Yolda yürürken doğum yapılabilir mi?

Bugün ana haberlerin konusu belliydi bir kadın kaldırımda yürürken doğum yapıyor yanındaki 2 kişiyle birlikte bebeğe bakıp hızlıca uzaklaşıyor anlam veremediğim olay bu bebek sepetten mi düşdü doğum bu kadar kolay mı ?

Ve bu bebek yaşıyormuş videoyu bulan varsa paylaşsın lütfen sizce bu nasıl bir olaydır

Güncellemeler:
Arkadaşlar tv kayıtlarından derleme bir video yaptım updolat ediyorum paylaşıcam
link

Toparlamak zaman aldı kusura bakmayın :(
Bu editlerden nefret ediyorum ben böyle saçma bir soru sormam

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• evet ben gordum bunu bıraz önce mynette sok oldum kız 16 yasındaymıs ve 3 kısıylede ılıskısı varmıs beebgım kımden oldugu bellı degıl yanı yazık yaa kürtaj yasaklansın dıyorlarya bazen kızıyorum buna o cocugun sucu ne sımdı pekı bundan sonra daha sık karsılasıcaz bu durumlarla bu tıp ınsanlar yuzunden bende bbek beklıyorum su an ınanın nasıl bır dunyaya bebek getırıcem korkusu hep ıcımde:(((

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Çok saçma bir durum var, birincisi hadi doğdu diyelim hiç mi farketmedi, hiç mi sancı tutmadı, hiç mi hissetmedi bacaklarının arasından kayıp giden yavrucağızı yav bu ne tüür bir hissizlik durumudur...

Hadi bunu geçtim, dönüp arkalarına baktılar ve yine yola devam ettiler, hiç mi demediler bu ne lan diye... Bırak ya bu iş gerçekten çok saçma bir iş...

Bir diğer mevzu, hadi doğdu, kordonlar nasıl kesildi? Yere düşen bebek açık havada nasıl enfeksyon kapmadı... Ya hakkaten mucizevi bir durum var çocuk adına, ya anne baba bıraktı gitti, ya da medya bizle dalga geçiyor :D:D

0|1
    0|0
    • Mucize var çocuk iyi çocukda ... çocuğu bu :D

Annesi 16 yaşında dünyayı yönetiyor.

• Öyle deme... Yeni öğrendim kıza tecavüz etmişler birkaç kişi bu yüzden... Kınamaya gelmez böyle şeyler. Onun psikolojisini kimse bilemez.

• Ayyy bismillahirrahmanirrahimmm şoklardayım şaka gb, hala inanamıyorum yaa :(( bu nasıl bırakıp gitti onu geçtim o bebek nasıl düştü sancı yok bişey yok doğum bu kadar kolaymı ya bide bebek hastahanede saglıklı huhhh ayy kurban olurum yaa insanlık ölmüşşşş başımız saolsunn :(((

0|1
    0|0
  • Neeeeeeeeeeee

0|1
    0|0
  • olamaz böyle bir sey ya , normal dogum sirasinda bebekten sonra bebegin esi de geliyor dogumdan sonra biraz daha sanci cekiyorsun , ben cok rahat dogum yapmis biri olarak bunun olamiyacagini düsünüyorum ama bir yandanda bir cok kez haberlerde izledim , gazetelerde okudum , 18-19 yasindaki bir kiz ailesinden kizli dogum yapipda apartmanin bosluguna atan aslinda hic bir seyye sasirmamak lazim !

0|1
    0|0
  • ya bnde gordum o haberi .. bence onlar dogum yapan birnden alıp saklamıslardı o bebegı yolda braktılar cok uzucu :(

0|1
    0|0
  • bu bebeğin ağlatılması lazım öyle sessiz kalırsa ölürrrrr hani kan kadın nasıl kuvvetliymiş öyle koşar adım gidecek de falan da filan bi dakika bu konulara külahım bakıyo onu çağırayım

0|1
    0|0
  • uydurma haber olmasın ya?kan nerde gobek bagı nasıl koptu:S

0|1
    0|0
    • hayır kesınlıkle haberde kamerada gorunuodu yerler hep kan olmustu kadın yuruyr bebek yere dusuyr.yerlerde hep kandı.aslında vıdeo olsydı soka ugrardnz ya :)

• videoyu izlednmi.. aynen cok acı ama.. kadın iki dkda dogum yapıo :) yada nasıl oldysa dogum sancıları kac kemıgın kırılmasına esıtmıs..cok tuhaf..

• allah boyle dogum nasıp etsın dıyesım geldı:)

• asparagassssssssss

0|1
    0|0
  • evett yaa bnde merkk ediyourm nasıl olduu öyle .s.s

0|1
    0|0
  • elden düşer gibi düştü bebek öylece.. hani bi kan gelir kadında bi sancı olur neydi o öyle hiç birşey anlamadım doğrusu :/

0|1
    0|0
    • şaka mı bu yaa :///// lütfen link verirmisinizzz

• ba bakıcam bulabilirsem veririm ben bu gün haberlerde görmüştüm :/

Erkekler Ne Diyor 5

• Kendimden biliyorum mumkun. Annem bana hamileyken dogum sancisi gelmis. Dogumhaneye giremeden Ibn-i Sina Hastanesi'nin 2 nci Kat asansorunde dunyaya viyak demisim :)

0|1
    0|0
  • ben buna inanmıyorum,

bir şekilde gündemi (tecavüz, kürtaj olayı) perçinlemek için yapılmış bir katekulle..

0|0
    0|1
  • nerde doğurdun ;

-annem ayak üstü doğurmuş yer fark etmiyor abi :))

0|1
    0|0
  • nüfusumuz bi kişi daha attı vatana millete hayırlı olsun

0|1
    0|0
  • Bu tür habercilere gazetecilere tv programları yapanlara ne sövesim var ne sövesim var.

0|0
    0|1
    • Olayı araştırdın mı gerçeği biliyormusun ?

• kanal d boş çıkmıyor madem devam et izlemeye sizce nasıl bir olay diye soruyorsun koyduğun videodan anladığımıza göre bizce böyle bir olay.

• Ben sana olayı eleştir dedim yayıncıyı değil neyse

Yükleniyor...