Arkadaşlar ciddi bir sorum var. Evlendiğim de ilk ve ondan sonra ki 4-5 ilişkide kan geldi. İlk ikisi bayağı çöktü. Sizde de böyle birşey oldu mu?

Merak ettim hatta bunun icin uye oldum bu siteye xper 4 olmayi bekledim.. Ilk 4-5 iliskide kan gelmesi normal mi? Evlenmeden once hicbir iliski yasamadim. Bakireydim yani.
Esimle de bir kac zaman iliskiye giremedik. Girmedi cinsel organi. Girdigindeyse ilk ikisinde felaket derece de. Ondan sonra ki iki uc seferde azar azar kan geldi. Simdi hersey normal ama. Hep aklimda bu neden cok gelmis olabilir?

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

• benim de ilk ilişkilerimde öyle olmuştu. vajinan dar ve eşininki büyüktür muhtemelen. bir sorun olduğunu sanmıyorum.

1|0
    0|0
    • Evet girmedi iki uc hafta iliskiye giremedik katlaniyordu organi. Simdi normal iliskimis cok sukur. Darliktan diyorsun anladim bende oyle dusunmustum ama yine sormak istedim tesekkurler...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Bunlar normal ilk iliskide vazelin falan surseydi kaymasi rahat girmesi icin

1|0
    0|0
    • Oyle birsey yapmadik kaymada sorun yoktu da girmedi zorlandik. Simdi normal sorun yok. Benim aklima takiliyordu surekli neden neden diye. O yuzden sormak istedim. Tesekkurler..

• Ilk bikac gun gelmesi normal.. rica ederim ayrica

• Yirtilma olmustur ilk giriste ters hareket yirtmistir dikis attirsaydiniz sorun cozulurdu

0|0
    0|0
  • kocanınki çok kalınmı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...