nasıl yaşarsa öyle bi eş bulur ona göre yaşamak lazım geröek aşkı beklemek lazım oyuncak gibi onla in bunla cık asansör gibi

1|1
    0|0
  • Böyle birşeyi önceden sormak olmaz şüpen varsa ve senin için önemliyse ozaman evlenmeyeceksin, evlendiysende şüpen olduğu halde o haliyle kabulleniceksin. Sonuçta öbür tarafta her koyun kendi bacağından asılıcak

0|0
    0|0
  • Evlendikden sonra görürsem beni kandırmaya çalıştıysa öldürürm

Evlenme haftası söylerse yine öldürürüm

0|1
    0|0
  • bakire olduğunu anlar öyle girerim gerdeğe yoksa kattiyen olmaz başkasıyla olmuş biriyle o yatağa ömğr boyu grmem :)

0|1
    0|0
  • bakire olmayan birini sevdiğim takdirde tabi ki evlenirim. bekaret benim için önemli değil. Ama sorun da evleneceğin gece öğrenirsen? demişsin. Eğer o zamana kadar saklayıp son dakika söylüyorsa problemdir. Daha önceden biliyorsam sorun yok.

0|0
    0|0
  • mümkünse bakire olmasın hiç uğraşamam ...

0|0
    0|0
  • aşın artık şu bekaret sorunsalinı

1|1
    0|0
  • Eğer arada Sadakat bağı varsa ve yalan yoksa zar 3 harfli bir kelimeden ibarettir.0 km bir erkek olarak karşımdaki insanı bir bütün olarak severim.2 bacakla sevgi olmaz.

0|0
    0|0
  • her iki tarafında evlenmeden cinselliği yaşaması evlilik sırasında beklentilerin hayal kırıklığı ile sonuçlanmasına neden olucaktır

0|0
    0|0
  • Şahsen kabul etmem.

0|0
    0|0
  • arkadş sıkıntılı bi durum

0|0
    0|0
  • sorulup öğrenilir evlilik öncesi bunlar

0|0
    0|0
  • Siz nasıl insanlarsınız ya siz çoğunuz türksünüz müslümansınız ya bu nasıl din nasıl töre arkadaşlar titreyin ve kendinize gelin.

1|1
    3|0
    • sadece soru bn gidip yattım demiyorum benimki sedec bir merak yoksa elhamdülillah müslümanım yani.

• Eksi verenler hepinizin...

Kızlar Ne Diyor 6

• henüz kimseyle olmadım evlenmeden de olsun istemiyorum.

0|4
    0|0
    • tebriklerrrrrrrrr! diğerlerinede ogret bole olmayıııı

• bencede böyle olmayı öğret ... her dakika günaha sokuyyorlar adamları... . malesef ama erkeklerin suçu yok kadınlar çok normal bir şeymiş gibi gösteriyor artık ... delik benim deliğim muhabediyle.

• brawo san+1

• daha önce öğrenmesi lazım

0|0
    0|1
  • Ne biçim soru bunu birde erkeklere uyarla sen.

Ona bakarsan erkek de evlenirken bakir olmalı.

0|0
    0|0
  • Bakire olmadığını gerdekte öğrenmesi... Başka da bir sorun göremiyorum.

0|0
    0|0
  • Bu neya. Kabul etti , kan falan filan.. yteter artık bu polemikten Kadınları halen aşagalanmasına izin vermeyin hey kadınlar..

0|0
    0|1
    • seni alan yaşadı :(

• Bencede seninle evlenenin hayatı kararmış olabilir naftalin insanlara rahatsızlık verme

• Erkeklere neden bize sorduğun soruyu sormuyosun? onların evlenmeden önce başkalarıyla beraber olması "hak"mış gibi bi soru sormuşsun

0|0
    0|0
    • her erkk yapıyo ama kız yapınca sorun oluyo bitek. yoksa bnde muhalefetm buna .

• gizli kullanıcı çok cesaretlisin ...

• Öyleyimdir

Yükleniyor...