Kürtaj hakkında düşünceleriniz neler?

başbakanın kürtaj cinayettir kaldırılması gerekiyor vb. Şeyler demesi sizce doğrumu yani kalksın mı yada kalkmasın mı ?

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• Ya evli olmayanları biraz engeller bu durum o yüzden iiyi olur güzel olur.Ama evli olanların istemeden sahip oldugu cocugu dogurup devlete bırakması zor.He bıraktı diyelim devlet ne kadar iyi bakabilir.Bence bu konu annelerin babaların vicdanına bırakılmalıydı,size ne diyesim geliyor.

0|0
    0|0
    • tamam evli olmayanları engeller bu konuda haklısın ama kesinlikle evli olupta istemeyenlere bırakılsın düşüncesine katılmıyorum. sonuçta o ana rahmine düştüğü an canlı olyr. kimsenn RABBİMİN verdiği canı almaya hakkı yok ve bu bir cinayettr...

• işte o onun vicdanı o onun günahı.o cocuga bakacak olan sen değilsin doğuracak olan kişi.eğer ben istenmeden dunyaya gelseydim ve annem babam olmasaydı devlt baksaydı nasıl bir insan olurdm kötü yolda mı olurdum bilmiyorum ama hayata isyan ederdim.o yüzden buna kimse karar vermesin anneden babadan allahtan baska

Kızlar Ne Diyor 8

• kürtaj eğer sevgilimle birlikte olayım olmadı arada bşy olursa falan önlem almazsam beni korur gibi düşünülürse katillik canilik ama şöyle düşünmek gerekir bazen sağlık sorunları nedeniyle mecburen yapılması zorunlu bi ameliyat olabilir o bebek sakat doğacaktır ya da hasta doğacaktır.bnc başbakan bu tür şeylere karışmamalı bunlar insanın özeli yaa..ve sağlık yani tıpla ilgili sen siyaset adamısın ne karışıyosun bilim adamlarının işine

0|0
    1|0
    • aynen katılıyorum tecavüze uğramış biri nasıl doğurmak ister o bebeği o kızın piskolojisi doğan çocuğun ilerde yaşayacağı sorunlar devlet çocuklara çok bakmak istiyorsa sokakta kalan çocuklara yardım etsin ortalıkta bir sürü tinerci çocuklar var milletin geleceği ile ilgili karar vermek devlet temi kalmış her kesin beyni var özgür karar iradesi var

• tabi ki canım devlet bazı şeylere karışabilir ama bu insanın en özel kararı kime ne

• Kalkmalı.

Bu konu hakkında sabit fikrimi tekrar beyan etmek isterim...

İstisnalar kaideyi bozmaz..Zaruri haller dahilinde kürtaj yapılıyor..

Ama kendi zevkleri uğruna,bilinçsizce hareket eden çiftlerin cahilliğine bir son vermeli.

0|0
    0|0
  • ben kürtaj hakkında yorum yapmıycam ama bu uygulanacak olan politikanın kürtajı engelleyeceğini düşünmüyorum.. kürtajın yasak olduğu yıllarda olduğu gibi gizli gizli evlerde sağlıksız koşullarda kürtaj devam edecek yada istemli düşük oranları yine o yıllarda olduğu gibi hızla artacak ve anne sağlığını da tehdit edecek..

0|0
    0|0
  • tayyyiiibss ne diyorsa doğrudur (!)

0|0
    1|1
  • doğacak çocukların bakımını başbakan üstleniyosa kalksın:S

1|0
    0|0
  • KALKSIN

0|0
    0|0
  • nötürüm

0|0
    0|1
  • bu açıktan yapılmasa gizliden yapılacak derler şimdi ama günah olan birşeyi az da olsa engellemek için yapılırsa iyi olur bence bu dünyada cezalarını çekerler ...anne tecavuze uğramış olsa bile bu günahtır bunu değiştiremeyiz...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bu sorudan sıkıldım yeter.

0|0
    0|0
  • Ben bakmayacağım doğursunlar.

1|0
    0|0
Yükleniyor...