Prezervatifle ilişkide zevk azalıyor mu?

Prezervatifle ilişkide zevk azalıyor mu ? Bir de ne biliyim boşalınca spermler prezervatif yüzünden doğru düzgün çıkamaz bile gibi geliyor. Rahatsız verici değil mi prezervatif ? Hiç ilişkiye girmedim ben

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• ben bunu hep söylüyorum et ete değecek başka yolu yordamı yok

1|1
    0|0
    • Ne biliyim yani yapmacık geliyor. Sağlık problemi yoksa ve erkek kendini kontrol edebiliyorsa prezervatifsiz ilişki olması lazım. Prezervatif heyecanı bile azaltır bence.

• sağolasın efem. neymiş efendim kuşa kabinmiş.

hiç kartallar kafeste yaşarmı onlar hep özgürler

• son yoruma güldüm :D

Kızlar Ne Diyor 4

• bir Türk atasözü der ki 'et ete değecek' :))

1|3
    0|0
  • Azaliyor, yane zevkli olmuyor. Fakat erkegin boşalmasin da bir zorluk felan olmuyor, icin rahat olsun. Cünki prezervatifin ön kismin da, nasil diyim sana :)) emzik şeklin de :)) spermleri alicak kadar bi yer var

0|0
    0|0
  • erkekler genelde przer.le ılıskıye gırmeyı sewmıolar dımı

0|0
    0|0
  • freud der ki ruh hastalıklarına yakalanmamak için engelsiz sevişin

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• yağmurluk ile duş almak gibi ...;)))

0|1
    0|0
  • gaz maskesiyle öpüşmek gibi hiç sevmiyorumm .

0|1
    0|1
  • Et ete degcek ki zevk doruklara ulaşşın :)

0|1
    0|0
  • ya kadın prezervatif i tercih eder mi?

0|1
    0|0
  • duşa şemsiyeyle girmek gibi bişey

0|1
    0|0
  • valla şart aga sevilmiyecek yanı da yok, ok çifte haz al takıl sabaha kadar ;)... hem stres yapmadıgın için rahat olcagın için yok hamilemi kalcak bilmem ne mi olcak derdin den kurtarıyor süreyi de uzatırsın ;) çifte haz iyidir yada karma al kafana göre takıl hangisi hosunuza giderse :D

0|0
    0|0
  • etkileşim biraz azalıyor.Ama risk almayı istemiyorsanız size fazlasıyla yetebilir.Bir de sperm konusuna gelirsek; çoğu prezervatiflerin ucu rezervuarlı kauçuktan yapılmış.yani hiçbir şekilde çıkışı zorlamaz. o konuda rahat olun.Her zaman sağlıklı bir cinsel yaşam için prezervatif kullanın ;)

0|0
    0|0
    • Kardeş sağlık diyorsun da eskiden prezervatif yok diye herkes hasta mı oluyordu ?

• tabi ki de herkes hasta olmuyordu.Bu konuda bir sürü araştırmalar yapılmış deneyler yapılmış.sadece bi genelleme bu ;)

• Yok kardeş eşiminde ilk seferi olduğunu düşünürsek neden illaki hastalık bulaşsın ki

• Rahatsızlık vermez. Aksine için rahat bir şekilde takılabilirsin :)

Kadınlar için böyle olabilir. Ama "et ete değecek" deyimi hakikaten ayrı bir zevk :)

0|0
    0|0
  • Zevki sefaya dalıp jetonu atıp bebeği kucaklamak için korunun.

Zevk ön sevişmede başlar son öpüçükte biter içeri girip cıkmak ise sadece vucud eforunu atmak içindir asılzevk öncesindeki sevişmededir.

1|0
    0|0
  • azalmıyor kımısı hıc zevk almaz. örnek ben. ancak ucunda sifon yapması ıcın boşluk vardır aynı hızda ve miktarda sperm çıkışı sağlar rahat ol. hamilelikten yada cinsel yolla bulaşan hastalıklardan korunmak için tek çaredir

0|0
    0|0
    • Kardeş işte o boşluktan dolayı zevk azalır mı ? Ne biliyim küçücük olsada penisin üst kısmında boşluk oluyor yani. Of be çıkarsan bir dert çıkarmazsan başka bir dert.

• Yani ilişkide takma diyorsun :D

• dışarya boşal, tavsiyem boşalmadan 3 4 dakika önce hissediyosun, o zmn eline yada ağzna ver her riskten kurtulursun

• musamba takar gibi

0|0
    0|0
Yükleniyor...